Alınık 5 adet Gibson R4 R7 R9 ya da R8 ariyorum

Takasa
Açık
Fiyat
15000
Para Birimi
TL
İlanima forumdan bir arkadas dadandi, dort tane ona bulmamiz lazim, sonra besinciye de ben talibim kullanmak icin. Mesajlari bekliyorum.

Nakit 15000 TL verebilirim. Elinizde temiz guzel bir model varsa tekliflerinizi bekliyorum. Tesekkurler.
5348788560

Son düzenleme:
Vallahi bu gitarlar ben alirken dunya standardina satililiyor hic dusmuyor fiyati. Satarken de kim alacak o fiyata diyorsunuz. Fiyatim yillardir turkiyede satilan fiyatlara gore uygun. Cevremde historic modellerini kullananlarin da biliyorum verdigi fiyatlari. Yurt disi fiyatini verecek olsam acikcasi buradaki uc bes secenege bakmam greg ile konusur gider yiz tane arasindan dener alir gelirim. Piyasadaki bir cok gitari takip ediyorum. Kac paralara alindigini biliyorum. İsteyen istedigi kadar alabilir. Gecen aylarda 2005 gibson standard sattim, 1000 euroya sattim kimse de gelip sardirmadi. Su anda da es335 satiyorum amerikada 3500 dolar. Ben 2200 e veriyorum. Sarayim isterseniz?? Sarmiyorsam da silin yorumunuzu.

Vallahi bu gitarlar ben alirken dunya standardina satililiyor hic dusmuyor fiyati. Satarken de kim alacak o fiyata diyorsunuz. Fiyatim yillardir turkiyede satilan fiyatlara gore uygun. Cevremde historic modellerini kullananlarin da biliyorum verdigi fiyatlari. Yurt disi fiyatini verecek olsam acikcasi buradaki uc bes secenege bakmam greg ile konusur gider yiz tane arasindan dener alir gelirim. Piyasadaki bir cok gitari takip ediyorum. Kac paralara alindigini biliyorum. İsteyen istedigi kadar alabilir. Gecen aylarda 2005 gibson standard sattim, 1000 euroya sattim kimse de gelip sardirmadi. Su anda da es335 satiyorum amerikada 3500 dolar. Ben 2200 e veriyorum. Sarayim isterseniz?? Sarmiyorsam da silin yorumunuzu.
Silmiyorum. Kolaysa sen sil.
Başarılar.

Hocam mesajiniz durabilir benim icin sorun yok cevabim belli zaten. Es335 icin iban atiyorum o zaman. 2100 dolari atin sarayim gitari cumaya. :D

Son düzenleme:
Oğulcan;

Abi ben Dore’den 2000 dolara aldım sıfır ES-335’i Aralık ayında, ama sana desteksiz atıp tutmamak adına fatura bakıyorum evde. Historic Reissue bedavaya arıyorsun, ES-335’i de pahalı satıyorsun.

Ha biri ihtiyaç halindedir 2000 dolara koyar Historic Reissue ben onu kovalıyorum de amenna. Kelepir düşmüyor mu, düşüyor elbet, ya elindekinin ne olduğunu bilmeyen bir dayı, ya da bozuk sanılan amfiler falan fişman...

Sonuç olarak zatan ne kimse sana zorla satacak, ne sen de birinden zorla alacaksın 15.000’e , karşılıklı anlaşma işi.Reverb’e gir bak, ha dersin abartı reverb, gir TGP / Rig Talk’a bak... Burası Türkiye gitmez burda kafasını geçeceksin, neyse raici o.

Cidden R0/R9/R8/R7/R6 bul 15.000 liraya, EFT‘sini yarın yapmak üzere 4 tane alıyorum.

Benim edeceğim son söz budur, para senin, gitar senin olacak. Bol şans.

Es335lerin hepsi saniyorum ayni fiyat sizin gozunuzde. Tahminen aldiginiz seri standard seri bir modeldir ki devre malzemelerinden ust kapaktaki katman farkina kadar degisiyor kendi icinde es335ler. Onun disinda gercekten cevremden doreden alinma 2500 dolar faturali 57 reissuelar da gosterebilirim bir kanit gondermenize gerek yok, bu konuda, bu ticari bir onlem dorenin piyat politikasiyla ilgili. Ben uc ay once gibson standard les paul sattim ve bircok aliciyla konustum. Su anda baksaniz ayni gitarlara 15k fiyat cekiyorlar. Ben 6800e zorla satmistim. Bu piyasa boyle olayini nasil gecebilirim ki. Su anda sahibindende satilan bir r8 var mesela 11kya aldi gitari. O fiyata satsin filan demiyorum. Kimseye su fiyattir piyasasi demiyorum aslinda sizin gibi. Dorenin 2000 dolar gibi bir fiyata es335 vermesi gibi r8 vermesi de olasi ki daha 2019 aralik ayinda arkadasim gibson custom shop cherry les paul custom aldi 9700 civarina magazadan sifir. Yani acikcasi benim 15k nakitim var. Benim acimdan ederi de bu. İleride satarsam da 15kdan satacagim cunku dedigim gibi benim piyasa analizime gore turkiyede oluru bu. Daha yuksege alan var mi, cok kisi var. Ama ben reverb fiyatlarini vermem turkiyedeki sinirli gitarlar arasina. Dediginiz gibi yurt disinda cok gidiyor olabilir. Tekrar ediyorum ki ben kimseye fiyati budur demiyorum. Ama siz benim ilanimin altindasiniz. Benim es335imin de reverb ikinci elleri 3000 dolar. Ama siz rahatca pahali diyebiliyorsunuz mesela. Diyecek bir sey yok bence. Baska bir yanit vermeye gerek yok bu konuda benim acimdan. İstediginizi yazabilirsiniz. Satmayi dusunen arkadaslat da size ulasabilir ben besinciye talibim. Ama gidin benim ilanimin ustune ilan acin 15.500 e aliyorum 4 tane diye, burada bana niye satasiyorsunuz!

R9 olmaz o fiyatlara da.. Ancak, "şahsi fikrim" şu andan itibaren 2200-2500$ arası fiyatlandirmalar bence standart(aged, murphy aged vs olmayan) R6, R7,R8 için malesef TR piyayasinda normal ve bundan sonra da sık sık göreceğiz. Bu soyledigimin dayanak noktasi ekonomik resesyon, dovizin firlamasi ve de piyaada suan bu fiyatlarin uzerinde satilmaya calisilan gitarlarin aylar hatta yillardir ilanda beklemesi..

Valla parayı değerlendireceğin tonla yer var illa harcayacaksın diye bir durum yok :) 15000 bile az demekse bu gitarlar için harcanacak her kuruş çok saçma tabiki aylık gelirin 7-8 bini aşmıyorsa.Tabiki bu konu çok subjektiv.

Tercih meselesi hocam. Acikcasi ederi mi olayini geciyor bunlar, tamamen commodity fetishism. 7 8 k gelirim olsa buradaki gitarlari kovalamayi birak, su foruma adimimi atmam. Atan varsa da kurtarsin kendini. :D

2200 dolara Historic Reissue Gibson varsa ben de bi 3-4 tane sardırayım.
Hocam yine forumda böyle bir ses kartı mevzusu döndü rme babyface övülmüş de övülmüş övülmüş de övülmüş. Sonra da demişler ki ama 1500 tl fiyatlarında onu bulsam ben 100 tane alırım öbürü demiş ben 1000 tane alırım. Valla üşenmesem kurcalayıp bulurdum başlığı da.
Dedim bende var arkadaşlar 1000 liraya vereyim yatıyor evde diye, cevap bile vermediler. O yüzden sizi tenzih ederek bu tarz yorumların yüzde 90'ını boş buluyorum. Arkadaş da sabrederse kesin bulur diyorum 15000 nakite. Türkiyede artık çoğu gitar sıfır fiyatının yüzde 30-40-50'sine anca satılıyor, bakmayın yüksek yüksek ilanlar açıldığına.

Hocam yine forumda böyle bir ses kartı mevzusu döndü rme babyface övülmüş de övülmüş övülmüş de övülmüş. Sonra da demişler ki ama 1500 tl fiyatlarında onu bulsam ben 100 tane alırım öbürü demiş ben 1000 tane alırım. Valla üşenmesem kurcalayıp bulurdum başlığı da.
Dedim bende var arkadaşlar 1000 liraya vereyim yatıyor evde diye, cevap bile vermediler. O yüzden sizi tenzih ederek bu tarz yorumların yüzde 90'ını boş buluyorum. Arkadaş da sabrederse kesin bulur diyorum 15000 nakite. Türkiyede artık çoğu gitar sıfır fiyatının yüzde 30-40-50'sine anca satılıyor, bakmayın yüksek yüksek ilanlar açıldığına.
Hocam;

Nakite sıkışıklık olur, bir şey olur, bir bakmışsın 15.000'e R8 var, zaten sarı sitede o ilanın ömrü şanslıysa 10 saat. Kredi çekip alıp satıp, kredinin fazini kapatacak adamlar da var alıp anında 3500 dolara koyacak adamlar da var. Ben buraya 2004'ten beri yazdıklarımı silmedim hiç, bu burda dursun eğer ki olay şahsım minvalinde 4 lespaul 15.000'den getirdim niye almıyorsuna dönecekse ki sorun değil alırım. Doların önlenemez yükselişi karşısında her zaman alırım şu saatten sonra. Bulursanız sahibinden'de letgo'da söyleyin alıp SRV'ye bırakırım satılsın diye. Bu cevabı siz yazarken de niyetinizin kötü olduğuna dair en ufak düşünce yok aklımda.

Lakin ki 400-500 dolarlık alışverişte bile o olur mu bu olur mu şurdan bozduralım burdan bozduralım o banka kuru bu eft masrafı diyen adamların, başlık sahibini tenzih ederim, 15.000'e Les Paul araması ya var mı buralarda keriz demesinden farksız. Türkiye'de sizin ya da benim hiç bilmediğimiz, görmediğimiz, duymadığımız ne gitarlar ne insanlar var, inanın bilsek uçuklarız ve hiçbiri aa James Trussart ama Türkiye'de gitmez ben bunu 11.000 e koyayım alamaz yoksa kimse diye satmıyor. Kendimi bildim bileli forumdayım, onun harici Kıvılcım,SRV,Dore yakınen gelirim giderim araştırırım... Afedersiniz de şu son ayda 4000 dolara iki kere Tom Anderson satıldı, sırf biz görmüyoruz bilmiyoruz diye olmadı sayamayız. Onun haricinde yakın bir arkadaşım yine uçuk bir rakama R6 aldı, bir sürü masterbuilt var satışta rakamı 4000'i geçen.

Şu anda ülkenin durumundan kimse gitar alamıyor, kimse veremiyor diye bu iş gitarın değerini yarı yarıya kırmaz. Gitar zaten zırt dediğinizde elden çıkarılacak nakde dönecek bir şey değil. 1.3 milyona ev aldınız diyelim yarın satıcam acilen satmam gerek deseniz yine zarardasınız, benzer mevzular, bu şekilde oldu diye evin bedeli 900.000 olacak değil, evet acil nakde ihtiyacım var sattım diyen olursa o ayrı.

Farklı yerlerden fiyat verip manipüle ederek bu konuda hepimiz ayrı ayrı haklı çıkabiliriz ben Thomann'da mesa 3600 eu diyeyim, biri Amerika'da ENGL Bogner'den pahalı desin sonsuza kadar örnek veririz. Ammavelakin üretildiği yerde bile en düşük ikinci eli 2800 dolar olan Reissue'yu alma hayali dünya barışı hayaline eşdeğer. Milletin studio les paul sattığı rakama standart satamamak ise gitarın ya da yayınlanan sitenin kerameti değil, satan zat-ı muhteremin yeteneğidir ve genel olarak benim gözümde bizim emmioğlu geçen bi köy evinde dayıdan 78 flying v bulmuş 1000 liraya vermiş de almamış örneğinden öteye gidemez.

Benim eyyorlamam bu. Yukarıda da yazdım, buraya yazma niyetim yok, ama @sandimas6 , seni yanıtsız bırakmak istemedim.

Ben elli saat konuşayım, bu forumda ya da geriden geriden whatsapp gruplarında kimin ne olduğu ne aldığı neye sattığı ne kadar katladığı ayan beyan bilinmekte.

(INSERT SEDA SAYAN ATARI HERE)

Hocam;

Nakite sıkışıklık olur, bir şey olur, bir bakmışsın 15.000'e R8 var, zaten sarı sitede o ilanın ömrü şanslıysa 10 saat. Kredi çekip alıp satıp, kredinin fazini kapatacak adamlar da var alıp anında 3500 dolara koyacak adamlar da var. Ben buraya 2004'ten beri yazdıklarımı silmedim hiç, bu burda dursun eğer ki olay şahsım minvalinde 4 lespaul 15.000'den getirdim niye almıyorsuna dönecekse ki sorun değil alırım. Doların önlenemez yükselişi karşısında her zaman alırım şu saatten sonra. Bulursanız sahibinden'de letgo'da söyleyin alıp SRV'ye bırakırım satılsın diye. Bu cevabı siz yazarken de niyetinizin kötü olduğuna dair en ufak düşünce yok aklımda.

Lakin ki 400-500 dolarlık alışverişte bile o olur mu bu olur mu şurdan bozduralım burdan bozduralım o banka kuru bu eft masrafı diyen adamların, başlık sahibini tenzih ederim, 15.000'e Les Paul araması ya var mı buralarda keriz demesinden farksız. Türkiye'de sizin ya da benim hiç bilmediğimiz, görmediğimiz, duymadığımız ne gitarlar ne insanlar var, inanın bilsek uçuklarız ve hiçbiri aa James Trussart ama Türkiye'de gitmez ben bunu 11.000 e koyayım alamaz yoksa kimse diye satmıyor. Kendimi bildim bileli forumdayım, onun harici Kıvılcım,SRV,Dore yakınen gelirim giderim araştırırım... Afedersiniz de şu son ayda 4000 dolara iki kere Tom Anderson satıldı, sırf biz görmüyoruz bilmiyoruz diye olmadı sayamayız. Onun haricinde yakın bir arkadaşım yine uçuk bir rakama R6 aldı, bir sürü masterbuilt var satışta rakamı 4000'i geçen.

Şu anda ülkenin durumundan kimse gitar alamıyor, kimse veremiyor diye bu iş gitarın değerini yarı yarıya kırmaz. Gitar zaten zırt dediğinizde elden çıkarılacak nakde dönecek bir şey değil. 1.3 milyona ev aldınız diyelim yarın satıcam acilen satmam gerek deseniz yine zarardasınız, benzer mevzular, bu şekilde oldu diye evin bedeli 900.000 olacak değil, evet acil nakde ihtiyacım var sattım diyen olursa o ayrı.

Farklı yerlerden fiyat verip manipüle ederek bu konuda hepimiz ayrı ayrı haklı çıkabiliriz ben Thomann'da mesa 3600 eu diyeyim, biri Amerika'da ENGL Bogner'den pahalı desin sonsuza kadar örnek veririz. Ammavelakin üretildiği yerde bile en düşük ikinci eli 2800 dolar olan Reissue'yu alma hayali dünya barışı hayaline eşdeğer. Milletin studio les paul sattığı rakama standart satamamak ise gitarın ya da yayınlanan sitenin kerameti değil, satan zat-ı muhteremin yeteneğidir ve genel olarak benim gözümde bizim emmioğlu geçen bi köy evinde dayıdan 78 flying v bulmuş 1000 liraya vermiş de almamış örneğinden öteye gidemez.

Benim eyyorlamam bu. Yukarıda da yazdım, buraya yazma niyetim yok, ama @sandimas6 , seni yanıtsız bırakmak istemedim.

Ben elli saat konuşayım, bu forumda ya da geriden geriden whatsapp gruplarında kimin ne olduğu ne aldığı neye sattığı ne kadar katladığı ayan beyan bilinmekte.

(INSERT SEDA SAYAN ATARI HERE)
Dediginiz cogu seye teoride katilmakla birlikte benim cevremde 2500 dolardan fazla veren yok bu reissue serilerine turkiyeden alip. O yuzden gercekten ilanimi salin piyasa boyle islemiyor, sizin onayiniza ya da redidnize de ihtiyacim yok. İlani sizin icin duzenledim, tahmin ediyorum ki bir arkadasinizin eskiden sattigi memory lane ile alakali benim yuzumden sorun yasadigi icin boyle yapiyorsunuz. foruma bilgi paylasimini zaten bu olaylar yuzunden biraktim her yazdigima birisi saldiriyor diye. nolur artik yazmayin ilanima tum les pauller sizin olsun.

Dediginiz cogu seye teoride katilmakla birlikte benim cevremde 2500 dolardan fazla veren yok bu reissue serilerine turkiyeden alip. O yuzden gercekten ilanimi salin piyasa boyle islemiyor, sizin onayiniza ya da redidnize de ihtiyacim yok. İlani sizin icin duzenledim, tahmin ediyorum ki bir arkadasinizin eskiden sattigi memory lane ile alakali benim yuzumden sorun yasadigi icin boyle yapiyorsunuz. foruma bilgi paylasimini zaten bu olaylar yuzunden biraktim her yazdigima birisi saldiriyor diye. nolur artik yazmayin ilanima tum les pauller sizin olsun.
Oğulcan, Memory Lane ile ilgili en ufak fikrim yok. Hangi arkadaşım almış satmış ben hatırlamıyorum. Benim kendi memory lane jr'ım srv'de satıldı. Beni biriyle karıştırıyor olmayasın?

Ben ayrıca başından beri düzenler belki amaçlı yazmadım, maksat "interakşın", konuşuluyor, tartışılıyor burada. Çürüt beni haklısın diyeyim sana, bir zamanlar diğer forumda asla haksız olmayan bir zat vardı ismi lazım değil, belki @StratoMaster hocam hatırlar...

Ben LP istemiyorum, son mesajım demiştim @sandimas6 geldi , açıklama gereği hissettim. Cidden yazma niyetim yok yoksa, nema problema.

Simdi de istemiyorum les paul diyorsunuz. Ben istiyorum les paul ve piyasada aliciyim. Neyi duzenleyeyim anlamiyorum, size gore pahali olabilir diye neden benim icin ederi 15k olan alete daha fazla odeyeyim siz piyasanin etik kurulu musunuz?? Sizin gorusunuz bunlar, ki bu gorusler ilan altina da yazilmaz. Bana burada gelip benim agzimdan keriz diyorsunuz insanlara, ilan baltaliyorsunuz. Ben gidip alayim 20kya var r7 r8 piyasada bir yildir satilmiyor. kredi cekip alacak arkadaslar kredi cekmek yerine biriktirsin alsin kredi faizi odemek yerine. 20kya bir yoldir duran ilanin anlami 20kya satilmiyordur. Dediginiz seyleri r9 icin bile anlayisla karsilarim ama reverbte 2000 dolara duz 57 reissuelar dusuyor. Gregor hilden 57 58 reissue satiyor 2500-2700 dolara bir suru. Olay bu degil siz de ben de biliyoruz. Ben bu foruma ne zaman yazsam cete gibi bir sekilde camur atiyorsunuz. Sizin dusunceleriniz fikirleriniz neden benim alinik ilanimin altinda?? Bahsettigim olaydan dolayi oldugunu cok iyi biliyorum, arkadasinizin isini bozdum burada milleti kaziklayamadi diye saldiriyorsunuz. Degilse de bir onemi yok cunku yaptiginizin bir onemi yok sizin gelip soylediklerinizi curutme ihtiyacim da yok cunku size ne ve bana ne? Bir seyi silmenize gerek yok boyle bir beklentim de yok. Burada cete olmussunuz kimden cekineceksiniz zaten. Daha bes ay once burada les paul standard ilani actigimda da geldiler ilanima fiyatima laf soylediler 8k ya satmama ragmen. Eline les paul studio gecse 10kya koyan kisiler burada alinik ilanindan rahatsiz oluyor diye sacma sapan piyasa kitleniyor. Size ne ben anlamlandiramiyorum satici degilsiniz alici degilsiniz?? Burada kore squierlerin govdesini sapini birbirine takip vintage japon fender diye satanlara, kore yapimi gitarlari boyayip custom shop diye satanlara ses cikarmayip kidemli forum uyesi yaptiniz bu duyarlilik neredeydi o zaman?? Ben dusuncelerinizi art niyetli buluyorum. Art niyetli degilseniz de amacsiz. Alacaksaniz soz size de haber verecegim teklif gelirse, onun disinda bu forumdan soguttugunuz insanlar burada olsaydi su anda cok daha yararli seyler yaziyor olurduk boyle uzun uzun muzik hakkinda.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler