Elektronik Davul (Yamaha) Telefona bağlamak ce App kullanmak

Merhaba burası pek aktif görünmesene sormak istedim. Yamaha Dtx 432 Elektronik Davulum var henüz yeni aldım. Telefona bağlamak ve Yamaha’nın app’ini kullanmak istiyorum. Kullanacağım kablolar hakkında sorun yaşıyorum. I phone kullanıyorum. Camera lighting kablosu aldım o tamam ancak bateriye girecek kablo ucunun adı nedir, USB 2.0 AB diye geçiyor, şu an elektronik marketler kapalı olduğu için telefoncu elektrikçi açık yerlerde pek bilgisi olmayan kişilere sordum,fotoğraflara baktım en yakın printer kablosu dediler aldım ucu oldu gibi ama telefonla bağlantı adına sonuç alamadım. Bilgisi olan ve yardımcı olabilecek olan kişilere şimdiden teşekkür ederim.

Native Instruments Usb To Lightning Replacement Cable - n11.com Size anladığım kadarıyla bu tip bir kablo lazım.

Daha ekonomik olarak Ugreen Type-c Usb B Yazıcı Kablosu MT01107 | Trendyol şunun gibi birşey alıp type -c to lightning çeviri almanız gerekecek.

Yada elinizdeki kabloyu bununla telefonunuza bağlayacaksınız

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Native Instruments Usb To Lightning Replacement Cable - n11.com Size anladığım kadarıyla bu tip bir kablo lazım.

Daha ekonomik olarak Ugreen Type-c Usb B Yazıcı Kablosu MT01107 | Trendyol şunun gibi birşey alıp type -c to lightning çeviri almanız gerekecek.

Yada elinizdeki kabloyu bununla telefonunuza bağlayacaksınız
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim, ama sanırım yine aynı kablolar söz konusu,önerdiğiniz type C yi de deneyeyim elimde olan ve sonuç alamadığım kablolar camera lightning ve printer kablosu ekte fotoğraf koyayım, bahsetmeyi unuttum kaliteleri pek iyi değil şu an bulabildiklerimin ondan olabilir mi?

Dosyalar

• B55BEF4D-F2EE-48F6-9C92-7F7288F16C65.jpeg
    B55BEF4D-F2EE-48F6-9C92-7F7288F16C65.jpeg
    151.4 KB · Gösterim: 315
O zaman Yamaha ile mail/telefon ile iletişime geçip onlara sorsanız daha iyi olur. Ios cihazlarda kalitesiz kabloların sadece şarj edip veri aktarımını yapmadığını biliyorum. Kablo ile de alakalı olabilir dediğiniz gibi.

Merhabalar benimde davulum yamaha 432k bende başta sorun yaşamıştım ama araştırınca nasıl olacağını buldum hemen özet geçmek gerekirse host girişli bir midi kablosu alman lazım zaten attığın fotoğrafta ki kablo o onu dönüştürücü vs. telefona bağla ama bunları yaparken davulun kapalı olduğundan emin ol yoksa midi kayıtları kısa devreyle silinebilir ios cihazından yamahanın uygulamasına gir ve davulu aç zaten o otomatik olarak midi geçişi sağlayacaktır umarım işine yarar

Geri