kayıt alırken anlık cızırtı

Merhabalar
Bende bir blackstar id:core 10 v2 var. bilgisayarıma bağlayıp kayıt alıyorum kendimce fakat 1-2 saniyelik anlık cızırtı oluşuyor başta audacity ile temizleyebiliyordum fakat artık o da işe yaramıyor . sorun audacityde mi diye başka programlar da denedim fakat aynı sıkıntı yaşanıyor. Sıkıntı ses kartında mıdır? Eğer öyle ise nasıl halledebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhabalar
Bende bir blackstar id:core 10 v2 var. bilgisayarıma bağlayıp kayıt alıyorum kendimce fakat 1-2 saniyelik anlık cızırtı oluşuyor başta audacity ile temizleyebiliyordum fakat artık o da işe yaramıyor . sorun audacityde mi diye başka programlar da denedim fakat aynı sıkıntı yaşanıyor. Sıkıntı ses kartında mıdır? Eğer öyle ise nasıl halledebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
aynı sorunu bende şu an yaşıyorum çözemedim bir türlü kayıt alırken sıkıntı yok ama kaydettikten sonra ses cızırtıdan dolayı kötüleşiyor kesik kesik cızırtılar şeklinde

Hocam ben irig mic cast HD 2 adlı ürünü kullanıyorum. Ses kartiydi bilgisayarı uğraşmıyorum. Kesinlikle öneririm . Ses kalitesi için videoda göz atabilirsiniz.

Geri