Ibanez Rg 350 vs Jem Jr

RG350DX ve JEM JR benzer gitarlar. JEMJR'in maun gövdeli olan erken modelleri ve adını unuttuğum başka ağaçlı yeni olanları var. JEM JR daha albenili, manyetikleri benim pek beğenmediğim, sert müziğe yatkın Quantum manyetikler. RG350'deki INF manyetikler de orta karar ama biraz daha versatil manyetikler. Ben takasla JEM JR edinmiştim ve genel olarak işçiliği (fret seviyeleri illa mükemmel olmuyor bu düzeyde ) iyiydi. Benim tavsiyem JEMJr.

nasıl bir junior ise artık neredeyse 2 asgari ücret parası.. o paraya gidin 2. el temiz japon prestige alın veya strat vari ton düşünüyorsanız güzel 2. el meksika stratlar var modifiyeli bile bulabilirsiniz. o paraya 2. elde dolu opsiyon var yazık etmeyin 4 bin tlnize..

RG350DX ve JEM JR benzer gitarlar. JEMJR'in maun gövdeli olan erken modelleri ve adını unuttuğum başka ağaçlı yeni olanları var. JEM JR daha albenili, manyetikleri benim pek beğenmediğim, sert müziğe yatkın Quantum manyetikler. RG350'deki INF manyetikler de orta karar ama biraz daha versatil manyetikler. Ben takasla JEM JR edinmiştim ve genel olarak işçiliği (fret seviyeleri illa mükemmel olmuyor bu düzeyde ) iyiydi. Benim tavsiyem JEMJr.
sağolun hocam

nasıl bir junior ise artık neredeyse 2 asgari ücret parası.. o paraya gidin 2. el temiz japon prestige alın veya strat vari ton düşünüyorsanız güzel 2. el meksika stratlar var modifiyeli bile bulabilirsiniz. o paraya 2. elde dolu opsiyon var yazık etmeyin 4 bin tlnize..
2.el de de 3.500 tl falan zuhal outlette vs fender stratta bakiyorum normalde 2.elde baya buldum strat ama genelde hep strat,les paul tarzı klasik modeller kullandım biraz superstrat tadı almak istedim hocam

letgo, bizim forum, sahibinden.com'a bakabilirsiniz zuhal outlet 2. elde genelde pahalı oluyor. superstrat için charvellerin 2. el meksika modellerine de bakabilirsiniz sapı ibanez kadar ince olmasa da gayet tatmin edici ve rahattır hatta bence o kadar ince olmaması daha sağlıklı uzun süre çalım açısından veya 2. el japon temiz jackson dinky (dk2m dk2s dkgmt vs) bulursanız alın bazı modelleri ibanez kadar incedir sap olarak. Ben sapı ve çalım konforu olarak ibanez düşündüğünüz için 2. el prestige japon dedim yoksa başka opsiyonlar da var yani. fakat bazı 2. el prestige japonların donanımları, fretleri özellikle burgu ve floydrose çok aşınmış ve akort tutmaz oluyor görmeden almayın.

Geri