Alınık Sx Tele Veya Strat Arıyorum.

Takasa
Kapalı
Fiyat
500
Para Birimi
TL
Selamlar, Uzun zamandır. Yoktum müziği bırakmak hayatımda büyük bir eksin oluştu ve artık bir yerden başlamak istiyorum yine 500 tl civarına bi Strat ya da Tele arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Güzel bi sx bulabilirsem çok ama çok az zorlayabilirim.

Bu arkadaşa yazdım, fakat başkasına sattığını belirti. Yarın gelip alacaklarmış alınmazsa geri dönüş sağlayacak. Fakat korona sebebi ile gidip almayı nasıl yaparım bilemiyorum. Teşekkür ederim yardım ettiğiniz için. 250 tl gibi fiyatlara satılan sxler şimdi 500-600-700 gidiyor. Üzücü bir durum gerçekten. :(

Bu arkadaşa yazdım, fakat başkasına sattığını belirti. Yarın gelip alacaklarmış alınmazsa geri dönüş sağlayacak. Fakat korona sebebi ile gidip almayı nasıl yaparım bilemiyorum. Teşekkür ederim yardım ettiğiniz için. 250 tl gibi fiyatlara satılan sxler şimdi 500-600-700 gidiyor. Üzücü bir durum gerçekten. :(
Piyasaya çok hakim değilim, ancak ben şu an 2012 yılında aldığım Cort G110'a sahibim. O zamanlar 300₺'ye almıştık. Şu an kendime yeni bir gitar almak istiyorum ancak alamıyorum. Fiyatlar uçmuş. 2 yıl önce 650₺ olan SX Start Alder şu an 1600₺ olmuş.

Tekirdağda da aynısını buldum, bi arkadaşta fakat yazmadım. Ben Maple klavye arıyorum eğer bulamazsam tekirdağda bu gitarın aynısı var ona yazacağım. Teşekkürler tekrardan yardımlarınız için. Sıfır gitar sadece ilk başladığımda gitara, aldım ondan sonra bu forumdaki insanlardan aldım gitarları, o yüzden şu piyasada sıfır gitar biraz saçma geliyor bana.

Tekirdağda da aynısını buldum, bi arkadaşta fakat yazmadım. Ben Maple klavye arıyorum eğer bulamazsam tekirdağda bu gitarın aynısı var ona yazacağım. Teşekkürler tekrardan yardımlarınız için. Sıfır gitar sadece ilk başladığımda gitara, aldım ondan sonra bu forumdaki insanlardan aldım gitarları, o yüzden şu piyasada sıfır gitar biraz saçma geliyor bana.
Haklısınız. Piyasa uçmuş maalesef. Ben teşekkür ederim, umarım kendinize istediğiniz gitarı bulabilirsiniz :).

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler