Tek Bir Gitarınız kalacak olsa...

Tek bir gitarım kalacak olsa stratlarin ve les paulun de oldugu envanter arasından bunu seçerdim. Sebebi ise son derece versatil olması ve digerlerinin yaptigi herseyi ve de fazlasını hemen hemen yapabiliyor olması.

IMG-20191029-WA0004.jpg

Hiçbiri benim için "the one" değil, hepsini ayrı ayrı seviyorum :) Çünkü hepsi farklı akorda ayarlı.
Bir akraba sözü olarak; "Ne gerek var birden fazla gitara hepsi aynı değil mi? :))"

Elimdeki hiçbir gitarı tek gitar olarak elimde tutmam. Hepsinin ayrı bir kullanım alanı var. Bence bu sorular @hipertansiyon gibi tek bir modelden gitar dizenler için daha uygun gibi. Tamam Fender strat ama hangisi daha strat gibi. :)

Tek bir gitarın olacak deseler, elimdekileri satıp Capon bir gitar alırdım. Muhtemelen eski üretim full thickness "ESP" Eclipse. Edwards da olur.

Telecasterlerı ile gurur duyan atkadaşlar bu başlıkta toplanmış gibi, bir tane de ben paylaşayım :D
Tek gitarım kalacak olsa muhtemelen Fujigen Iliad'ım kalsın derdim. Türkiyede ismi bile yokken çok beğenip Japonyadan getirtmiştim. Uzun süre Türkiye'de sadece ben bu modele sahiptim. Şimdi senkopta stoklara girecek bakalım.
IMG_20200515_122145.jpg
Ayrıca pek çok gitarda olmayan özelliklere sahip olduğu için kendi signature modelim gibi hissediyorum

Geri