Fırtına [Metal - Ank]

kaçak herşeye rağmen çok ii di dead skin mask te zaten thrashfire dan ben ve erkan impulse dan özer ve deli hatun zehra olmak üzere dayanamayıp koptere vurduk kendimizi gerçekten çok güzeldi çok saolun arkadaşlar başarılar

Gençler Harikaydınız... Kötü Olan Bir Kaçak Göremedim Sahnede... Tabi Sizin İstediğiniz veya Duymak İstediğiniz Tonları Alamadıysanız , Elimizde Ki Sistemle Ancak Bu Kaliteyi Tutturabiliyoruz...
Dün Sölediklerimi Tekrarlayayım ; Seyirci Eğleniyorsa ve Siz Beğenildiyseniz O Konser Kötü Geçmemiştir , Sadece Grup Arasında Yapılan Değerlendirmeler Grubu İlgilendirir O Konseri Değil :twisted:
Elinizden Geleni Yaptığınıza İnanıyorum ... Başarılar Diliyorum Müzik Hayatınızda ... Dün Ki Kıyağıda Yaz Bir Yere Cantu ;)

punishment demiş ki:
kaçak herşeye rağmen çok ii di dead skin mask te zaten thrashfire dan ben ve erkan impulse dan özer ve deli hatun zehra olmak üzere dayanamayıp koptere vurduk kendimizi gerçekten çok güzeldi çok saolun arkadaşlar başarılar

Teşekkür ederiz... bu kadar aksaklığa ve bu tona rağmen eylendirebildiysek ne mutlu bize ;)

Organizer demiş ki:
Gençler Harikaydınız... Kötü Olan Bir Kaçak Göremedim Sahnede... Tabi Sizin İstediğiniz veya Duymak İstediğiniz Tonları Alamadıysanız , Elimizde Ki Sistemle Ancak Bu Kaliteyi Tutturabiliyoruz...
Dün Sölediklerimi Tekrarlayayım ; Seyirci Eğleniyorsa ve Siz Beğenildiyseniz O Konser Kötü Geçmemiştir , Sadece Grup Arasında Yapılan Değerlendirmeler Grubu İlgilendirir O Konseri Değil :twisted:
Elinizden Geleni Yaptığınıza İnanıyorum ... Başarılar Diliyorum Müzik Hayatınızda ... Dün Ki Kıyağıda Yaz Bir Yere Cantu ;)

Eheh dünkü kıyağı yazdım bir yere ;) gerçekten organizasyon çok güzeldi... Pek güzel bir performans sergileyemedik ama eylendik yinede :) kafa adammışsın emrah abi sevdih seni :D Neyse herşey için teşekkürler... Sizleri çok seviyoruz...

Bronx demiş ki:
Arkadaşlar tebrik ederim ,dün 3. izleyişimdi sizi ve yine beğendim , biz sizin yaşınızdayken yarınız kadar bile değildik :D Çok beğendim , parçalar biraz daha konsantre çalınırsa daha süfer olur diye düşünüyorum ;)
Şu an tek göze çarpan eksiklik ;vokal vurguları.Ama onun da görevi yeterince zormuş :)
Kolay gelsin tekrardan görüşürüz..

Haklısın abi konsantre olamadık bu konserde onumuzdekı konserler daha konsantre ve daha cıddı geccek emın olabılırsın bızı yalnız bırakmayıp gelen herkese sonsuz tesekkur :)

Arkadaşlar kaçak son gaz yoluna devam ediyor çok mükemmel bestelerle karşınıza çıkıcaz önümüzdeki konser en kötü bir beste sizlerle buluşucak ;)

Arkadaşlar KAÇAK grubu olarak hepinizin geçmiş bayramını ve yeni yılınızı kutlarız... Yeni yıl umarım sağlık ve mutluluk getirir bize... Yeni yıldada bizlerle birlikte olmanızı ve iyi geceler dilerim :D

Şu andan itibaren grubumuzun ismi FIRTINA dır... Umarım bu isme çabucak alışırız ve alışırsınız... Herşeyin çok güzel olmasını umuyorum... Umarım bizleri yalnız bırakmazsınız hiçbir zaman...

Sevgiler... Saygılar...

HiPnO demiş ki:
Şu andan itibaren grubumuzun ismi FIRTINA dır... Umarım bu isme çabucak alışırız ve alışırsınız... Herşeyin çok güzel olmasını umuyorum... Umarım bizleri yalnız bırakmazsınız hiçbir zaman...

Sevgiler... Saygılar...

Hayırlı olsun bol şans getirsin bakalım.... ;)

Umarım hayırlı ve uğurlu gelir bu isim bize... Bizlerden desteğini ve iyi dileklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz... Sizlerin varlığı bile bize tahmin edemeyeceğiniz bir güç ve çalışma azmi vermekte...çok saolun...

Geri