ARAS KARGO VE DORE MÜZİK

Arkadaşlar biliyorsunuz ki Dore, Aras' la anlaşmalı.
Aras Kargo ise 2. kez ürünü şu karantina günlerinde evde olduğumu tahmin bile edemeyerek evde yoktunuz diye rezil bir yalana giriyor. Ve şube olarak evime yakın olana değil en uzak olana götürüyor. Bu rezilliğin ardından Dore müzik iletişim hattından olanları anlattım. Eğer yapabilirlerse Aras harici başka bir kargo firmasının daha seçeneklerde olması gerektiğini söyledim.
İyi kargolar fazla para alıyor. Müşterinin alacağı ürüne ve karşılayabileceği paraya göre kargoyu seçmesi daha iyi olur. ( Sabrına göre de seçmeli :D. Aras' a tahammül edebilen varsa...)
Herkes benim gibi tel almıyor. Daha pahalı ürün alanlar var (Gitar gibi). Ve Aras o kadar güvenliksiz ki... O gitar kırık gelebilir.
Demek istediğim şu, bu konudan şikayeti olan varsa lütfen Dore iletişim hattından bildirsin. Çünkü oradaki personel gerekli birime ileteceğini söyledi. Eğer kişi sayısı fazla olursa belki bu konu çözüme kavuşturulur.

Bugunlerde eve kargo beklemek hic mantikli degil bana gore (Bekleme suresi bakimindan) En mantiklisi subeye gondertmek.En son kara cuma'da gorduk, Turkiye'nin kargo altyapisi boktan.En ufak yigilmada gecikmeler basliyor.Az eleman calistiriyorlar.E ticaret hergun buyuyor ama kargo istihdam ayni oranda buyumuyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugunlerde eve kargo beklemek hic mantikli degil bana gore (Bekleme suresi bakimindan) En mantiklisi subeye gondertmek.En son kara cuma'da gorduk, Turkiye'nin kargo altyapisi boktan.En ufak yigilmada gecikmeler basliyor.Az eleman calistiriyorlar.E ticaret hergun buyuyor ama kargo istihdam ayni oranda buyumuyor.
Bunlar her zaman böyle yapıyor. Karantina yokken bile. Her zaman şehir dışındaki şubeye yolluyorlar. İnanılmazlar.

Geri