Gitarı yakmak

Kırık bir gitarım vardı ve yanık relic görüntüsü elektro gitarımdan kalma bir takıntı oldu sanırım. Sahnede kullanacağım akustik bir gitarım var. Onu da cilasını söküp bu şekilde yaksam tona nasıl etkisi olur?

Dosyalar

• 5E4717C3-4555-4A4A-97EB-0CF04E6802F8.jpeg
    5E4717C3-4555-4A4A-97EB-0CF04E6802F8.jpeg
    219 KB · Gösterim: 294
  • AF4D1F88-A6D0-4D08-AC58-30202CC40B11.jpeg
    AF4D1F88-A6D0-4D08-AC58-30202CC40B11.jpeg
    340.1 KB · Gösterim: 289
  • E0E2B998-47A4-47DE-B031-9486493572C0.jpeg
    E0E2B998-47A4-47DE-B031-9486493572C0.jpeg
    518.7 KB · Gösterim: 296
Akustik gitarlar havadaki nem degisikliklerinden daha cok etkilenirler. Tutup da cilayi sokerseniz bunu artirirsiniz ve gitarinizda bir sire sonra yapisal sorunlar başlar. Tavsiye etmem ama mal sizin elbette.

Ben dün bu olayı kendi elektro gitarımda denedim. Ben lehim makinesi ile yaptım, gitar Cort gitarım olduğu için çok şey etmedim, haliyle denemek istedim. Fotoğraflar çok büyük oldu, kusura bakmayın.
yanma (1).jpeg

yanma (4).jpeg
yanma (3).jpeg

yanma (2).jpeg

seni bilemem ama müzisyenler olarak biz burada böyle aşağılayıcı kelimeler kullanmayız, hem de cringe gibi yeni nesilin ne olduğunu bilmeden kullandığı kelimeleri hiç. banlanabilirsin, imkanın varken değiştirmeni tavsiye ediyorum.Bu yazdığın yorumu da yaşına veriyorum.Profilinde yazan yaşın doğru olduğundan şüphe ediyorum. Fikrim bu doğrultuda.

seni bilemem ama müzisyenler olarak biz burada böyle aşağılayıcı kelimeler kullanmayız, hem de cringe gibi yeni nesilin ne olduğunu bilmeden kullandığı kelimeleri hiç. banlanabilirsin, imkanın varken değiştirmeni tavsiye ediyorum.Bu yazdığın yorumu da yaşına veriyorum.Profilinde yazan yaşın doğru olduğundan şüphe ediyorum. Fikrim bu doğrultuda.
cringe'in anlamını gayet iyi biliyorum ve sırf cringe yazdım diye banlayacaklarsa bir saniye bile beklemesinler :) ne yazacağımı size soracak değilim. fikrimi belirttim. ayrıca bana ikinci tekil şahıs kipiyle konuşma hakkını size vermedim ve vermiyorum. lütfen haddimizi bilelim. foruma dün üye olmuş bir kişi için fazla iddialı şeyler yazmışsınız üstelik :) beni bnlanabilirsin diye tehdit etmek sizin ne haddinize.

FİKRİM BU BAŞLIĞIN CRINGE OLDUĞU DOĞRULTUSUNDA.

cringe'in anlamını gayet iyi biliyorum ve sırf cringe yazdım diye banlayacaklarsa bir saniye bile beklemesinler :) ne yazacağımı size soracak değilim. fikrimi belirttim. ayrıca bana ikinci tekil şahıs kipiyle konuşma hakkını size vermedim ve vermiyorum. lütfen haddimizi bilelim. foruma dün üye olmuş bir kişi için fazla iddialı şeyler yazmışsınız üstelik :) beni bnlanabilirsin diye tehdit etmek sizin ne haddinize.

FİKRİM BU BAŞLIĞIN CRINGE OLDUĞU DOĞRULTUSUNDA.
üyeliğim 4 yıllıktı yeni hesap açmam gerekti, forum kurallarını okursan rencide edici şeyler yazmanın yasak olduğunu görürsün.

Geri