Bas gitar teknikleri hakkında

Merhabalar, ben 5 aydır bas çalıyorum. Zafer şanlı'nın bas gitar metodunu ve birkaç ingilizce metod bitirdim ama hala slap ve pluck tekniğim neredeyse ilk günki gibi. Bir gelişme gösteremiyorum gibi hissediyorum. Youtube videolarında da bu tekniklerin çeşitlerini görüyorum ve bildiklerim karışmaya başlıyor. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Slap tekniği için ben de diğer forumları araştırmıştım. Genelde 1 seneye anca oturuyor gibi yorumlar vardı. Ben de daha bas konusunda yolun başındayım, ondan ne kadar doğru bilmiyorum bu yorumlar. Zafer Şanlı'nın metodunu bilmiyorum ama Youtube'da illaki geniş slap dersleri vardır. Oradan takip edin bence.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Slap tekniği için ben de diğer forumları araştırmıştım. Genelde 1 seneye anca oturuyor gibi yorumlar vardı. Ben de daha bas konusunda yolun başındayım, ondan ne kadar doğru bilmiyorum bu yorumlar. Zafer Şanlı'nın metodunu bilmiyorum ama Youtube'da illaki geniş slap dersleri vardır. Oradan takip edin bence.
Hocam ben de yavaş yavaş gelişme gösterdiğimi farkettim. Nerede doğru nerede yanlış yaptığımı ayırt etmeye başladım. Sabır istiyormuş gerçekten. Tekniğin iyi oturması için acele etmemeye gayret ediyorum. Youtubeda iyi anlatan birkaç kişi buldum onları takip ediyorum. Teşekkür ederim cevabınız için.

Geri