Matah(Alternative)-Ankara

M

Matah_Vokal

Matah 2007'nin ilk aylarında kuruldu.Fakat elde olmayan sebeplerden dolayı bir türlü bir araya gelip bir şeyler yapma fırsatımız olmadı.Öncelikle solo gitaristimizin gitmesi ve ardından ritim gitaristimizin de ayrılmasından sonra grup iyice ne yapacağını şaşırdı ve ayrılma noktasına kadar geldi.Ama sonra silkinip kendimize gelemeye karar verdik ve hemen ardından yeni eleman arayışları içine girdik.İlk etapta solo gitarist olarak Emre arkadışımızı gruba dahil ettik,bir süre tek gitar olarak devam ettik.Ve daha sonradan sadece vokal olarak değil ,ikinci gitar olarak da gruba birşeyler katacağımı düşündüğümden ikinci gitarı elime aldım.Evet artık her şekilde hazırdık ve bomba gibi gelmeye kararlıydık.Son halimizi aldıktan sonra çok şükür deyip konserlerimize başladık.Grubun şu anki kadrosu şöyledir;

Vokal-Ritim Gitar = Özgür
Solo Gitar = Emre
Bass Gitar = Cenk
Davul = Gökhan

Sert coverları ve kendine özgü sounduyla Matah her perşembe 20:00 de sizleri insula rock barda bekliyor eğlenmek için orda olacağız.Biz çok eğleniyoruz emin olun ;) Saygılar !..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Genelde alternatif agırlıklı bar programına yonelik bı repertuar ama yelpaze gayet geniş anathema pink floyd weezer nirvana vs.. surprız turkce ve oldukca sert coverlarımız da mevcut.Su an ıcın ne desem bos amacımız eglence ve bunun yanında da tabii ki kaliteli muzik.İlgilendiğiniz için teşekkürler bekleriz bu hafta insulaya ;) Bu arada henuz kaydımız yok ama beste calısmalarımız suruyor en yakın zamanda kayıt da yapıp buradan ulastıracagız herkese tekrardan tesekkurler.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
:D Arkadaşım artık sevmeyeceğim,sıla ...dan sonra bu kadarını soyleyebılrıım gerisi de surpriz.Eğer merak edıyosan bi gun insulada dinlemeye gelirsin merakını gidermıs oluruz boylece.Tesekkurler ılgın ıcın tekrardan.

Geri