Fırtına [Metal - Ank]

HiPnO demiş ki:
Konsere tamı tamını 4 buçuk saat kaldı... Zaten 2 Saat sonra dipte olucaz :) şunun şurasında 1 saat sonra kahvaltı yapıp (grupça:)) 1 buçuk saat sonrada dipin yolunu tutucaz... :) eheh neyse abarttım biraz... Masum ve doğal bir mesaj olmasını istedim :) Emircanların evde grupça sabahladık ve bu mesaj uykusuz bir gecenin sabahından kaçak bass vokal tarafından yazılan bir mesajdır hiçbir zorlama, tehtit vs olmadan :D

Neyse onuç Konser için grupça sabırsızlanıyoruz... Ve tek isteğimiz sonuna kadar coşturmak sizi ve yeni şarkılarla bir kez daha beyeninizi kazanmak... Umarım herşey mükemmel olur ;)

Çok uzatmıyım Birazdan görüşürüz ;)

Olm tamam konser bu :LOL: olay yaptınız sakin olun :) Sahnede sora heyecandan herkesin eli ayağı boşalıcak iptal olucaksınız hehe

Sakin derin derin nefes alın bakiimm.... :D

Kaçak ı ilk defa izleme fırsatım oldu. Gerçekten gerek seçtikleri repertuar, gerekse yetenekleri hoşumuza gitti ve insanları eğlendirdi. Herşey için çok teşekkürler. More SLAYER - More GASOLINE...

PinkPunKK demiş ki:
Biraz gec oldu ama yazma geregi duydum Kacak anatolia sahnesinde cok iyiydi.Gercekden begeni toplayan gruplardan birtanesiydi.Sizleride seviyoruz:)

Teşekkür ederiz bizde sizi seviyoruz :)

DemliScreamVokal demiş ki:
HiPnO demiş ki:
Konsere tamı tamını 4 buçuk saat kaldı... Zaten 2 Saat sonra dipte olucaz :) şunun şurasında 1 saat sonra kahvaltı yapıp (grupça:)) 1 buçuk saat sonrada dipin yolunu tutucaz... :) eheh neyse abarttım biraz... Masum ve doğal bir mesaj olmasını istedim :) Emircanların evde grupça sabahladık ve bu mesaj uykusuz bir gecenin sabahından kaçak bass vokal tarafından yazılan bir mesajdır hiçbir zorlama, tehtit vs olmadan :D

Neyse onuç Konser için grupça sabırsızlanıyoruz... Ve tek isteğimiz sonuna kadar coşturmak sizi ve yeni şarkılarla bir kez daha beyeninizi kazanmak... Umarım herşey mükemmel olur ;)

Çok uzatmıyım Birazdan görüşürüz ;)

Olm tamam konser bu :LOL: olay yaptınız sakin olun :) Sahnede sora heyecandan herkesin eli ayağı boşalıcak iptal olucaksınız hehe

Sakin derin derin nefes alın bakiimm.... :D

Eheh valla tatlı bir heyecan bu ya :) neyse konser güzel geçti... En azından eylendik bol bol :) Bu arada geldiğin içinde saol baps...

Scott_Columbus demiş ki:
Kaçak ı ilk defa izleme fırsatım oldu. Gerçekten gerek seçtikleri repertuar, gerekse yetenekleri hoşumuza gitti ve insanları eğlendirdi. Herşey için çok teşekkürler. More SLAYER - More GASOLINE...

Eyvallah baba asıl bizi coşturan sendin yaf ;) Geldiğin için çok teşekkürler falla :)

Herşey için sağolun çok güzel konserdi!!
Özellikle Kaçak besteleriyle birlikte coşturdu..
Aksilikler oldu gerçi şarkı ortasında tel koptu vs...
Emircan burdan ayrı teşekkür ediyorum orda yardım ettiğin için!!!

Nice konserlerde sahneleri yıkmak üzere...

ugur_gtr demiş ki:
Herşey için sağolun çok güzel konserdi!!
Özellikle Kaçak besteleriyle birlikte coşturdu..
Aksilikler oldu gerçi şarkı ortasında tel koptu vs...
Emircan burdan ayrı teşekkür ediyorum orda yardım ettiğin için!!!

Nice konserlerde sahneleri yıkmak üzere...

Eyvallah uğurum sende çok güzel çaldın falla ;) Jackson ın yeter beah :) Eheh harbiden son parçada sağlam dağıldı millet... Manyaktı konser beah :twisted:

dengesizpunk demiş ki:
son düette nasıl olduysa kendimi sahnede buldum ulas cekti yanına davulun orda seviştik :)
sahnede seyircilerden cok insan wardı :D :D

Eheh harbiden ha :) bende sahnenin köşesinde bir yer bulabildim anca kendime orada söyledim zaten :D

soloist demiş ki:
Süperdi gözlerim...

Eyvallah baba sende atladın konser sonunda söyledik beraber çok güzeldi çok ;) Saolasın yalnız bırakmadın bizi...

DemliScreamVokal demiş ki:
iyi iyi bak kaçak kasatura beraber konserde iyiler...

Gönül isterdiki daha iyi bir performans sergileyelim... Ama böyle bir konsere ilk defa çıktık bu konsepte bişiye... 2. kısımda biraz yorgunduk Son düetler zaten Allah ne verdiyse :D Eheh ama çok eylenceliydi geldiğin için teşekkürler bap ;)

Evet Arkadaşlar Kaçak grubu 30 Kasım ve 1 Aralık günlerinde olucak Odtü mt Beste Günleri için seçmelere katılacaktır bu hafta sonu ve nasip olursa çıkıp kendi bestelerini çalıcaktır... Umarız güzel işler başarabiliriz...

Seçmelerde şansımızı denedik ama olmadı...

ODTÜ Müzik Toplulukları Beste Günleri Seçmeleri; aşağıdaki biçimde sonuçlanmıştır:

30 Kasım Perşembe
14:00 Cherokee
15:00 Uçuş Serbest
16:00 Bronz

1 Aralık Cuma
16:00 Rakı
17:00 Djinn Stylo
18:00 Gulyabani
19:00 RUJ

Çıkan diğer gruplara başarılar...

Yarışmalar da ki sonuçlar her zaman doğruyu vermeyebilir. Sonuç ne olrsa olsun belirlediğiniz hedeften ayrılmayın. Biz sizi biliyoruz bir KAÇAK fanı olarak her zaman yanınızdayız ve kardeş olarakta ne gerekiyorsa yaparız. Önemli olan yarışmanın birincisi olamak değil, seyircinin ve gönüllerin birincisi olmaktır (biraz arabesk oldu ama neyse idare edin).

Tansiyon ve Kaçak kendi yollarını kendileri çizecek yarışmalar bahane .....

Bu odtü denen yeri çok fazla büyütmeyin,sanki bana müzik gurmesi aq hepsi,salla gitsin gözlerim ya bırakın oraları filan...
Oraylamı yaşıyoz...

cecom demiş ki:
Yarışmalar da ki sonuçlar her zaman doğruyu vermeyebilir. Sonuç ne olrsa olsun belirlediğiniz hedeften ayrılmayın. Biz sizi biliyoruz bir KAÇAK fanı olarak her zaman yanınızdayız ve kardeş olarakta ne gerekiyorsa yaparız. Önemli olan yarışmanın birincisi olamak değil, seyircinin ve gönüllerin birincisi olmaktır (biraz arabesk oldu ama neyse idare edin).

Tansiyon ve Kaçak kendi yollarını kendileri çizecek yarışmalar bahane .....

Eyvallah Cengiz abi çok saol destedğin için birlikte nice konserlere çıkmak dileğiyle... Tansiyonunda bizim için yeri farklı kardeş grup olduk artık kimse ayırmasın bizi :) Yollarımızı kendimiz çizicez tabiki inanmak başarmanın yarısı ;)

usagi_ demiş ki:
cengiz abiye katılıyorum kardeşlerim... biz herzaman arkanızdayız

Teşekkürler bap bizi desteklediğiniz için saolun varolun gerçekten...

soloist demiş ki:
Bu odtü denen yeri çok fazla büyütmeyin,sanki bana müzik gurmesi aq hepsi,salla gitsin gözlerim ya bırakın oraları filan...
Oraylamı yaşıyoz...

Eyvallah Leventim yorumun için çok saol :) Takmıyoruz kafamıza zaten ya... Şansımızı denedik zaten olmadı sağlık olsun...

Evet arkadaşlar kaçak tam gaz devam etmekte ve ilk başladığı günlerdeki arzusuyla ve isteğiyle metal müzik için çabalamaya devam etmektedir... Yakın zamanda konserler görülüyor çoğu kaçağın ilk kez çıkacağı yerler umarım bizi yalnız bırakmazsınız... Sizleri seviyoruz hemde çok... Lütfen bizi yapayalnız bırakmayın sahnelerde... Çok büyük bir konser planları vr ileride Türkiyeyi sallıyacak o olursa çok bomba olmazsa ne fena :D neyse ben çıkıyorum netten herkese iyi geceler iyi çalışmala her isteğiniz iyi şey ne ise sizinle olsun... sağlıcakla kalın...

Kaçak sizi sizin kendinizi sevdiğinizden daha fazla seviyor dostlar bunu unutmayın ;)

METAL BLESS YOU MY FRIENDS :)

Arkadaşlar 20 sinde Nedjimada çıkıcaz... Konser akşam 19:00 gibi başlıyacak sanırım giriş 5 ytl artı bir içki olucak 18 yaş üstü bir konserdir... sanırım impulse ile rewind ıda o akşam izleme fırsatı bulur gelenler...

Geri