İstanbul Müzisyen Arıyoruz...

Selam arkadaşlar,

Tıp dilinde, “hastalık belirtilerinin geçişini takiben yeniden başlaması, hastalığın nüksetmesi” anlamlarına gelen REKÜRANS’ı, yola yeni çıkıyor olmanın acemiliğini de anlatabilmesi adına ‘bağımsız ve bakımsız müzik grubu’ alt başlığı ile herhangi bir müzik dalına yön verme gayesi ve gayreti olmayan, ‘müzikli hikayeler anlatıyoruz’ sloganına bağlı kalacak, alternatif müzik yapan (yapmayı arzulayan) grubumuza isim olarak seçtik.

Herkesin bir şekilde popüler olabilmek adına türlü çabalar içerisinde olduğu bir çağda yaşıyor olmanın keyifsizliğine rağmen, hobi olarak müzikle ilgilenen, kendini geliştirmek ve kendimizi geliştirebilmemize katkı sağlayacak arkadaşlarla bir arada olmaktan mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz.

İstanbul Anadolu Yakasında ikamet edenlerin ve samimiyetle emek vermeyi isteyenlerin bizlere ulaşmasını rica ederiz.

İletişim : [email protected]

Merhaba. Başlık müzisyen arıyoruz şeklinde olduğundan insan tereddüt ediyor ancak hobi olarak müzikle ilgilenenler de tariflendiği için yazmak ve biraz daha bilgi almak istedim. Ben de yıllardır kendi çapımda gitar üzerine birşeyler yapmak gayretindeyim. İş hayatından, aile ve çocuklardan geriye kalan küçük hobi dünyam ile sınırlı olarak tabi. Yaşım 45. Benzer yaş grubunda ve profilde arkadaşlardan birlikte birşeyler öğrenmek arayışım da olduğundan planlarınız, profiliniz, müzik tercihleriniz hakkında bilgi almak isterim. Çekmeköy de ikamet ediyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba. Başlık müzisyen arıyoruz şeklinde olduğundan insan tereddüt ediyor ancak hobi olarak müzikle ilgilenenler de tariflendiği için yazmak ve biraz daha bilgi almak istedim. Ben de yıllardır kendi çapımda gitar üzerine birşeyler yapmak gayretindeyim. İş hayatından, aile ve çocuklardan geriye kalan küçük hobi dünyam ile sınırlı olarak tabi. Yaşım 45. Benzer yaş grubunda ve profilde arkadaşlardan birlikte birşeyler öğrenmek arayışım da olduğundan planlarınız, profiliniz, müzik tercihleriniz hakkında bilgi almak isterim. Çekmeköy de ikamet ediyorum.

merhabalar,

iletişim için numaranızı yada mailinizi iletebilirseniz konuyla ilgili sohbet edebilir, detayları görüşebiliriz.

iyi günler

Geri