Yakın zamanda (mağazalar kapandıktan sonra) Zuhal'den online alışveriş yapan?

abi 700 liraya bugün 2 tane adam akıllı lamba alsak şükredecek durumdayız sana gene kabinli potanslı cihaz vermişler en azından :)
Çalışmıyor mu şuan amfi, durumu nasıl, hasarlı mı direk yoksa kozmetik mi kötü, seste bir kusur var mı?

amfi hiç açılmamıştı. almadan önce içime doğmuştu zaten. göndermeden önce test yapabilirseniz sevinirim notu yazmıştım. ama öyle bir şey yapmıyorlarmış. geldi paket açtım 10 saniye ses verdi hemen sonra ağır bir yanık kokusu yayıldı ses parazitlenerek kesildi bir daha da ses çıkmadı. bir kaç kere daha denedim. her açtığımda koku da geliyordu daha fazla kurcalamadım. adresi istedim paketleyip gönderdim. sağlam bir marka olsa gider yaptırır kullanırdım zaten ama ne idüğü belirsiz bir marka. zaten kullanım kılavuzunda "bu ürünün kullanım ömrü 10 yıldır" yazmışlar. aleti bozabilecek kıl tüy ne varsa listelemişler. hani yaptırsan ertesi yılı görüp görmeyeceği muamma gibi geldi. yine de ben de hala kararsızım şu teknik servis iş başı yaptığında bir soracağım durumunu basit bir arıza tamir ederiz derlerse belki geri alırım.

Ben de cumartesi günü do-re den sipariş verdim. Bugün sordum durumunu perşembe günü kargoya verilir dendi. Bu ortamda bu gecikmeyi tabii ki anlayabiliyorum. Siparişi verdiğimde de bunu düşünerek vermiştim. Ancak do-re nin internet sitesine girdiğinizde “haftasonu verilen siparişler pazartesi, pazartesi verilen siparişler ise salı günü kargolanacaktır.” Mesajı ile karşılaşıyorsunuz. Bu da durduk yere kendilerini yalanlamaları anlamına geliyor.

Herkese merhaba
Bir işletme sahibi olarak bu günlerde aynı sıkıntıyı yaşıyoruz.
Müşteri siparisi verir vermez, ürün stokta varsa Aynı gün kargoya veriyoruz ancak,
Bazı şubelerin fatura kotası dolduğu için kargo firması çıkışını yapamıyor 😔
Yurt ici beyoğlu tünel şubesi elemanları sabah 7 de geliyorlar kargoları yetiştirebilmek için

Bizim gibi küçük işletmeler müşteri ile direkt kontak kurabiliyor
Ben bizzat kendim sms yada mail yoluyla müşteriye ulaşıp bilgilendirme yapıyorum
Takip no veriyorum ya da yogunluk durumunu bilgilendiririyorum

Ancak, dore ve zuhal gibi büyük firmalar ( gün de 100 üzerinde kargo) yapıyorlar
Dolayısıyla bunu takip etmek zor
Zaten cogu eleman evden çalışıyor
Bazen bir iki eleman kargo paketlemek için ise gidiyor dükkanların kepenkleri kapalı
Telaş içinde hazırlık yapıyorlar.

Hepimizin birbirimize karşı anlayışlı olması gereken bir dönemdeyiz.
Zor ve sıkıntılı bir süreç

Hepimize kolay gelsin.

Sağlıkla kalın...

Yahu ne yargılaması? Adamın mesajını alıntılayıp 1 hafta bekleyeceksin demişsin ki üstte de belirtildiği gibi adam 4 haftadır çalıyor amfiyle. Halbuki dore'den prosesör sipariş ettim, 1 haftadır kargoya verilmedi yazabilirdin. Hem konuya yeni bir bilgi girilmiş olurdu, hem de boş mesaj olmazdı.

Benim 2 hafta önce mydukkan ve dore'den tel siparişlerim 3-4 günde elime ulaştı ama sık satılan teller değildir kanımca. Biri 3/4 boy klasik gitar teli, birkaç tane tekli tel, belki 12-53 elixir akustik teli sık satılan teller arasındadır.
aga bu neyin siniri? okumadım diyelim ki söylemek istediğimi söyleyip çıkmışım demek ki vaktim yoktu demek bu neyin celallenmesi gavur mu taşlıyosun?

Kesinlikle katılıyorum. Dediğim gibi siparişi verirken ne zaman göndereceklerini umursamadan verdim. Kısa sürede gelmesi gibi bir beklentim yoktu. Sipariş durumuna bir bakayım derken siteye girdiğimde söz konusu mesajı görünce garipsedim, o yüzden yazma gereği duydum. Ama dediğiniz gibi otomatik bir mesaj olarak ayarlanmış sonrasında da silmeyi ya da düzenlemeyi unutmuş olabilirler.
Kardes o gerkçekten otomatik olarak mi öyle kalmis? bide sana kaç günde geldi? lutfen cevapla

Kesinlikle katılıyorum. Dediğim gibi siparişi verirken ne zaman göndereceklerini umursamadan verdim. Kısa sürede gelmesi gibi bir beklentim yoktu. Sipariş durumuna bir bakayım derken siteye girdiğimde söz konusu mesajı görünce garipsedim, o yüzden yazma gereği duydum. Ama dediğiniz gibi otomatik bir mesaj olarak ayarlanmış sonrasında da silmeyi ya da düzenlemeyi unutmuş olabilirler.
Kardes o gerkçekten otomatik olarak mi öyle kalmis bide sana kaç günde geldi lutfen cevapla

Geri