Squier bullet strat

Merhaba arkadaslar ben 1 yıldır lanet bir rockson gitar kullanıyorum ve acilen degistirmem lazim ondan dolayi da squier bullet strat alsam sizce rocksondaki pişmanlığı yasarmiyim acaba lutfen yardim benim icin blues jazz solo cok onemli ondn dolayida klavye rahatligi on planda olsun aşağıdaki gitarlardan birini alacam acil yardim dostlar
Screenshot_20200410-015025_n11com.jpg
Screenshot_20200410-014954_n11com.jpg

Son düzenleme:
Büyük ihtimal linçlenicem ama Squier Bulletlar güzel gitarlar. Hem hafif hemde rezonansı yüksek gitarlar oluyorlar(Deneyimlediğim kadarıyla). Birçok arkadaşım hafifliğinden ve inceliğinden dolayı modlayıp sahneye çıktılar. Tek yapman gereken eğer modlamayacaksan tremolaya 2 tane daha yay takıp köprüyü hardtaile çevirmen. Onun dışında gram skıntısı olmayan güzel sesi olan gitarlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani alinir diyorsun degil mi çünkü daha once hic strat kullanmadim
Büyük ihtimal linçlenicem ama Squier Bulletlar güzel gitarlar. Hem hafif hemde rezonansı yüksek gitarlar oluyorlar(Deneyimlediğim kadarıyla). Birçok arkadaşım hafifliğinden ve inceliğinden dolayı modlayıp sahneye çıktılar. Tek yapman gereken eğer modlamayacaksan tremolaya 2 tane daha yay takıp köprüyü hardtaile çevirmen. Onun dışında gram skıntısı olmayan güzel sesi olan gitarlar.

O suntalara o paralar verilmez, 2. el güzel gitarlar var. Ben olsam bunu alırdım;

dostum anladığım kadarıyla bütçen 1500 tl civarlarında. o fiyat seviyelerinde çok iyi ikinci el gitarlar var. gidipte squier'e pasifica'ya bu paralar bence de verilmez.

Gitardan gitara ve kişiye kişiye değişir. Bende Squier Bullet vardı, Meksika Fender manyetikler takmıştım, burgu ve köprüyü de wilkinson ile değiştirmiştim.
Yeni gitar almak istediğim zamanlarda mağazadan Yamaha 612 denemiştim, o bile bendeki Squier'in tadını vermemişti :) Ki Yamaha 612, 012 modellerden çok daha üstündür.
Sonra 2. el Amerikan Fender aldım :)
Ama dediğim gibi, zevkler ve renkler tartışılmaz. İkisini de deneyin hangisi daha çok hoşunuza giderse onu alın.

Geri