Fırtına [Metal - Ank]

fulya_m_o_r demiş ki:
Emircan ve Oğulcan acele etmekteler 3. demo için
ama ben Cantu'ya katılıyorum(tabi hala aynı fikirdeyse) bence o kadar acele etmeyin 3. için... :roll:

Tabiki aynı fikirdeyim Fulyacım ben bütün şarkıları iyi çaldığımıza emin olduğum zaman yapacağız kasedi... :twisted:
Hatta metallicaları bile koydurtmayabilirim bilmiyorum...
Yani zaten metallica çalıyoruz bunu bütün milletin bilmesi gerekmiyo ama sırf kendi parçalarımızın olduğu bir demo olursa bu demoyu çeşitli stüdyolara dağıtmaları için verebiliriz demi :p

Yarın (13 Kasım) 15:00-17:00 da zoo da stüdyo çalışmamız var... İstiyen gelebilir ama cemreyle fulya kesin gelecek... :twisted:

HiPnO demiş ki:
Saol Onur ... Gerçi sen metallicayı sevmessin sana kolay geliyo ama :p
Desteklerin için saol... 3. Demo dan taze taze şarkıları göndericem bir olsunda 3. demo... :twisted:
Bu arada desteklerin için gerçekten saol...
Daha senle alışverişte yapacaz eğer iyi bir marshall dfx bulamazsam ;)

Cantu kardes, alisverisi takma kafana... marshall dfx'i denedim 100wattligini gayet iyi, tabi biliyorsun ben daima 9 yasimdan itibaren peaveyciyim.. onun tonunu birseyle degismem ;) :twisted:
ama umarim istedigin tonu bulursun... zordur ama seneler gectikce goreceksin setupin cok gelisecek, tabi bunu gerceklestirmek icin ac kalip parani biriktireceksin :roll: , kolay gelsin!
Destek = her zaman! baktiniz iyice sarkilar oturdu, herhangi bir yardim istedigin zaman cagir!
Demoyuda bekliyorum, kardes caldigin abuk subuk seyler degilki, herkez bir metalika vari donem gecirmistir, kesinlikle.. Camp in Teh FayR! :twisted:

haydi kendinize iyi bakin, bayraminiz kutlu olsun!

HiPnO demiş ki:
Yarın (13 Kasım) 15:00-17:00 da zoo da stüdyo çalışmamız var... İstiyen gelebilir ama cemreyle fulya kesin gelecek... :twisted:
bir gun dinleme sansım olıur umarım sizi basarılar takipçinizim
sitenizide yapmaya başlıcam hafta sonu bana gereken bilgileri msnden gecersin ;)

HiPnO demiş ki:
fulya_m_o_r demiş ki:
Emircan ve Oğulcan acele etmekteler 3. demo için
ama ben Cantu'ya katılıyorum(tabi hala aynı fikirdeyse) bence o kadar acele etmeyin 3. için... :roll:

Tabiki aynı fikirdeyim Fulyacım ben bütün şarkıları iyi çaldığımıza emin olduğum zaman yapacağız kasedi... :twisted:
Hatta metallicaları bile koydurtmayabilirim bilmiyorum...
Yani zaten metallica çalıyoruz bunu bütün milletin bilmesi gerekmiyo ama sırf kendi parçalarımızın olduğu bir demo olursa bu demoyu çeşitli stüdyolara dağıtmaları için verebiliriz demi :p

lan sen bize sormadan ne diyosun bütün metallica şarkıları olacak aynı zamanda biz bi grubuz kafamı bozma!!! :pandik

o zaman cantu bundan sonra kararların hepsini sen al.bizi ipleme

Emircan bak canım yazdıklarımı okursan ortaya bir fikir niteliğinde sunulan bişi olduğunu görürsün... Tabi dikkatli bakarsan :!:
Bunuda ben sizle ayriyetten konuşcam zati burada açmaya gerek yok...

Bu arada yazdıklarınız için teşekkür ederim özellikle sercana ;)

voo-doo demiş ki:
gençler çalışmalar nası gidio..?

Ahah iyi gidiyo bu günde çocuk hakları günü için mimarlar odasında çocuklara gitar çaldık :) Güzeldi valla ne diyim çocuklar sevindi ;) Tabi clasik gitarla çaldık ama ginede iyidi...
Bide Kanal A nın akşam haberlerinde şöle bir çekmişler bizi sağolsunlar :) medyatik olduk eheh...

3. demodan hemen sonra demodaki parçalarımızla beraber... Tarih olarak ta yılbaşından sonra ki ocak ayına olur sanırım :) Yani ocak ayı içerisinde olacak...

Kaçak yeni demo çalışmalarında bu sessizliğin nedeni sadece bu...
Yeni demoyla birlikte güzel bir dönem başlıyacak :)
VE bu şarkıları anında dinleyebilmeniz için yeni sitemizde devreye girecek...

Saygılar... Sevgiler...

Fulya ve Cemreye de teşşekkürler...

olay budur desem tam olur abi

yani bu uyum bu sarkıların rıtmı ınsanın icini costuruyor resmen.hele o bateri uffff var ya beni olduruyor
tabiki butun elemanlar ıyı ama arkadasımız olan cantu ayrı bır ıyı elekrosundan cıkan mukemmel ses insanın icini bır hos yapıyor...

bu harika muzigin herkesin dınlemesını soyluyorum

yasasın heavy metal

cemrecim allah söyletti sanırım seni :) Biraz gayret kaçak yeni demosuyla çok iyi ve sağlam gelecek... Şarkılarımız, yeni fotolarımız ve yeni sitemiz...
Çooook iyi olacak çok yeter ki turkrock sakinlerinden destek gelsin...

slm.uzun zamandır takip ediyodum bir yazayım dedim.okuduğum kadarıyla baya güzel şeyler yapıyosunuz.sitenizi bekliyorum.başarılar size...
ha bi de sizin eski okuldan cansu bizim aşırı acemi grubumuz 'piyon'un vokalisti olur.
-umarım bunu eklediğim için bana kızmaz-

ben pazartesileri orda kursta oluyorum orda olucaksanız saatler de uyarsa sizi dinlemeye gelebilirim.nası olur :?: çok merak ediyorum nası çaldığınızı...

Biz artık allegroda çalmıyacağız... Tabi eğer yeni bir değişiklikler yapmazlarsa...
Biz zoo da çalıyoruz seni oraya bekleriz muz...
Eğer gelemem yerini bilmiyorum felan dersen biraz beleyip 3. demomuzu internetten indirebilirsin.
Bu arada hemen bilgi veriyim pazartesi 14:00-16:00 arası stüdyo zoo dayız. Bizi dinlemek ve izlemek isteyenler gelebilirler...

Geri