Wasted Years Solo çözümlemesi alternating/economy picking?

Solonun bu bölümünde ben kendime göre pena vuruşlarını bu şekilde çözümledim, orjinal hızda çalabiliyorum ama yinede yanlış çalıyormuşum gibi hissediyorum, doğrusu nedir acaba? alterantif piciking le 155 bpm e o hızda üst vurup hammer on yapmak imkansız, üst tellere geçerken de üst vuruş yapmak imkansız, üst tele geçerken üst, alt tele geçerken alt yapınca oluyor ama bu alternatif picking olmuyor, ekonomi picking i de bilmiyorum hiç çalışmadım, nedir bu arkadaşlar çözemedim

Üst tellere geçerken illa penalama yapmak zorunda değilsin. Ayrıca bazen economy picking işe yaramayabiliyor. :) Bana sorarsan sana en rahat nasıl geliyorsa öyle çalış.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Üst tellere geçerken illa penalama yapmak zorunda değilsin. Ayrıca bazen economy picking işe yaramayabiliyor. :) Bana sorarsan sana en rahat nasıl geliyorsa öyle çalış.

hocam sıkıntı şurda zaten çalabiliyorum ama doğru yapmıyorum gibi gelmiyor, thunderstruck ın solosunu çalarken böyle bir problem yok çünkü nota değerlerine göre alt üst vuruşu direk yapabiliyorsun, yani olması gerektiği gibi, ama burda üst tel alt tele geçerken o hızda inside picking yapabilmek için bütün kuralları alt üst etmişim kuralsız olmak kontrolsüz güç gibi geliyor bana, tam olması gereken picking pattern i söyleyebilir miniz ? özellikle gam inişi için konuşuyorum ( bu arada mesaj editleme olayı kalkmışmı turkrock ? en son 10 sene önce falan yazmıştım mesaj:D )

Geri