Fırtına [Metal - Ank]

evet konser bitti çok güzeldi... Herşeyden önce çok güzel bir seyirci vardı... Çok saolun var olun... İyi ve kötü yorumlarınızı almak isterim...

Sizleri çok seviyoruz...

öncellikle tebrik ederim grup performansini pantera - walk çok basariliydi ancak yillardir bu ortamda olan birisi olarak ufak tefek elestirilerim olucak...arkadaslar kendi dostlariniza çalmaniz çok güzel,hos ancak sarkilarda hata yaparsaniz ilerde baska mekanlarda herkes bunu hosgörüyle karsilamayacaktir özellikle metallica - frantic riffleri orjinalinden çok farkli geldi bu is yrn öbür gün baska mekanlara geldiginde bu mekanlar ve ankara rock camiasi(köprü kismi)bir parça kurtlar sofrasi oldugu için çok elestiri alirsiniz...ama her seye ragmen bu kadar alternative gruplarin oldugu bir piyasada stay heavy diyebildiginiz için tebrik ederim...

Kronik birkaç aksaklık dışında gayet başarılı bir konserdi. Sahne enerjileri çok yüksek, seyirci de haliyle onlarla coşuyor; pogodan 'korktuğumuz için' sahnenin önüne gelemedik bugün :D Ayrıca canlı performanslarına hiç tanık olmayıp da sadece kayıtlarına göre değerlendirenler büyük bir hata yapıyorlar=) o kayıt bence de güzel değil; ama buna onlar da katılıyor zaten. O yüzden bir canlı performans mutlaka seyredilemeli!

gayet güzel koserdi özellikle ogulcan cok seksiydin ustunu cıkarınca:D nese punk dinlememe ragmen içim kıpırdıodu epey sahneden atladım sonra pogo işte kraldı konser toynmaystır duymuyodu pek sizin elemanları arada telgraf teli oldum lan:D

Extacy617 demiş ki:
öncellikle tebrik ederim grup performansini pantera - walk çok basariliydi ancak yillardir bu ortamda olan birisi olarak ufak tefek elestirilerim olucak...arkadaslar kendi dostlariniza çalmaniz çok güzel,hos ancak sarkilarda hata yaparsaniz ilerde baska mekanlarda herkes bunu hosgörüyle karsilamayacaktir özellikle metallica - frantic riffleri orjinalinden çok farkli geldi bu is yrn öbür gün baska mekanlara geldiginde bu mekanlar ve ankara rock camiasi(köprü kismi)bir parça kurtlar sofrasi oldugu için çok elestiri alirsiniz...ama her seye ragmen bu kadar alternative gruplarin oldugu bir piyasada stay heavy diyebildiginiz için tebrik ederim...

Frantic konusunda haklısın ama parçayı birazda coverlamaya çalıştık yani orjinalden farklı olmasının sebebi o olabilir... Ama yinede bir gözden geçirelim onu ne olur ne olmaz... Konsere geldiğin için çok saol... Sana ve grubuna başarılar ömer ;)

fulya_m_o_r demiş ki:
Kronik birkaç aksaklık dışında gayet başarılı bir konserdi. Sahne enerjileri çok yüksek, seyirci de haliyle onlarla coşuyor; pogodan 'korktuğumuz için' sahnenin önüne gelemedik bugün Ayrıca canlı performanslarına hiç tanık olmayıp da sadece kayıtlarına göre değerlendirenler büyük bir hata yapıyorlar=) o kayıt bence de güzel değil; ama buna onlar da katılıyor zaten. O yüzden bir canlı performans mutlaka seyredilemeli!...

Evet kronik bir kaç aksaklık vardı... Yedek gitarımızın akorunu bemol e göre ayarlayamadık kilitli bir gitardı ve kilit anahtarımız yoktu vidalarda fazla açılamadı... Onun dışında sağolsun tonemaster abimiz arada ben gitarı bırakınca gitarı kapamış... Bir daha kullanmayacağımı düşünüp heralde ;) Sonra konser sonlarındada çok böğürdüğüm için ceza olsa gerek mikrefonu kısmış :)... Ama herşeye rağmen güzeldi... Pogo hakkaten korkulucak bişidi bir an bende korktum :) Kayıtı artık beyenmediğimizi hatta ben bile dinlemiyorum o kayıtı :) Yani köprünün altından çok sular geçti... Canlı performans konusunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz... Ve dahada yapıcaz sanırım... Herkesi bir dahaki konsere bekleriz... Ayriyetten fulya geldiğin için tekrardan saolasın...

dengesizpunk demiş ki:
gayet güzel koserdi özellikle ogulcan cok seksiydin ustunu cıkarınca:D nese punk dinlememe ragmen içim kıpırdıodu epey sahneden atladım sonra pogo işte kraldı konser toynmaystır duymuyodu pek sizin elemanları arada telgraf teli oldum lan :D

Eheh benim konserde tanıştığım sevgili punk arkadaşım ;) Sahneden birkaç kere atlayan sen miydin :p eheh... Evet ya tonemaster duymadı bizi orada sohbet ediyordu birileriyle gördüğüm kadarıyla... Ama olsun bir gün tam anlamıyla mükemmel bir konser vereceğimize inanıyorum... Ve bu konserde seni en önce görmek isterim can... ;)

Arkadaşlar konsere gelen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım... Stay heavy !!!

herşeyden önce artık18+ lara hitap etmeye başlayın,
her şarkının başında gurup elemanları tek tek birilerine armağan etmesin(bu şarkı ona geliyor bu şarkı şuna geliyor diye. oke bir kere denirde her şarkı başında abes kaçıyor)
dün cantunun ya sesinde bir şey vardı yada gitarlar tasarladığınız akorda droplu değildi.
asıl ana yorumu akşama yapacağım. ama bir garajda yada ne bileyim18+bir yerdeki konser vermeniz sizin için garip olabilir dünkü 60kişiden sanırım bayağası gelemicek olur. kitlenizin açısını bir daha büyütün.
dünkü performans biraz garipti ne olduma gitti bence.

enes.

kaçak'ın bir çok konserinde bulundum diğerlerine nazaran bu biraz daha kötüydü arızalar her konserde olur ama burda tonmeisterın biraz hatasını gördüm evet frantic biraz şaşaırtıcı geldi ama kasaturdan sonra yinede iyiydi ilerde ankardan çıkıcak iyi gruplardan bir taneside kaçak olur die ümit ediyorum başarılar arkdaşlar

acos demiş ki:
herşeyden önce artık18+ lara hitap etmeye başlayın,
her şarkının başında gurup elemanları tek tek birilerine armağan etmesin(bu şarkı ona geliyor bu şarkı şuna geliyor diye. oke bir kere denirde her şarkı başında abes kaçıyor)
dün cantunun ya sesinde bir şey vardı yada gitarlar tasarladığınız akorda droplu değildi.
asıl ana yorumu akşama yapacağım. ama bir garajda yada ne bileyim18+bir yerdeki konser vermeniz sizin için garip olabilir dünkü 60kişiden sanırım bayağası gelemicek olur. kitlenizin açısını bir daha büyütün.
dünkü performans biraz garipti ne olduma gitti bence.

enes.

Ben kendi açımdan bir şeyler sölicem... Sesim bu günlerde değişti sanırım biraz bende anlamadım onun sebebide sanırım yaşımdan dolayı... Daha iyisini yapmaya çalışıcam bir dahaki konserlerde... O armağan etme olayıda o güne özel bişidi 7 kişinin doğum günü vardı hepsi istedi kıramadımda onları... Tonemaster olayı ve tone olayını yukarıda ayrıntılı yazdım...

Bunların dışında söylediğin bişi garip geldi enes... Yani hem artık 18 artı bir kitleye hitap etmeye başlayın diyosun hemde 18+ bir yerde çalmanız garip olabilir diyorsun... yani çıkıcaz çalıcaz ve ondan sonra 18 kitlemiz olucak öyle değil mi ? sonuçta sürekli çalışan bir grubuz ve yeni coverlar yapıyoruz... Neyse asıl yorumunu beklicem bap... Konsere geldiğin ve bizi izlediğin için tekrardan saol...

Slapper88 demiş ki:
kaçak'ın bir çok konserinde bulundum diğerlerine nazaran bu biraz daha kötüydü arızalar her konserde olur ama burda tonmeisterın biraz hatasını gördüm evet frantic biraz şaşaırtıcı geldi ama kasaturdan sonra yinede iyiydi ilerde ankardan çıkıcak iyi gruplardan bir taneside kaçak olur die ümit ediyorum başarılar arkdaşlar.

Saol ortaç... Evet biraz kötüydü konser diyerlerine nazaran... Sende bizi çoğu konserde yanlız bırakmadın teşekkür ederiz... Bundan sonrakilerdede yanımızdan ayrılma bap...

Yeni coverlar daha sağlam gelicek buna garanti veriyoruz... Hiç durmadan her şarkıdan ayrı bir tat alacağınız konserler gelicek...

dengesizpunk demiş ki:
gayet güzel koserdi özellikle ogulcan cok seksiydin ustunu cıkarınca:D nese punk dinlememe ragmen içim kıpırdıodu epey sahneden atladım sonra pogo işte kraldı konser toynmaystır duymuyodu pek sizin elemanları arada telgraf teli oldum lan:D
Eheh saol. Konser pek basarılı degıdı ama gelenlere tesekkur :D

konser benim açımdan iirençti ne deseniz haklısnz ama bu konsere bakıp yorum yapanlar hata yapmış olurlar...
gelen ve dinleyen herkese teşekürler.

sevgiler,saygılar...

Arkadaşlar Kaçak Yeni demosunu çıkartmıştır... Demo 4 parçadan oluşmaktadır...

-Topraktan
-Nefes Almaz
-İnsanlar ölüyor
-Gökyüzünü unutmak

Demo hücum kayıttır... Grubun son gidişatı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler demoyu dinleye bilir...

Demo için : http://kacakgroup.dmusic.com/

demoyu indiren arkadaşlara hatırlatma "bu ne lan şarkılar çalmıyor winamp ta" diyip silmeyin şarkılar yalnızca windows media player da çalışıyor silenlerde tekrar indirsin çünkü gerçekten dinlemeye değer saygılar...

arkadaşar ztn biliordum ii bi iş çıkcaını emek war bu çalşmada ama benm wazgeçemediim şarkınız gökyüznü unutmktr bende derin düşüncler besledii eski mewzular neyse arkadşlr demonuz sağlam işler tıkır ;)

hata9hq.jpg

çocuklar demoların uzantısı mp3 olmasına rağmen neden böyle bir uyumsuzluk gösteriyor?gerçi evet'e basınca çalıyor sorun çıkartmadan ama garip bi hadise,winamp çalmıyor falan.

Bu arada demolarınız fena olmamış,biraz daha üzerinde çalışırsanız,yaratıcılıkla yoğurursanız çok hoş şeyler çıkarabilirsiniz diye düşünüyorum.Çalışmaya devam.

Bu arada davulcu arkadaşıma bi hatırlatma : ritmin arasına kick'leri aksak ve düzensiz yerleştirirsen çok lezzetli bi etki yakalarsın.

çalışmalarınızda başarılar.

Geri