Hangi amfiyi almam gerektiğine karar veremedim.

1. , 2. ya da 3.

• 1.

Oylar: 5 83.3%
  • 2.

Oylar: 0 0.0%
  • 3.

Oylar: 1 16.7%

• Toplam oy veren
    6
Öncelikle kendimden biraz bahsedeyim yaklaşık 10 aydır klasik gitarla uğraşıyorum. Ancak dinlediğim müzik tarzıyla uyumlu olmadığı için elektro gitar almaya karar verdim. Dinlediğim müzik türü klasik rock ve heavy metal. İkici el alma düşüncesinde değilim şu anki durumdan kaynaklı olarak. Sıkı yönetim de var bildiğiniz üzere (en azından benim için) dışarı gitar almak için çıkmanın sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Gitarı ve amfiyi almada aceleci değilim zaten halen araştırıyorum. O yüzden bu korona virüsün ortadan kalkmasını da bekleyebilirim. Beklememe halinde internetten almayı düşünüyorum ama eskiden açtığım bir konuda baya eleştirildim o yüzden kesin bir şey söylememekle birlikte sizin de bu konu hakkında daha fazla uzatmayacağınızı düşünerek yazıyorum yani bu konuda en az sizin kadar bilinçliyim. (Şu an keyfe vakit ayırmak için kargodaki insanları yormamam gerektiğinden söz etmiştiniz) Her neyse amfi olarak şu an aklımda bu var:

1)Orange Crush 20RT Kombo Elektro Gitar Amfi:

2)Fender Champion 20 Amp Elektro Gitar Amfisi:

3)Roland Micro Cube Gxr Elektro Gitar Amfisi:

Bu üç gitar amfisi ile ilgili bildiklerim Orange British tarzı bir amfi, Fender clean tonların daha iyi olduğu bir amfi, Roland micro cube hakkında pek bir bilgim yok. Yanlış biliyorsam düzeltirseniz sevinirim. Son olarak alacağım gitar humbuckerlı bir gitar olacak yani metal tarzda çalacağım. Elektro gitar için farklı bir konu açmayı düşünüyorum.

Bu fiyatlarda ya da daha ucuza önerebileceğiniz başka bir amfi varsa mesaj atarsanız veya konuya yazarsanız sevinirim.

Orange gayet güzel bir amfi. Ben de uygun denk getirebilirsem bir tane crush 20 ya da 35 düşünüyorum.
Bunun yanında Blackstar id tvp serisi amfiler de oldukça başarılı. 1000 tl daha çıkarabilirsen 2350 tl civarına Vox VT40x en iyi seçim olur bence.

o kadar çok konuşuldu ki.... her amfi alacak olan şahsına özel başlık açmasa da yazılanları okusa biraz.... o yüzden bu konuda bir şey demiyorum artık
ama şunu söyleyeyim, bu kriz ortamında kargo kullanacaksan bazı şehirlerde Dore ve Zuhal kendi araçları ile dağıtım yapıyor bildiğim kadarıyla, hepsiburada’dan alırsan süratkargo ile yolluyorlar... geç geliyor, hiçbir şekilde ulaşamıyorsun ve şanslıysan kapına fırlatıp gidiyorlar ezilmiş paketini... aklında olsun.

o kadar çok konuşuldu ki.... her amfi alacak olan şahsına özel başlık açmasa da yazılanları okusa biraz.... o yüzden bu konuda bir şey demiyorum artık
ama şunu söyleyeyim, bu kriz ortamında kargo kullanacaksan bazı şehirlerde Dore ve Zuhal kendi araçları ile dağıtım yapıyor bildiğim kadarıyla, hepsiburada’dan alırsan süratkargo ile yolluyorlar... geç geliyor, hiçbir şekilde ulaşamıyorsun ve şanslıysan kapına fırlatıp gidiyorlar ezilmiş paketini... aklında olsun.

Doreden blackstar id core 10 sipariş ettim Aras kargo ile yolluyorlar. Yer adana

...birileri her türlü sağlık riskini alarak gidip depoda siparişleri işlerken, başka birileri yine sağlık riski alarak ve fazla mesai yaparak şu dönemde kargo dağıtmaya çalışırken bazı gecikmeleri hoş görmek lazım.

Geri