Prs se standart 24 alicam onerirmisiniz?

Dostum bence de madem müzikle ilgilisin, bütçenin satin alabileceği en iyi gitarı al. Ben magazadan gidip deneyerek Charvel pro mod dk24 aldım ve kesinlikle cok güzel gitar, ancak fiyatı bütçene göre yüksek. Dore'de 3000 TL ye Schecter Omen Extreme 6 FR var, guzel gitardır. Onun dışında Zuhal indiriminde Ibanez RG550 ve RG570'ler de 5200 TL civarı ancak cok güzel gitarlar. Keşke ikinci el alabilsen ancak aileni de anlıyorum ve hak veriyorum bir yerde. Hangi sehirdesin bu arada?

Kesinlikle tavsiye ederim. Şu an yaklaşık 5 yıldır benimle olan PRS Se Orianthi var ilk çıkan seriden simli olan. O kadar memnunum ki. Gitarın içinde ruhu da var. Bazı gitarlar gibi sadece odundan yapılmamış.

Son düzenleme:
Dostum bence de madem müzikle ilgilisin, bütçenin satin alabileceği en iyi gitarı al. Ben magazadan gidip deneyerek Charvel pro mod dk24 aldım ve kesinlikle cok güzel gitar, ancak fiyatı bütçene göre yüksek. Dore'de 3000 TL ye Schecter Omen Extreme 6 FR var, guzel gitardır. Onun dışında Zuhal indiriminde Ibanez RG550 ve RG570'ler de 5200 TL civarı ancak cok güzel gitarlar. Keşke ikinci el alabilsen ancak aileni de anlıyorum ve hak veriyorum bir yerde. Hangi sehirdesin bu arada?
Ankara

Abi gönül isterdi charvel almak da ailemin 5k bandına çıkıcağını satmıyorum amfi de alıcam bide
Amfinin 40 watt olanını değil de, 10 watt olanını alırsan o gitarı alabilirsin dedim zaten. Amfiyi evde kullanacaksan 10 wattı bile yarısından fazla açamayacaksın zaten. Hoparlör çapı faktörü de var ama daha iyi gitar almak varken hoparlör ha 3 inç olmuş ha 5 inç olmuş.

Bence ikinci el bir PRS SE Custom 24 veya 245 ilaç gibi gelir. Manyetikleri memnun etmezse (ki söylendiği kadar kötü değil bence 85/15 "S" ler) de daha sonra Duncan'lar ile vs. değiştirilir.

Arkadaşlar, konu sahibi ailesinden dolayı 2. el alamayacağını söyledi. Ben ki, ömrü hayatımda sıfır gitarın yanından geçmeyen biri olarak sıfır olarak makul bir gitar almasını sağlamaya çalışıyoruz. :D Önerdiğim pro-mod gitarın USA fiyatı 1000 dolar ve 5500 liraya alma imkanı var. Aldı diyelim, 1 sene sonra satsa 600 dolardan şu anki kur ile 4000 lira eder ki, sıfır gitar alınıp satıldığında çok büyük bir zarar değil. PRS SE Custom şu an 4250 liradan aşağı fiyatı yok ikinci elde, uyanıklar sağ olsun. 4250 liraya G&B manyetikli, düz tremolulu 2. el gitar yerine, 5500 liraya SD manyetikli, FR1000 köprülü sıfır gitar her türlü alınır.

Onun dışında ben de yeni bir başlangıçta al-satı kolay olan, uygun fiyatlı gitar öneririm ama arkadaşın şartları farklı dediği kadarıyla.

Abi bi liste oluşturdum orda ki gitarları yazıyorum
Cort m600
Schecter 6 banshee extreme fr
Schecter pt gloss black
PRS standart 24
bu gitarları denicem mağazada.

Geri