Fırtına [Metal - Ank]

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Gerçekten çok teşekkürler arkadaşlar... Ufak aksaklıklar oldu ritim kaçmaları felan... Keşke olmasaydı ama arada oluyor çok ufak yerlerde... Geldiğiniz için çok saolun...

Güzel bir konser haberi vereceğim 7 Nisanda 75. yıl kültürmetkezinde fest-i rock adı altında bir konserde bulunucaz... Gerçekten amatör gruplara desteğin tam anlamıyla verildiği bir organizasyon... ilerliyen zamanlardada size detayları ve gerekli haberleri vericem... Ve bu konserin dışında bir tane daha bomba gibi konserle karşınızda olucaz...

Fırtına grubu olarak gitaristlerimizin öss ye hazırlanması gerekçesiyle bar konserlerine biraz ara veriyoruz... Sadece büyük çaplı organizasyonlarda olacağız... Umarız eksikliğimizi yaşatmayız pek fazla... elimizden geldiğince sizlerle olmak istiyoruz çünkü ;)

Sevgiler... Saygılar... :twisted:

arkadaslar daha önce dinlemiştim bi kaç yerdede karsılasmıslık var rastgele konusmuyoruz o ayrı meseleda eski isim cok daha iyiydi fırtına olmamıs arkadslar yaa küçük bi eleştiri olarak alın lütfen yanlıs anlamayın....

başarılar

infradark_drummer demiş ki:
slave to dark harikaydıı...önde o bağıranlar arasında umutun yanıdaki bendim süperdi.....oooooooooo :D

başarılar arkadaşlar

eheh saolun vallaha şaşırdım bende bu ses nereden geliyor diye bakıyorum back vokallere :D emircan felan mı yapıyor diye sonra bir baktım ön taraftan geliyordu ses :) Valla saolun geldiniz bizi yalnız bırakmadınız... infradark a başarılar diliyorum ;)

rebelde_gokhan demiş ki:
arkadaslar daha önce dinlemiştim bi kaç yerdede karsılasmıslık var rastgele konusmuyoruz o ayrı meseleda eski isim cok daha iyiydi fırtına olmamıs arkadslar yaa küçük bi eleştiri olarak alın lütfen yanlıs anlamayın....

başarılar

Ya bizim elimizde olan bişi değildi malesef bizde pek severek değiştirmedik ismimizi takip ediyorsam bu forumu sürekli bilirsin niye değiştirdiğimizide... Bir gün konuşalım tanışalım öyle rastgele karşılaşmalar olmasın :)

Fırtına olarak herkesin sevgililer gününü kutluyoruz...

raistlin.jpg

teşekkürler cantu ama sevgili olmayınca bu gün pek bi işe yaramıyo malesef :D resim hoşmuş ama..
biz de "fanlarınız" olarak fırtınanın geçmiş sevgililer gününü kutluyoruz ;)

Arkadaşlar MİTHATPAŞA KÜLTÜR MERKEZİ'nde olucak konsere herkesi bekleriz...

TARİH: 7 NİSAN 2007
ADRES: Mithatpaşa Caddesi No:18
Biletler: 8.5 ytl (sınırlı sayıda bilet vardır bilet için ö.m. veya mail atınız.)
GRUPLAR:

FIRTINA
Katharsis
The beastary
Sepya
Input
Radian
Hair

Konser 16:00-17:00 gibi başlıyacak... Biletler konser günü daha pahalı olmak üzere kapıdanda satılacaktır...

studio_adan_zye demiş ki:
oooo hadi bakalım dostlar yıkın ortalığı...orda olmaya çalışcam

Çok seviniriz apo abi seni orada görürsek... Seviyoruz seni ;)

usagi_ demiş ki:
eğer bi aksilik olmassa orada sizinle tek beden tek ruh içindeyim kardeşlerim..yirim hepinizi!! ben bilet istiom bu arada!

Saol kardeşin seninde orada olman bizi ziyadesiyle mutlu edicek... Tek beden ve tek ruh ;) adamımsın... Bilet ayırırım sanada kafanı yorma sen ;)

Metalikacan demiş ki:
O konserde olmak istiyorumda kapıdan biletler tahmini ne kadar olur?

kapıdan 10 ytl ye satılacak ve bilet bulamama gibi bir ihtimalinde var... özel mesaj yoluyla veya msn le haberleşelim ben sana bileti veririm 8.5 ytl ye...

asdasdasd.jpg

Arkadaşlar konsere herkesi tekrardan davet ediyoruz Bilet 8.5 ytl dir... Bilet almak isteyenler bana özel mesaj yoluyla ulaşsın lütfen... Bu konser öss sınavlarından önceki son konserimiz olabilir... Fırtına yı bu seneki son konserlerinde yalnız bırakmayın lütfen...

Sizleri seviyoruz...

Arkadaşlar konserde gruplarda bir değişme yaşandı... Hair grubu yerine APOPLEXY grubu sahne alıcak o gün... Bilette ve Afişte ismi yazmamaktadır ama o gün apoplexy de olacaktır konserde...

Bu arada arkadaşlar bugün (4mart pazar) 12:00-14:00 arası onaonda olucam istiyen biletleri benden temin edebilir...

Sevgiler saygılar...

Ankara'nın yaş sınırı olmayan ilk amatör grup festivali Fest-i Rock 7 Nisan Cumartesi saat 16.30'da Mithatpaşa 75. Yıl Kültür Merkezi'nde... Morganizasyon ve Dali Organizasyon işbirliğiyle yapılacak festivalde yedi grup sahne alacak ve 6 saat boyunca izleyenleri rock müziğe doyuracak. Yaş ve eğlence sınırı olmayan Fest-i Rock'ta görüşmek üzere...

BİLETLER KIZILAY KONUR SOK. İMGE KİTAPEVİNDE....

çıkacak gruplar

apoplexy
the beastary
katharsis
sepya
ınput
fırtına
radian

Adres: Mithatpaşa 75. Yıl Kültür Merkezi Mithatpaşa caddesi No:18 Çankaya/ANKARA

Geri