Bursa Yarı profesyonel/thrash ritm gitar ağırlıklıyım

12 senelik gitar deneyimim var. Bu sürenin çoğunluğunu dinlediğim metal şarkı rifflerini çalmakla geçirdim. Kendime ait kayıtlarım olmasına rağmen sahne tecrübem yok. 5 parçalık Metallica Cover albümüm spotify a yüklenmek üzere yolda. Uyum sağlayana kadar cover yapıp sonrasında kendi bestemizi yapabileceğim bir grup arıyorum. Buradan yazarsanız görmeme ihtimalima karşı instsgramımdan bana ulaşınız :)

Edit: değerlendirmek isteyen arkadaşlarım soundcloud hesabımdan kayıtlarımı dinleyebilirler:

instagram: borabiricik

Thrash konusu ülkede en zengin dönemlerinden birisine giriş yapmasına rağmen hala fazlasıyla dar bir alanda diğer sub-genrelara göre. Bursa'yı da iyi bilirim, müzisyen konusunda Ankara, İstanbul'a kıyasla çok çok az insan var bu tarz işlerin yapılabileceği. Ne güzel kayıt, düzenleme bilgin var. Kendi içinde üreterek bir başlangıç yapabilirsin. Böylelikle coverlarla uyum sağlama sürecini geçip, doğrudan senin gibi kayıt bilgisi oturmuş farklı segmentteki insanlarla çalışma fırsatı yakalayabilirsin ilerleyen dönemlerde. Çünkü bahsettiğin coverlarla alışma olayını 14 - 16 yaşında yapan çocuklar şu an 18 - 22 yaş aralığında deli gibi yazıyor kaydediyor ve bu tarz projelerin çoğuna da mesafeli oluyorlar, sürecin biraz mehter takımı kıvamında ilerlemeye mecbur oluşundan dolayı.

Bu arada Spotify cover işlerde sıkıntı çıkartabiliyor, iyi araştırmanı öneririm.

Geri