Behringer Umc22 Bias Fx Ses Problemi

Merhabalar, Behringer umc22 ses kartına sahibim, Bias FX'ten hiçbir şekilde ses alamıyorum. Ses ayarlarım aşağıdaki gibi. Gitarı çaldığımda input sinyalini görüyorum fakat çıkış sinyalinde hiçbir değişiklik yok. Behringer yerine ASIO4ALL sürücüsünü kullanmayı da denedim, yine aynı sorunla karşılaştım.
ayar.jpg.jpg

Hocam merhaba aynı ses kartına bende sahibim, bende bias kullanıyorum. Ayarlarin fotoğrafını yükledim. Eğer bilgisayar üzerinden ses çıkışı alacaksanız Asio'dan ses kartı kısmında sadece input seçili olsun, Output'u nerden alacaksanız ona göre işaretleme yapmanız gerekli.

Dosyalar

• 20200430_204321.jpg
    20200430_204321.jpg
    226.5 KB · Gösterim: 178
  • 20200430_204340.jpg
    20200430_204340.jpg
    216 KB · Gösterim: 183
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam merhaba aynı ses kartına bende sahibim, bende bias kullanıyorum. Ayarlarin fotoğrafını yükledim. Eğer bilgisayar üzerinden ses çıkışı alacaksanız Asio'dan ses kartı kısmında sadece input seçili olsun, Output'u nerden alacaksanız ona göre işaretleme yapmanız gerekli.
Hocam selam, ben Behringer'in sürücüsünü kullanıyordum, kendi sitesinde yoktu bu tabii. Onu silip asio4all'a dönünce düzeldi. Şimdi de çok fazla dip ses var gibi geliyor neden bilemedim. Bu arada Asio4all'un küçük penceresinde output olarak behringer'i, input olarak bilgisayarımın gömülü hoparlörünü seçtim sadece bu şekilde ses alabildim. Ama dediğim gibi acayip dip ses var...

Son düzenleme:
Hocam selam, ben Behringer'in sürücüsünü kullanıyordum, kendi sitesinde yoktu bu tabii. Onu silip asio4all'a dönünce düzeldi. Şimdi de çok fazla dip ses var gibi geliyor neden bilemedim. Bu arada Asio4all'un küçük penceresinde output olarak behringer'i, input olarak bilgisayarımın gömülü hoparlörünü seçtim sadece bu şekilde ses alabildim. Ama dediğim gibi acayip dip ses var...
Dip gürültüsünün sebebi sanırım inputu ses kartından almamanız. Laptop mu kullanıyorsunuz? Bir şekilde inputu ses kartından almak gerekli. Gerçekten anlamadım sorunu.

Geri