Alınık Fender USA Standart Strat

Takasa
Açık
Fiyat
0
Para Birimi
TL
Merhaba arkadaşlar,

Bu sıralar alıp almamak arasında oldukça kararsız kaldım. Tam olarak istediğim gibi bir şey bulamamış olmamın da payı büyük tabi. Bir de şansımı buradan deneyeyim istedim. Eğer teklifleriniz varsa duymak isterim. Şehirler arası kargoya sıcak bakmıyorum.

Aradıklarım : mutlaka ve mutlaka gül klavyeli olması. Sunburst istesem de, duruma göre diğer renkleri de değerlendirebilirim. S-S-S dizilimi tercihimdir. Ancak köprüde mini humbucker da değerlendirebilirim. Standart altı serilerle (highway one, american special vb.) ilgilenmiyorum.

Nakit almayı düşünüyorum. Ancak dilerseniz Epiphone ES-339+nakit de teklif edebilirim.

2013 model usa standart stratocaster shell pink edition fender hardcase ile sss dizilim gerekirse hss pickguard mevcut bidge de seymur duncan alnıco ii ile ancak ben hss sevmediğim için bridge fender custom shop 50.s manyetik alıp taktım middle i ve neck ise yine seymur duncan noisless manyetikler.Gitara relic uygulanmaış. fiyatı 8000 tl hardcase ile 9000 tl dir.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler