Vox Ac30 Cc2x

VOX AC30 CC2X - Elektro Gitar Amfisi

45 yıllık tecrübenin eseri olan AC30CC2X, en iyi AC30 dizaynları alınarak ve üzerine kullanışlı pek çok özellik eklenerek üretilmiştir. Karıştırılabilir kanalllar, gerçek bypass FX loop ve master volume gibi pek çok özellikle donatılan AC30CC2X, tüm zamanların en önemli gitar amfilerinden biridir. Bu efsanevi kombo-amfi, ilk kez 1959'da eşsiz tonu ile adını duyurmuş, o zamandan bu zamana 45 yıldır modern gitar sesinin şekillenmesine yardımcı olmuştur. VOX markasının çok kez el değiştirmesine ve sahibi olan firmaların AC30'a çeşitli özellikler eklemesine rağmen, anfinin kendisi 1965 yılına kadar değişmeden varlığını sürdürmüştür. AC30'un en önemli özellikleri eşsiz ve sıcak tonlaması, kolay çalınması ve basit dizaynıdır.

AC30CC2X'in prototipi pekçok gitariste ve müzik piyasasını yakından takip eden kişiye gösterilmiş ve tüm zamanların en iyi AC30 modeli olarak adlandırılmıştır. Bu yeni AC30, eski AC30'un ton ve hissini sürdürürken, günümüz gitar kullanıcıları için kullanışlı özellikler de sunmaktadır. AC30CC2X, orjinal AC30'da da kullanılan dünyaca ünlü Celestion "Blue" 15 watt AINiCo hoparlörlü 2x12" kombosunu bulundurur.

Özellikler:

Ön panel kontrolları:

Kanalları karıştırmak için Input Link svici
Input x 2 (Top Boost ve normal)
Normal Volume
Brilliance svici
Top Boost Volume
Treble
EQ Standart/Custom svici
Bass; Reverb kontrolları (Tone, Mix, Dwell svici)
Tremolo Speed ve Depth
Tone Cut
Master Volume
Standby swicth
Power swicth
Arka panel kontrolları:

Output (O/P) Impedance Select (8 or 16 Ohm)
Loudspeaker çıkış jakı x 2 (Extension & External)
Output Bias (82 "Warm" or 50 "Hot")
Smoothing (22uF "Vintage" or 44uF "Modern")
FX Loop (Send, Return and Bypass svici)
Footswitch jakı (Tremolo and Reverb)
HT Fuse
Mains girişi
Mains Fuse
30Watt, 2x12 Kombo, Celestion Alnico hoparlör

Ağırlık: 32 kg.
Boyutlar: 705 x 540 x 265 mm.
Çıkış gücü: 30 Watt 16 Ohms içinde RMS

ağzımın suyu aktı , fiyatı gördükten sonra sildim hemen :D şaka bir yana ac30 serisi en karakteristik tona sahip amfilerden biri.duyar duymaz tanıyorsunuz.ama çok pahalı olması yüzünden ülkemiz için müsait değil :D 4000 ytl ne ya :D şahin alırım ben o paraya :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
halilpazarlama demiş ki:
ağzımın suyu aktı , fiyatı gördükten sonra sildim hemen :D şaka bir yana ac30 serisi en karakteristik tona sahip amfilerden biri.duyar duymaz tanıyorsunuz.ama çok pahalı olması yüzünden ülkemiz için müsait değil :D 4000 ytl ne ya :D şahin alırım ben o paraya :D
:D

Geri