Telecaster İçin amfi önerisi

Arkadaşlar bütçem 1300 TL. Bana 1300 TL'yi geçmeyecek amfi önerisinde bulunabilir misiniz?

Çalacağım tür de alternatif rock ve diğer rock türleri.
1)Fender Champion 20 nasıldır? Drive ı bana yeterli geldi.
2)Orange Crush 20
3)Vox VXII
4)Marshall MG 15R
bu amfiler hakkında bilgi verebilir misiniz. Ben şuanda Vox VXII ve Champion 20 arasında kaldım.

bende champion 100 vardı sattım. bir de ufak pignose amfim var. 5 wattlık pignose'la çok daha uyumlu ve keyifli tonlar alıyorum. yani tele ile hangi amfinin uyumlu olacağı hiç belli olmuyor. o amfileri denemeden almak piyango işi. bunun yanında tele ile bir çok vintage karakterli lambalı amfi uyumlu olur diye düşünüyorum. belki 2. el bir lambalı düşünebilirsin. ama özellikle modellemeli istiyorsan yamaha thr serisi baya övülüyor 2. el o civara bulabilirsin.

bende champion 100 vardı sattım. bir de ufak pignose amfim var. 5 wattlık pignose'la çok daha uyumlu ve keyifli tonlar alıyorum. yani tele ile hangi amfinin uyumlu olacağı hiç belli olmuyor. o amfileri denemeden almak piyango işi. bunun yanında tele ile bir çok vintage karakterli lambalı amfi uyumlu olur diye düşünüyorum. belki 2. el bir lambalı düşünebilirsin. ama özellikle modellemeli istiyorsan yamaha thr serisi baya övülüyor 2. el o civara bulabilirsin.
Almayı düşünüyorum da champion 100 de ne gibi eksiklikler gördünüz de sattınız.

Geri