Müzikekipman.com

N11 aracılığı ile rotamuzikten 11.11 kampanyasında kuponla piyasada 800 küsürken 500 küsüre şu gitarı almıştım ;
Rota Müzik'ten ben de gitar aldım bundan 2 sene önce. Entonasyonlu bir gitar ulaşmıştı elime. Aradık babamla sahibini , resmen sorunlu gitarı bize vermek için uğraştı. Yani sorunlu olduğunu kabul ediyor ama siz fark etmezsiniz o küçük sorunu falan dedi (gerçekten de öyleydi o zamanlar). Adam sonrasında bize şu cümleleri söyledi "İade kabul etmiyorum , değişim olabilir ancak gelen gitarın sorunlu olmayacağının garantisini veremem". Yani alttan alttan eğer değişim isterseniz size yine bozuk gitar gönderirim diyerekten tehdit etti. Muhtemelen diğer gitarları da sorunlu , bakımsız. Bu yüzden de piyasanın biraz altında.

Rota Müzik'ten ben de gitar aldım bundan 2 sene önce. Entonasyonlu bir gitar ulaşmıştı elime. Aradık babamla sahibini , resmen sorunlu gitarı bize vermek için uğraştı. Yani sorunlu olduğunu kabul ediyor ama siz fark etmezsiniz o küçük sorunu falan dedi (gerçekten de öyleydi o zamanlar). Adam sonrasında bize şu cümleleri söyledi "İade kabul etmiyorum , değişim olabilir ancak gelen gitarın sorunlu olmayacağının garantisini veremem". Yani alttan alttan eğer değişim isterseniz size yine bozuk gitar gönderirim diyerekten tehdit etti. Muhtemelen diğer gitarları da sorunlu , bakımsız. Bu yüzden de piyasanın biraz altında.
Gitardaki sorun neydi anlamadım; entonasyon ayarı düzgün olduğu için gitarın kullanıldığını düşünüp iade mi etmek istediniz?

siteye girdim baktım da bırak ülkedeki diğer büyük firmaları dünyada hiçbir mağazada sitede bulunmayan gibson'ın solak modelleri bu sitede stokta var görünüyor. hem de gayet makul fiyatlarda. hiç umudum yok ama stok sordum bakalım ne cevap gelecek.

hocam bende rota müzik ten fender player strat aldım ürün çabuk ulaştı elime. şu kısmı hoşuma gitti ürünü satıcıdan sonra eline alan ilk kişi bendim . sadece sap ayarı yapılması için satıcıdan rica ettim zaten kontol edileceği söylendi sorunsuzda ulaştı butter cream aldım renk olarak.

Geri