Fırtına [Metal - Ank]

asdsy3.jpg

Hani afişe yorum :)

Onursal eline sağlık gerçekten afiş çok güzel olmuş... Bu arada bana bir tane a3 renkli afiş bastırmayı unutma :) malum biriktiriyoruz onları :D

Konsere az bir zaman kaldı ve şimdiden çok manyak bir şekilde afişlemeye başlandı... Bu konseri kaçırıyorsanız yaşamayın derim ben ... Çünkü uzun bir süre 18 altı konserleri rüyanızda görürsünüz :D

Fırtına grubu bu ayki Ankara Vip Life dergisine konuk olmuştur.Gazete bayileri ve kitapevlerinden temin edebilirsiniz!
15 eylulde bomba bir konser olcak herkesleri bekliyoruz!!!

Demo çok başarılı olmuş ellerinize sağlık.Sizler böyle şeyler yaptıkça çok keyifleniyorum.Helal olsun arkadaşlar.Başarılarınızın devamını diliyorum

Görüşürüz 8)

ooo fırtınam hayırlı uğurlu olsun artık dergiler resimler filan...çok sevindim sizleri daha iyi yerlerde görmek üzere((hele bi öss bitsin sizde biliyosunuz neler yapıcam neler ya neysee))hepinize sevgiler&saygılar hoşcaKALIN 15'de esmeye hazırmıyız bu arada....

studio_adan_zye demiş ki:
ooo fırtınam hayırlı uğurlu olsun artık dergiler resimler filan...çok sevindim sizleri daha iyi yerlerde görmek üzere((hele bi öss bitsin sizde biliyosunuz neler yapıcam neler ya neysee))hepinize sevgiler&saygılar hoşcaKALIN 15'de esmeye hazırmıyız bu arada....

Yeaaaaaaaaaaaaaaa KICK ASSSSSS...

Hazırız tabi :D Esmeye değil orayı yıkmaya bile hazırız... Eğer seyirci beklediğimiz gibi olursa... dip hayatında göremiyeceği bir konsere şahit olucak...

uzun zamandır işlerinizi uzaktanda olsa takip etmeye calısıyorum cok iyi işler başarıyosunuz... eminim dahada iyi olacaksınız konserde orda olmaya calıscam gelemzsemde size başarılar :D
yolunuz acık olsun..

trafo_yigit demiş ki:
uzun zamandır işlerinizi uzaktanda olsa takip etmeye calısıyorum cok iyi işler başarıyosunuz... eminim dahada iyi olacaksınız konserde orda olmaya calıscam gelemzsemde size başarılar :D
yolunuz acık olsun..

Yorumun için teşekkürler... Konsere bekleriz... Uzun zaman böyle 18 altı konser olmucak çünkü piyasada... Ve bu yıl pek konser veremiyeceğiz...
Umarım herşey istediğimiz gibi olur... Size daha iyi müzik sunmak 1. hedefimiz tabikide...

asdsy3.jpg

Konsere az bir süre kala bu konserin önemini ve amacnı vurgulamak istiyorum tekrardan...
Bu konser bir demo tanıtım konseridir ve Ankarada müzik yapan Fırtına, Geçit ve Kasatura gruplarının demoları herkese bedava dağıtılacaktır... Girişin 5 ytl gibi ucuz bir fiyat olmasıda cabası... Bu konser uzun bir aradan sonra olucak ilk 18 yaş altı konserde olucak... Bu konseri kaçırmasanız hem bizim için hemde sizin için iyi olucak diyebilirim...

Bu arada Fırtına olarak konsere Pentagramdan bir coverıda dahil emiş bulunmaktayız... Umarım beyenirsiniz...

Geri