Alınık Photogenic Les Paul

Takasa
Kapalı
Fiyat
0
Para Birimi
TL
Merhaba. Bu gitardan kendime almak istiyorum. Fiyat konusunda özelden yazarsanız sevinirim. Custom modeline öncelik gösteriyorum.

Tekrardan teşekkür ederim hocam. Bu ilanı gördüm ancak fiyatı pahalı geldi. Bütçem 1000₺. Satıcıya sorarım LP-260 mı diye. Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Beyaz olanından buldum bitane de ama o model mi bilmiyorum hocam,
Hocam, bu ilandaki ile yazıştım, gitar hakkında hiçbir şey bilmiyor. Model ne diyorum, fotoğraflarda gözüküyor diyor. Gitarın sahibi dedesiymiş, yarın sorup dönerim dedi. Sanırım gitar ile ilgili hiçbir şey bilmiyor. Profil fotoğrafından anlamalıydım. Tahminimce dede köşede kalan gitarı sat dedi, çocuk da kafasına göre fiyat belirledi. Pazarlık yaparlar mı acaba? :D

Hocam, bu ilandaki ile yazıştım, gitar hakkında hiçbir şey bilmiyor. Model ne diyorum, fotoğraflarda gözüküyor diyor. Gitarın sahibi dedesiymiş, yarın sorup dönerim dedi. Sanırım gitar ile ilgili hiçbir şey bilmiyor. Profil fotoğrafından anlamalıydım. Tahminimce dede köşede kalan gitarı sat dedi, çocuk da kafasına göre fiyat belirledi. Pazarlık yaparlar mı acaba? :D
birşey bilmiyorsa kafasına göre fiyat belirlemişse bi konuş pazarlık yapar derim ,profil fotoğrafında ne var ki .d

Şu yoruma aşırı güldüm ya. Cipsın. Bu arada gitarın fiyatını 1400₺'ye düşürdüm. Biraz daha düşürmem lazım, yardım edebilecek var mı? :D.
cipsin.JPG

Son düzenleme:
Hocam, benim için zaman ayırıp ürün baktığınız için size minnettarım. Bu satıcı ile yazışmıştım, Antalya'da yaşıyor, ve yaşadığım şehire epey uzak. Ve kendisi de sadece Antalya içi verebileceğini söyledi. Gayet üsluplu, ve güzel bir satıcıya benziyor bu arada. Gitar hakkında bilgisi var. 😀
Teşekkür ederim hocam önemli değil, artık eskisi gibi değil sonuçta Bi tıkla bulabiliyoruz aradığımız gitarı. Karantinada öyle forumlarda falan dolaşıyoruz işte :)

Hocam, bu gitarı çoktandır görmüştüm, ama nedense mesaj atamıyorum. Hata veriyor. Sizde de oluyor mu?
Bunu senle konuşmuştuk. Bu adam 2013 te koymuş bu ilanı arkadaşlar. Garaj.com da ilanı var o senede. Gitarı satmış, telefon numarasını bile değiştirmiş ve numarayı başkası almış. Bende aynı tongaya düştüm ve aradım. Kadın arayan 20. kişi olduğumu söyledi. Vazgeçin o ilandan..

Bunu senle konuşmuştuk. Bu adam 2013 te koymuş bu ilanı arkadaşlar. Garaj.com da ilanı var o senede. Gitarı satmış, telefon numarasını bile değiştirmiş ve numarayı başkası almış. Bende aynı tongaya düştüm ve aradım. Kadın arayan 20. kişi olduğumu söyledi. Vazgeçin o ilandan..
2013 mü? Ben favorilerden çıkardım bile. Neyse ki telefon numarası yokmuş da aramamışım. Tekrardan teşekkür ederim, süpersin.

Şimdi gördüm. Satılık Elektro gitar Photogenic Les Paul Custom/İstanbul/PhotoGenic Les Paul Elektro Gitar #616799 İyi ki aramamışım bile. 1.500₺ olan halen duruyor. 1.400₺'ye bırakırız demişti. Cibsın diye tutturmuşlar bir de :D. Şaka maka, bir ara 1000₺'ye zakk wylde modifiyeli, seymour duncan'lı bir tane vardı. O çok iyiydi aslında :D.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler