Fırtına [Metal - Ank]

Hayır bir sorun yok sadece oranın distleri yok yani ne bileyim bize tonları çok yumuşak geldi...Tabiki biz dist getirsek daha iyi olur hatta mükemmel olur ama ne yapalım fakir bir grubuz biz :p
Bide üzülerekten söylüyorum yarınki stüdyomuz iptal olmuş :cry: Nedenide Emircanla Oğulcanın sürpriz bir antremanlarının çıkması.
O yüzden stüdyo 11:00-13:00 e Salı gününe alındı...
Bekleriz salı günü :dans

Hmm bir ara sizin allegroyla saatler de uymuyordu yanlış hatırlamıyosam?? bi de sizi kandırmışlardı hani fix muhabbeti......... enstrümental en son iyi gidiyordu da oğulCAN efendinin söylediğine göre son hali müthiş olmuş.... :D bakalım

voo-doo demiş ki:
nerden bulcaz demoyu?dostta fln satcak mı:D

:)Dost bizim demoları satar mı bilmem...
Bu arada arkadaşlar kaçak grubu önümüzdeki çarşamba 26 sında kayıttayız... Ondan sonra tahmin ederim ki bu 15 tatil bittikten sonra anca hazır olur CD lerin çoğaltılması ve ilgili yerlere gönderilmesi... Albüm kapağımızıda hazırladık o da gayet güzel oldu aynı zamanda sitemizde açılacak... Hadi bakalım hayırlısı ;)

slm millet çarşamba günü 3. demooooooooooooo geliyo süpriz olsun gelince görürsünüz bu arada ben grupta olduğumdan beri kimseyle tanışamadm üzülüyorum gerçektn

Stüdyo çok iyiydi... Demodan önce son bir hazırlık oldu... Güzel oldu yarın 3 saatliğine kendimi kayıta vereceğiz... Sanırım 1 veya 2 hafta sonra tam anlamıyla sizlere sunabilriz... Yani çeşitli stüdyolara dağıtırız ve internete koyarız felan... Hadi hayırlısı bakalım neler olacak...

Valla bu gün başladık 12:00 da kayıta 18:00 a kadar hiç durmadan çalıştık ama hünüz tam olarak bitmedi... Yarında son rütuşları yapıp bir kaç gün sonra siteye koyarız sanırım...
Ayriyetten demomuz çeşitli stüdyolardada satışa çıkacak bunlarda sanırım zoo raven allegro felan olur eğer olursa diğer stüdyolarada dağıtmaya çalışacağız...

selam millet :!: doğrusu adınızı duyalı çok oluyor ama yaptığınız müzik hakkında hiçbir şey bilmiyorum :!: cantu acele etsen de siteyi bitirsen nasıl olur yani :?: güzel olur dimi ;) bu arada ben ceren. bundan sonra sık sık burda olurum heralde. görüşürük :!:

Site tamam sayılır... Yani bir tek demonun tam olarak bitmesi ve yeni resimlerimizin çekilmesi kaldı... Demo işinin uzamasının nedeni ise bir takım olan karışıklıklar...(mesela kayıt ortasında gitarların sesini kısmışlar sadece baslar felan çıkmış :roll: ) Yanı bunun gibi olmaması gereken şeyler oldu sanırım onlarıda yarın gidip düzelteceğiz yarın cd elimde olur inşallah. Onuda elimden geldiğince acele bir biçimde siteye taşırım... Biraz geçikebilir çünkü şu sıralar çoğu şeyler üst üste geldi para sıkıntısı çekiyoruz grupça... İnşallah bişiler yapacağız bir an önce...

Hiç olmadı demo cdlerini elden de dağıtabilirim ;)

Bu duruma ne diyelim... Fırtına Öncesi Sessizlik...

elden dağıtmak? sana birşey söyleyeyim cantucum da fazla şişme olur mu? ;) buradaki birkaç arkadaşım da sizden haberdar [sayıları birazcık(!) fazladır bilgilerine...] ve biz burda meraktan çat diycez çatlıcaz yani! ki biz nerde yaşıyoruz? aydın'da..hatta ve hatta nazillide.. egenin bi ucunda! biz nasıl ulaşalım, bi fikrin var mı? saygılar&sevgiler...

Arkadaşlar çok saolun hepinize çok teşekkür ederim bu foruma gelmişsiniz yazmışsınız saolun...

Caner abi elbette sana ulaştırırız ayıpsın...

Onur kardeş sanada göndeririz...Atraksiyonun babası var :) demo çıktı demo...

Norton_Antor demolarımıza ulaşabileceğiniz güzel bir web sitemiz olacak sizlerle... Oradan indirebilirsiniz... Ayriyettende biz zoo stüdyosuna bi 10 tane bırakacaz... Oradanda temin edebilirsiniz...

Yalnız demoda bir parçada küçük bir kısımda bateri seslerinin kayması gibi bir durum yaşandı onuda en kısa zamanda gidereceğiz...

Saolun varolun...

Allegroya vermiyo musunuz demoyu??Bir tane benim için bıraksaydınız çok büyük kolaylık olurdu.
Neyse merakla bekliyoruz umarım güzel olmuştur.Sonunda dinliycez.Başarılar...

Geri