Bu Gitarda Switch yok.Görebilen Yada Bilen Varmı

Gitarda switch olması şart değil, potlarla orantılı olarak ayarlanacak şekilde bağlamışlardır. İstemediğin manyetiğin sesini kapatırsın, olur biter.

switch görünürde yok.potanslar switch gibi kullanılıyordur.Örneğin köprüde çalmak istiyorsan köprünün sesini açıp, sapı kısarsın :D

yoksa switch olmayan bir gitarda başka bir çare yok :D

mfikret demiş ki:
switch görünürde yok.potanslar switch gibi kullanılıyordur.Örneğin köprüde çalmak istiyorsan köprünün sesini açıp, sapı kısarsın :D

yoksa switch olmayan bir gitarda başka bir çare yok :D

evet doğru %90 böyle bi sistem ama swich daha mantıklı neden böyle bişey yokki biraz saçma olmamışmı swich olmaması

ton zenginliği için olabilir.
mesela bi odada 2 lamba düşün sadece anahtarları var ikisini de açarsan parlak kaparsan karanlık olur değil mi?
bir de ikisinin de parlaklığının ayarlanabildiğini düşün.lambaların biri kısık diğeri açık ikisi de kısık vs gibi sayısız kombinasyonlar üretebilirsin.içeriye ışıklarla değişik bi atmosfer katabilirsin. :D
kusura bakma saat sabahın 8.30 u, ben bütün gece uyumadım,bir de aptal bi bilgisayar oyununu 5 saattir oynuyorum level 70 olcam diye,saçmalamam normaldir sanırım. :D

Geri