Fırtına [Metal - Ank]

Evet güzel bir konser geçirdik playlist i gelmiyenler için yazıyorum... Zaman dar olduğu için 2 parça çalamadık...

-Raining blood (Slayer)
-Trust (Megadeth)
-Slave to dark (Iced Earth)
-Cehennem oldu (KaçaK)
-I died for you (Iced Earth)
-Angel of death (Slayer)
-Black Magic (Slayer)

Haspin demiş ki:
Yarın ki konserde başarılar...

Saolun ulaş geldiğniz için...

YiGo demiş ki:
Yarın aynı sahneyi paylaşacağız beyler şimdiden başarılar...

Patetik idea da sahnede çok başarılı bir performans sergileridi...

rebelde_gokhan demiş ki:
umarım ii bi konser olur bi kere bizizde aynı sahneyi paylaşmıstık

cokca başarılar

Teşekkür ederiz... umarım deepfocus la tekrar aynı sahneyi paylaşırız... Başarılarınızın devamını diliyorum

nicegirl_fb demiş ki:
slm arkadaşlar ilkdefa bugün dinledim sizi ve beğendim. başarılar..

Beyendiysen ne mutlu bize ;) geldiğin için teşekkürler...

dark_shine demiş ki:
basarilar arkadaslarr.. yaninizda olcaz her zamanki gibi=) bu arada kacinci grup olarak cikcaksiniz?

Son grup çıktık... Bizi yanlız bırakmadığınız için çok saolun... İyi headbangler döndü sahne önünde ;)

demruhi demiş ki:
GÜZEL Bİ KONSERDİ BAŞARILARINIZ DEVAMINI DİLERİM

Teşekkürler... Umarım sana ve bütün seyircilerimize güzel bir konser izletebilmişizdir...

NOT: Bütün seyircilerden sabah kalktığınızda olmuş olacak boyun ağrısı için özür dileriz :) benimde ağrıyor yaf... :twisted: Ama bu ağrı konseri hatırlatıyor... ;)

Konserden birkaç foto...

kaak042au1.jpg

Barış ilk konserde dağıttı yine... Tekrardan hoşgeldin barış... :)

kaak079oi5.jpg

kaak085do9.jpg

kaak087de3.jpg

kaak093uz8.jpg

kaak089ib4.jpg

Saolasın deniz geldiğin için...

kaak049sj3.jpg

gelen herkese çok teşekkürler bu kaçakla ilk konserimdi :) ii geçtii desteklediiniz için saoluun bidaaki konserlerde görüsürüüz

konser cok sıkıydı..ayrıca gruba yeni gelen barıs da guzel uyum saglamıs size...zamanm olursa bundan sonraki konserlerinizi de kacrmam sanırsam ki.. basarılarınızın devamını dilerim ;)

cilekes_2.jpg

Çilekeş ile yaza veda partisinde kaçak da alt grup olarak çıkacaktır...

Bilet almak isteyenler biletixten 17.50 ytl ye alacakları bileti benden 15 ytl ye alabilirler...

Bilet isteyenler için ulaşım...

Mail ve msn: [email protected]... Ayriyetten özel mesajda atabilirsiniz...

studio_adan_zye demiş ki:
mRb arkadaşlar....
23'de dip konserinde
30'da çilekeş konserinde başarılar

Saolasın apo ;) ama 23 ünde dip te malesef çıkmıyoruz... İyi dileklerin için çok teşekkürler... Kaçak seviyor seni :p

Bu arada hemen söyliyim... Bu pazar TV8 de canlı yayına çıkıyoruz... 13:30 gibi ekranlarda oluruz sanırım... Bizi izleyin anacığım ;)

Arkadaşlar gitaristinize bi tavsiyem olucak bende rockthron zombie kullanıorum ama dıkkat ettım son 3 konserdır de ya gıtar tonunu ayarlıyamıyo yada kendı ıstedıgı ıcın oyle ayarlıo.. tamam trash yapıosunuz treble ı koklemesı lazım ama bıraz fazla kokledıgı kanısındayım.. sakın yanlış anlamayın kotu calma anlamında demıorum ama insanın basını agrıtıyo gitarlar...

Geri