ses kartı hoparlör önerisi

Bu tip aletlerle Flash TV'de göbek atma programı filan dinlersin ancak.... ses kartı ve refmon arayışında birisi için sözkonusu olamaz. Gördüğünüz her aksakallıya dedem demeyin, yanlış anlama bu çok yapılan bir yanlış. Amaç neyse onun için en iyi aracın peşinde koşun, pahalısı olmak zorunda değil ama link'teki gibi bırak gitarı, müziği, zurna sesi dinlenmeyecek aletlere ucuz diye razı olmayın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tip aletlerle Flash TV'de göbek atma programı filan dinlersin ancak.... ses kartı ve refmon arayışında birisi için sözkonusu olamaz. Gördüğünüz her aksakallıya dedem demeyin, yanlış anlama bu çok yapılan bir yanlış. Amaç neyse onun için en iyi aracın peşinde koşun, pahalısı olmak zorunda değil ama link'teki gibi bırak gitarı, müziği, zurna sesi dinlenmeyecek aletlere ucuz diye razı olmayın.
peki fiyat performans açısından iyi bir referans monitörü öneriniz var mı

Biraz araştırarak 10 dakikada bulamayacağın bir şey değil. Birkaç model seçersin burada bilen kullanan varsa yorum yapar. Benim önerim yok şu anda çok fazla "öneri" yapabileceğim bir alan değil.

merhabalar, steinberg ur12 ses kartı almayı düşünüyorum ama referans monitörlerine baktığımda hepsi çok pahalı geldi. linkteki seti alsam çok fark eder mi acaba? teşekkürler. Mikado MD-729FM 5+1 20Watt + 5Watt*5 Usb+SD+FM Destekli Multimedia Speaker: Amazon.com.tr

Ne amaçla kullanacaksın? Yani şu sebeple soruyorum 6 hoparlöre gerçekten ihtiyacın var mı, ben ilk çıktığı zamanlar film izlerim diye almıştım 5+1 i ama kablolardan hoparlörleri nereye koyacağımı şaşırdım hemen satıp kurtuldum :) hani bütçe sıkıntılıysa ve ben gitar çalacağım diyorsan hoparlör sayısını arttırmaktansa azaltırsın, 2 monitör yerine tek monitör alabilirsin, sonra bütçe olunca ikinciyi alırsın. Tabi bu söylediğim bir bakış açısı kazandırmak içindi yoksa bu fiyat aralığında ne yazık ki tek aktif monitör dahi yok, sana en uygunu kulaklık gibi görünüyor. Multimedia alır farklı amaçla da kullanırım diyorsan stereo dan şaşma.

Selamlar benim de böyle bir araştırmam var iki gündür sabah 8 lere kadar bunları okuyorum .Batı müziği Konservatuar öğrencisiyim.
Kendi kayıtlarımı almak istiyorum.

Gerektiginde iki enstrüman ve kond. mikrofon bağlayabilecegim beni dip ses konusunda üzmeyecek bir ses kartlı setup önerebilir misiniz?

Maksimum 1500 TL lere çıkabiliyorum.

Amacım hem cover hem de kendi bestelerimi başlangıç düzeyde en iyi şekilde yapabilmek...

Şimdiden teşekkür ederim .

Selamlar benim de böyle bir araştırmam var iki gündür sabah 8 lere kadar bunları okuyorum .Batı müziği Konservatuar öğrencisiyim.
Kendi kayıtlarımı almak istiyorum.

Gerektiginde iki enstrüman ve kond. mikrofon bağlayabilecegim beni dip ses konusunda üzmeyecek bir ses kartlı setup önerebilir misiniz?

Maksimum 1500 TL lere çıkabiliyorum.

Amacım hem cover hem de kendi bestelerimi başlangıç düzeyde en iyi şekilde yapabilmek...

Şimdiden teşekkür ederim .

Teşekkür ederim hocam ama kulaklık mikrofon set halinde hepsi içinde olarak önerebilecegin başka model var mıdır? bütçe o şekilde olacak yine

Teşekkür ederim hocam ama kulaklık mikrofon set halinde hepsi içinde olarak önerebilecegin başka model var mıdır? bütçe o şekilde olacak yine
1500 TL'ye her şeyi behringer marka alıp başla istersen daha sonra zaten süreçte ihtiyaçların ortaya çıkar, bilgin deneyimin artar, bir sonraki alışverişini daha bilinçli yaparsın...behringer umc204 ile başlayabilirsin preamp kalitesi hakkında iyi yorumlar var...

referans hoparlörü için 4-5 sene önce kurzweil ks 40a almıştım 200 liraya. 4-5 ay önce de 300e satıldığını gördüm ama aynı ilan şu an yok.
ben bu arada hoparlörü müzik dinlemek için ahşap kabinli ses sistemi ararken buldum. çok hakim değilim konuya yani :)

ev ortamında ufak bir şey istiyorsanız tercihinizin eris 3.5'lardan yana olmasını öneririm yurt dışında bile stüdyo monitör videolarında özellikle best budget olarak karşınıza fazlasıyla çıkacak bir alettir ancak türkiyede stokları yoksa mackie cr3 tercih edebilirsiniz kendim bizzat 2 sene kullandım ve çok memnundum

Geri