Ses kartından garip amfimsi şeye ses iletmek

Merhaba arkadaşlar ses kartı almak ve bilgisayardan programlardan alacağım ekfti ve sesi anfiye iletmek istiyorum.İbanez amfinin içinbe universal av-998 amplikatör takılmıs garip bir ürüne sahibim altta resmini belirteceğim.Ses kartının output cıkısından sesi amfinin inputuna takarsam ses alabilir miyim?
almak istediğim ses kartı bu ayrıca fazla iyi performans beklemiyorum dip ses olmasın amfiden ses çıksın yeterli
rcayı 6.3 mm jaka çeviren kablo ile bu bahsettiğim olayı yapabilmem mümkün mü?
Üst resim ses kartı, alttaki benim anfinin içindeki kafa
s-l400.jpg
17458.jpg

Merhabalar,

Ses kartının output çıkışından değil ama kulaklık çıkışından aldığında 5tllik hoparlör bile kullansan teknik olarak ses alabilirsin. Aldığın sesin dip gürültülü vs olma durumu tamamen elindeki ses kaynağına bağlı olacaktır. Right left outputları mono çıkış vereceği için böyle bir sistemde verimli olmayabilirler.

Aux kablosu bulabilirsem uygulamayı deneyip detaylı bilgi verebilirim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar,

Ses kartının output çıkışından değil ama kulaklık çıkışından aldığında 5tllik hoparlör bile kullansan teknik olarak ses alabilirsin. Aldığın sesin dip gürültülü vs olma durumu tamamen elindeki ses kaynağına bağlı olacaktır. Right left outputları mono çıkış vereceği için böyle bir sistemde verimli olmayabilirler.

Aux kablosu bulabilirsem uygulamayı deneyip detaylı bilgi verebilirim.
Çok sağol yapabilirsen bana çok yarar

Geri