CORT G200 modifiye

Elimde benim için değeri çok yüksek olan bir cort g200 var. Açıkçası meksika fendere vereceğime o parayla cort g200ü modifiye etmek istiyorum. Manyetikler,köprü şu anlık akor kaçırmıyor ama belki ileride burguları da. Fender tonlarını yakalayabilir miyim iki bin lira bir masrafı gözden çıkarırsam?
A99F3474-35D0-46CB-9E70-AC2329295775.jpeg
7F9B43A8-62E7-4100-9EE2-626EDB6FADD2.jpeg

Gitar 2008den bu yana bende ve yangında kaldı. Bu sebeple aramdaki duygusal bağ yüksek. Kesinliklemodifiye edeceğim ama iyileşme oranını merak ediyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşımda aynısı vardı, üstünde wilkinson köprü ve manyetikler, sperzel kilitli burgular, fender bilyeli üst eşik vb. yığınla pahalı güncelleme var. Ama her çaldığında o gitarın lanet bir cort olduğunu görmeni engellemiyor bu. Manevi değeri yüksekse bırak öyle kalsın gitar, o paraya da git meksika fender al. Aksi halde gitarın ağaç hariç her şeyini değiştirince manevi değerinden dolayı bu değişiklikleri yapmanın bir mantığı kalmıyor. Gitarının sadece ağaçlarının mı manevi değeri yüksek senin için, donanımı da o yangında kalmış, onların suçu ne de onları atıyorsun ? Akor da kaçırmıyor diyorsun üstelik, çalınamayacak durumda değil gibi duruyor.

Geri