Schecter synyster gates custom s alınır mı ?

Evet gençler ben metal dinleyen bi kardeşinizim şu an elimde ibanez grg 170 dx var. iki yıldır gitar çalıyorum 1 yılı klasik. Şimdi yeni bi gitar alma kararı verdim ve schecter synyster gates düşünüyorum. Bu sitede önceden 1 kez daha açılmış bu konu kimi iyi demiş kimi kötü. şimdi ikinci el sıfır fark etmez önerbileceğiniz daha iyi bir gitar varsa o fiyat aralığında ama sıfırı 10000 i geçmemek şartıyla kabulüm. önerilerinizi ve özelliklede bu gitar hakkındaki yorumunuzu bekliyorum. Bu arada amfi olarak sadece evde kullandığım için id core 10 v2 kullanıyorum. Hepinize teşekkürler.

selamlar, schecter gitarlar gerçekten çok kaliteli. Yakın zamanda bende aldım inanın çok şaşırttı tam fiyat performans canavarı. Bahsettiğiniz model hakkında bilgi sahibi değilim fakat.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Her türlü şu gitarı öneririm sustainiac sızı tercihim olur bunun linki kolayımdaydı...

Eyvallah hocam saol bide diğer arkadaşların fikrini alıyım

Bahsedilen Hellraiserın sustainiacsız versiyonunu denemiştim bir ara. Sapı inanılmaz ince falan değildi fakat çok rahat gelmişti bana. Tonu falan da çok hoşuma gitmişti. Görüntüsünden bahsetmiyorum bile zaten bindingi olsun finishi olsun çok hoş bence.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsedilen Hellraiserın sustainiacsız versiyonunu denemiştim bir ara. Sapı inanılmaz ince falan değildi fakat çok rahat gelmişti bana. Tonu falan da çok hoşuma gitmişti. Görüntüsünden bahsetmiyorum bile zaten bindingi olsun finishi olsun çok hoş bence.
Hocam biraz sustiniac dan bahsedermisin ne olduğu konusunda pek fikrim yok yani bilidiğim kadarıyla H görünümlü S gibi bişey herhalde

Geri