İki ses kartı arasında kaldım yardım eder misiniz ?

Merhaba arkadaşlar
Ses kartı konusunda destek istiyorum sizlerden.
Steinberg UR22 mk2 modeli
M-audio air 192/4
Ses kartları ve markalar hakkında çok bilgim yok esasen. Bütçem dolaylarında 900-1100 yorumlarda bu iki kart öne çıktı. Sizlerin de önerisini tavsiyesini rica ederim. Sevgiler

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hangisini tercih ettiniz acaba ? Ben de bu ikisi arasında kaldım da , m-audio daha bi hoşuma gitti gibi.
Dostum merhaba ur22mk2 eski bir kart dendi onun yerine bütçe çıkarsanız ur22c alın dediler. Bütçe çıkmaz ise ur22mk2 yerine daha güncel yeni bir kart olan m audio air 192/4 alın dediler. Henüz sipariş etmedim ama sanırım çok bütçe çıkmadan 192/4 ü alacağım

M-Audio kartlarını önermem güncelleme kısmında çok geriler bir süre sonra driver güncellemesi çıkarmıyorlar sinir ediyorlar steinberg,presonus,audient markalarından seçmeniz daha yararlı olur şimdilik.

scarlett 2i2 mk2, m-audio m track 2x2 ve steinberg ur22 mk2 kullandım, şu an elimde steinberg var.

bence scarlett bak derim mk2 ve üstü şu an için iyidir. ha bu 3 cihaz da gayet iş görür ama ben scarlett'in preamp kalitesini daha iyi buldum, belki elimden geçen cihazlarla alakalıdır bilemiyorum.

Geri