Amfi Önerisi

Id core 10 v2 VS Mooer Hornet

• Mooer Hornet

Oylar: 11 45.8%
  • Id Core 10 v2

Oylar: 13 54.2%

• Toplam oy veren
    24
Merhabalar.Amfi konusunda sizleri sıktığımı biliyorum o yüzden bu açacağım son başlık.Sonunda yeterli parayı toplama şansım oldu.Sizce Mooer Hornet mi Id core 10 mu almalıyım?İkisinin de tonlarını çok beğendim karar veremedim.

Ankette fikir sorup cevabı beğenmemenden çıkarmış olabilir miyim? Birisi cevabı beğenmiyorsa ve andaval değilse herhalde diğer şıkta karar kılmıştır.

Ankette hangisi diye soru sorup sonra eşit oy bekliyordum demek de ayrı bir seviyesi herhalde :)

Millet avukatı ne alaka, sen okuduğunu da geçtim ne yazdığını anlayabildiğine emin misin?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam birader en zeki sensin bu kadar andaval olduğum için özür dilerim.Zaten oy oranının 80-20 olmasına şaşırmak = yarı yarıya olmasını beklemek.Harbi gerizekalıymışım ben.Allah belamı versin hatta.Hayali yazılardan anlam çıkarabildiğin için önünde eğiliyorum...

Ankette fikir sorup cevabı beğenmemenden çıkarmış olabilir miyim? Birisi cevabı beğenmiyorsa ve andaval değilse herhalde diğer şıkta karar kılmıştır.

Ankette hangisi diye soru sorup sonra eşit oy bekliyordum demek de ayrı bir seviyesi herhalde :)

Millet avukatı ne alaka, sen okuduğunu da geçtim ne yazdığını anlayabildiğine emin misin?
Adam eşit oy bekliyordum diyor. Bu beklentidir. İnsnaların ikisinin yakın olduğunu düşündüklerini düşünüyor. Ama görüyor ki durum öyle değil. Ve şaşırıyor. Gördüğün gibi ortada saçma hiçbir durum yok. Anket yapmanın amacına uygun olarak insanların düşüncesini öğrenmiş oluyor.
Ve adam yazarken sanki diyor. Başkalarına anlamanda sıkıntı var gibisinden şeyler diyebiliyorsun ama anlayamayan sensin. Bir de andaval falan yazmışsın. :D

Adam eşit oy bekliyordum diyor. Bu beklentidir. İnsnaların ikisinin yakın olduğunu düşündüklerini düşünüyor. Ama görüyor ki durum öyle değil. Ve şaşırıyor. Gördüğün gibi ortada saçma hiçbir durum yok. Anket yapmanın amacına uygun olarak insanların düşüncesini öğrenmiş oluyor.
Ve adam yazarken sanki diyor. Başkalarına anlamanda sıkıntı var gibisinden şeyler diyebiliyorsun ama anlayamayan sensin. Bir de andaval falan yazmışsın. :D
IMG_20200430_171110.jpg

Ankette hangisi daha iyidir mi yazmış, yoksa hangisini alayım mı yazmış?

Anket bilgi toplama başlığı değil.

Sonrasında ben ne yazmışım?
"Zaten cevabını biliyormuşsun, niye sordun?"
Belli ki cevabı beğenmemiş, demek ki diğerini bekliyordu.

Tekrar onun cevaba dönelim, "eşit cevap bekliyordum, milletin avukatı mısın". Anlamadığın şeyde ısrar edip diklenirsen çakarlar.

Evet, anlamadığım şey hangisini alayım diye sorduğunda ya bunu ya da bunu cevabının bana aptalca gelmesi.
Anladığını sandığın şeyleri daha basit anlatamam sanıyorum.

Ha bize "bunu mu alayım bunu mu" dediğinde "ikisinden biri" demek normal geliyor diyorsanız da üzgünüm yapacak başka birşey yok :)

Hatta bakalım ne yapacak bunu ya da bunu al sonucu çıkınca :)

Son düzenleme:
Bin kere yazıldı ama yine de "amfi önerisi" gibi ortaya her yol bir başlığa girelim belki ufak bir faydamız dokunur dedik, muhabbete bak..... anketle amfi mi alınır zaten en başta, sonraki atışmayı zaten atlaya atlaya okudum ... şaşkınlık overload.

137275 eklentisini görüntüle

Tekrar onun cevaba dönelim, "eşit cevap bekliyordum, milletin avukatı mısın". Anlamadığın şeyde ısrar edip diklenirsen çakarlar.

Evet, anlamadığım şey hangisini alayım diye sorduğunda ya bunu ya da bunu cevabının bana aptalca gelmesi.

Ha bize "bunu mu alayım bunu mu" dediğinde "ikisinden biri" demek normal geliyor diyorsanız da üzgünüm yapacak başka birşey yok :)

"Zaten cevabını biliyormuşsun, niye sordun?" şeklinde değil alaycı bir tavırla "Neyi alacağına zaten karar verdiysen neden millete soruyorsun ki?" şeklinde sormuşsun.Ben de bu seni ilgilendirmez anlamında ( ki ilgilendirmiyor) "Avukatı mısın?" şeklinde cevapladım.Kısacası burası bir forum istediğimi sorarım.Burası kafanın içindeki problemleri çözmek için var.Dolayısıyla kafama takılan her şeyi sorarım.Takılmayanı da sorarım.Cevabını bildiğim soruyu da bilmediğim soruyu da sorarım.Sorduğum sorulara cevap verip vermemek "millete" kalmış bir durum.Yani seni ırgalamıyor.Üslubuna da dikkat et yaşın gereği belden aşağı vurmuyorum.Burada bitiriyorum bundan sonra da cevap vermeyeceğim.İyi forumlar.

Son düzenleme:
"Zaten cevabını biliyormuşsun, niye sordun?" şeklinde değil alaycı bir tavırla "Neyi alacağına zaten karar verdiysen neden millete soruyorsun ki?" şeklinde sormuşsun.Ben de bu seni ilgilendirmez anlamında ( ki ilgilendirmiyor) "Avukatı mısın?" şeklinde cevapladım.Kısacası burası bir forum istediğimi sorarım.Burası kafanın içindeki problemleri çözmek için var.Dolayısıyla kafama takılan her şeyi sorarım.Takılmayanı da sorarım.Cevabını bildiğim soruyu da bilmediğim soruyu da sorarım.Sorduğum sorulara cevap verip vermemek "millete" kalmış bir durum.Yani seni ırgalamıyor.Üslubuna da dikkat et yaşın gereği belden aşağı vurmuyorum.Burada bitiriyorum bundan sonra da cevap vermeyeceğim.İyi forumlar.
Adam sana ters birşey demedi sen alınganlık göstermişsin.
Anket yapmışsın beklediğin sonucun tersi çıkmış gibi bir tavır takınmışsın ve bu gözlemlenip madem beklediğin bir sonuç vardı, yani kafanda kurduğun bir amfi vardı neden buraya yazdın ki demiş adam sana. Bunda alınacak birşey yok sövmemiş saymamış etmemiş. Üstüne üstlük sen adama diklenmişsin. Millet oyunu verir geçer, sen yine istediğini alırsın. Ben teknosa çalışanıyım müşteri gelir bana telefon göster der bütçesine göre seçenekleri sunarım hangisini beğenirse onu alır gider. Bu iş böyledir. Saçma sapan sebeplerden atışıp alevlendirmeye gerek yok. Gereksiz çıkış yapmışsın. Okuyup hak vereceğini umuyorum. Barış içinde güzel forumlar

137275 eklentisini görüntüle

Anket bilgi toplama başlığı değil mi hahaha ?! Anlet neden yapılir araştırmalısınız. Mesajlarınızı okuduğum kadarıyla anlama kabiliyetiniz de var. Ee ne duruyorsunuz araştırın. Size katıldığım nokta ise " avukatı mısın " falan filan. Bir de anketle amfi alması. Cidden saçma bir mesaj. Haklılık payını yok ediyor. Haksızlığını kabul ediyor resmen.
Bu arada cidden bu fikir sizin aklıniza nasıl gelmemiş? Neyse olur öyle şeyler. Bir dahikine gelir :D

Geri