Senkop Müzik Alışveriş Rezaleti !..

İspat isteyenler için fotoğraflar. Foto1 ve Foto2 ilk siparişten olan fotoğraflar. Foto3 ise ikinci siparişten olan fotoğraf. Yaa onlardan ne olur,ürünün çalışmasına fonksiyonlarını yerine getirmesine engel değil ki falan filan tarzında şeyler söyleyenler çıkabilir. Biz de biliyoruz fonksiyonel açıdan sıkıntı yaratacak şeyler olmadığını. Ben sıfır ürün diye ödemiş olduğum paramın hakkını,tam olarak sıfır bir ürün satın alarak görmek istedim hepsi bu. Yazdıklarımı anlamayanlar ve anlamak istemeyenler için diyeceğim şey ise umarım sizin de başınıza bu tarz sıkıntılar gelir de uğraşır durursunuz. Başınıza gelmeden anlamayacaksınız belli ki. Ayrıca ürünün parasında falan da değilim. İade edilen parayı çoktan harcadım bile. Benim için ve bir çok kişi için ufak paralar bunlar. Bu problemde kritik nokta para değil zaten,firmaların bu gibi problemler yaşanmadan satış yapmaları. Her firmada böyle şeyler olur diyenler için de ''1 kere olur.'' diyorum. Aynı üründe 2 defa böyle bir sıkıntı oluyorsa o firma işini doğru düzgün yapmıyor demektir. Senkop Müzik savunucularına duyurulur... 👋👋
Foto 1.jpgFoto 2.jpgFoto 3.jpg

Aynı üründe 2 defa böyle bir sıkıntı oluyorsa o firma işini doğru düzgün yapmıyor demektir.

Yalnız sizin kendi ifadenizle ilk üründeki sıkıntı kargoda olmuş. Onun dışında paranızın iadesini gecikmesiz almışsınız. Dolayısıyla ortada şirket açısından halihazırda bir sorun yok. Fakat madem iki hukukçu bir araya geldik, kendi yükümlülüklerini yerine getirmiş bir şirketin ticari itibarının korunmasıyla ilgili bir sorun olabilir.

Yalnız sizin kendi ifadenizle ilk üründeki sıkıntı kargoda olmuş. Onun dışında paranızın iadesini gecikmesiz almışsınız. Dolayısıyla ortada şirket açısından halihazırda bir sorun yok. Fakat madem iki hukukçu bir araya geldik, kendi yükümlülüklerini yerine getirmiş bir şirketin ticari itibarının korunmasıyla ilgili bir sorun olabilir.
İlk üründeki sıkıntının kargoda olduğunun kanıtı var mı ? Yok. Belki de direkt bu şekilde gönderdiler,bilemeyiz. Para iadesini gecikmesiz almam Senkop Müzik başarısı değil,çalışmakta olduğum bankanın işlem hızı. Şirket açısından sorun var diyen de yok bu konuyla ilgili. Ben özensiz oluşlarından bahsettim yazdıklarımda. İşlerini özenle ve özveriyle yapıyor olsalar,ben de haklarında böyle şeyler düşünmüyor olurdum. Küfür vs. falan etmiyorum sonuçta arkalarından. 👋

İspat isteyenler için fotoğraflar. Foto1 ve Foto2 ilk siparişten olan fotoğraflar. Foto3 ise ikinci siparişten olan fotoğraf. Yaa onlardan ne olur,ürünün çalışmasına fonksiyonlarını yerine getirmesine engel değil ki falan filan tarzında şeyler söyleyenler çıkabilir. Biz de biliyoruz fonksiyonel açıdan sıkıntı yaratacak şeyler olmadığını. Ben sıfır ürün diye ödemiş olduğum paramın hakkını,tam olarak sıfır bir ürün satın alarak görmek istedim hepsi bu. Yazdıklarımı anlamayanlar ve anlamak istemeyenler için diyeceğim şey ise umarım sizin de başınıza bu tarz sıkıntılar gelir de uğraşır durursunuz. Başınıza gelmeden anlamayacaksınız belli ki. Ayrıca ürünün parasında falan da değilim. İade edilen parayı çoktan harcadım bile. Benim için ve bir çok kişi için ufak paralar bunlar. Bu problemde kritik nokta para değil zaten,firmaların bu gibi problemler yaşanmadan satış yapmaları. Her firmada böyle şeyler olur diyenler için de ''1 kere olur.'' diyorum. Aynı üründe 2 defa böyle bir sıkıntı oluyorsa o firma işini doğru düzgün yapmıyor demektir. Senkop Müzik savunucularına duyurulur... 👋👋
138186 eklentisini görüntüle138187 eklentisini görüntüle138188 eklentisini görüntüle

Söyle söyleyeyim resim 2. Gelen üründeki fabrikasyon hata bile olabilir. Birçok gitar ve ekipmanda bu tarz hatalar olabilir firmadan kaynaklı değildir. Sana tavsiyem o fiyatlara omg anca 2. Elde bulursun istanbulda isen taksime git nejat abi var orada ver ismimi nakit alırsan ekstra ufak bir indirimde yapar hatta dene pedalı biraz sohbet et ozaman anlarsın oradaki insanların nekadar iyi niyetli düşündüğün gibi olmayacağını bu insanların bilinçli olarak ayıplı mal vermiyeceklerini sonra gene yazarsın bak şuandada gerçekten muzik piyasasında saygın kişiler cvp atmış hadi beni boşver çok tanınmam ev muzisyeniyim ama piyasada eğitimler veren birçok yapıya imza atmış insanlarda benle aynı şeyleri paylaşıyorsa söylenilenler doğrudur . Ve kulak vermekte fayda vardır ki zaten dediğim gibi mağazaya gidip fazla değil yarım saat geçirsen hak verirsin söylenilenlere

Söyle söyleyeyim resim 2. Gelen üründeki fabrikasyon hata bile olabilir. Birçok gitar ve ekipmanda bu tarz hatalar olabilir firmadan kaynaklı değildir. Sana tavsiyem o fiyatlara omg anca 2. Elde bulursun istanbulda isen taksime git nejat abi var orada ver ismimi nakit alırsan ekstra ufak bir indirimde yapar hatta dene pedalı biraz sohbet et ozaman anlarsın oradaki insanların nekadar iyi niyetli düşündüğün gibi olmayacağını bu insanların bilinçli olarak ayıplı mal vermiyeceklerini sonra gene yazarsın bak şuandada gerçekten muzik piyasasında saygın kişiler cvp atmış hadi beni boşver çok tanınmam ev muzisyeniyim ama piyasada eğitimler veren birçok yapıya imza atmış insanlarda benle aynı şeyleri paylaşıyorsa söylenilenler doğrudur . Ve kulak vermekte fayda vardır ki zaten dediğim gibi mağazaya gidip fazla değil yarım saat geçirsen hak verirsin söylenilenlere
2. resimdeki boya aşınmasının sebebi 1. resimdeki kutunun yamulmasından kaynaklı olarak pedala yapmış olduğu baskıdır. Yamulan köşe de pedalın köşesi de aynı taraf çünkü. Yani fabrikasyon bir hata olmadığı belli. Kutuyu da mı fabrika yamulttu ? Oradaki insanları az çok biliyorum zaten,daha önceden uğradığım bir mağaza. Ben oradaki insanların kötü insanlar olduklarından bahsetmiyorum zaten. Ürün satışında özenli ve özverili çalışmadıklarından şikayetçiyim sadece. Gerekli kontrolleri doğru düzgün yapmış olsalar ve ondan sonra teslimat gerçekleştirmiş olsalar bu tarz sıkıntılar yaşanmazdı zaten. Hee şöyle de bir şey var,belki sadece ben böyle bir sorun yaşamışımdır bu zamana kadar. Ama sonuç olarak yaşadım ve üst üste 2 defa yaşadım. Kendileri hakkında olumsuz görüşe sahip olmam da gayet normal bu yüzden. İlk pedal değişim için iade edildikten sonra ikinci pedal,ilk pedaldan daha kötü bir şekilde elime geçiyorsa buna ne demeli tam olarak ???

İki ürün de müşteri beğenisine sunulmak üzere gönderilmiş ve müşteri beğenmemiş, ödediği paraya değer bulmamış. Alışveriş iptal edilmiş. Hayatı altüst eden, her gün dünya genelinde binlerce can alan bir pandemi sırasında gayet hızlı bir şekilde süreç işlemiş ve mağaza satış sözleşmesine harfiyen uymuş. Ortada bir mağduriyet bulunmamakta. Rezalet puanım 0/10. Şahsen ben fotoğraftaki ürünlerden birini kabul ederdim. Göreceli bir durum. Tercih meselesi. Ürünler de gayet satın alınma tarihinden itibaren garantisi başlayabilecek kondisyonda gibi duruyor.

Beklediğiniz gibi bir alışveriş gerçekleştirememişsiniz. İnternetten alışverişin doğasında böyle ufak sıkıntılar yaşanabiliyor. Olası senaryolar da satış sözleşmesinde yer alıyor. Siz de kabul ediyorsunuz bu riskleri. Riskler karşılığında da mağaza üzerine düşeni yapmış. Sorunlar size denk gelmiş veya ürünler beklentinizi karşılamamış. Geçmiş olsun. Umarım umduğunuz kondisyonda kutususla birlikte pedalınıza en erken sürede ulaşırsınız.

Herkese merhaba
Siz müşteri olarak haklisiniz, sıfır aldığınız bir ürünün kusursuz gelmesini isterseniz doğal olarak
Ancak, senkop ta firma olarak üstüne düşeni yapmış.
Senkop müzik diğer firmalardan farklıdır. Sahibi ve çalışanları müzisyen olduğu için işlerini severek yaparlar. Nejat abi yi ve tum calisanlarini cok iyi tanirim. Yıllardır birbirimizle alışveriş yaparız.
Virüsten dolayı nejat abi ve 1. Yetkili kişiler 65 yaş sınırında oldukları için mağazaya gidemiyorlar. Yeni genç arkadaşlar var
Belki de onların acemiliğine denk gelmiş olabilirsiniz.
Sizden nacizane isteğim
Firma yetkilisi ile görüşmeniz, isterseniz size telefonunu verebilirim.
Siz haklı bile olsanız, yazdığınızın bir amacı olmalı bir fayda sağlamalı.
Siz, senkop gibi bu ise emek vermiş yılların firmasını sosyal platformda karalayarak bir sonuca varamazsiniz.
Bu forumdaki insanların tepkisi de bu bana gore.
Arzu ederseniz ister özelden, ister buradan nejat abinin telini verebilirim. Elinden geleni yapacagina eminim.

Iyi geceler dilerim.

İki ürün de müşteri beğenisine sunulmak üzere gönderilmiş ve müşteri beğenmemiş, ödediği paraya değer bulmamış. Alışveriş iptal edilmiş. Hayatı altüst eden, her gün dünya genelinde binlerce can alan bir pandemi sırasında gayet hızlı bir şekilde süreç işlemiş ve mağaza satış sözleşmesine harfiyen uymuş. Ortada bir mağduriyet bulunmamakta. Rezalet puanım 0/10. Şahsen ben fotoğraftaki ürünlerden birini kabul ederdim. Göreceli bir durum. Tercih meselesi. Ürünler de gayet satın alınma tarihinden itibaren garantisi başlayabilecek kondisyonda gibi duruyor.

Beklediğiniz gibi bir alışveriş gerçekleştirememişsiniz. İnternetten alışverişin doğasında böyle ufak sıkıntılar yaşanabiliyor. Olası senaryolar da satış sözleşmesinde yer alıyor. Siz de kabul ediyorsunuz bu riskleri. Riskler karşılığında da mağaza üzerine düşeni yapmış. Sorunlar size denk gelmiş veya ürünler beklentinizi karşılamamış. Geçmiş olsun. Umarım umduğunuz kondisyonda kutususla birlikte pedalınıza en erken sürede ulaşırsınız.
Herkes başlıktaki “rezalet” kelimesine takılıyor istisnasız. 2. kez gönderdikleri pedalın defalarca kullanılmış bir pedal olduğunu kendi gözlerinizle görseniz bu satışın rezalet bir satış olduğunu anlardınız. Türkiye’de başka hangi firma sıfır diye defalarca kullanılmış bir pedal satıyor ? Ben hemen hemen bütün müzik marketlerden online alışveriş yapmışımdır,hiçbirinde böyle bir şeyle karşılaşmadım. Hayır yani bence hiç normal değil bu durum,forumdakiler için kullanılmış bir ürünün sıfır diye satılması neden normal ?! Bu durum rezalet değilse nedir ?

Herkese merhaba
Siz müşteri olarak haklisiniz, sıfır aldığınız bir ürünün kusursuz gelmesini isterseniz doğal olarak
Ancak, senkop ta firma olarak üstüne düşeni yapmış.
Senkop müzik diğer firmalardan farklıdır. Sahibi ve çalışanları müzisyen olduğu için işlerini severek yaparlar. Nejat abi yi ve tum calisanlarini cok iyi tanirim. Yıllardır birbirimizle alışveriş yaparız.
Virüsten dolayı nejat abi ve 1. Yetkili kişiler 65 yaş sınırında oldukları için mağazaya gidemiyorlar. Yeni genç arkadaşlar var
Belki de onların acemiliğine denk gelmiş olabilirsiniz.
Sizden nacizane isteğim
Firma yetkilisi ile görüşmeniz, isterseniz size telefonunu verebilirim.
Siz haklı bile olsanız, yazdığınızın bir amacı olmalı bir fayda sağlamalı.
Siz, senkop gibi bu ise emek vermiş yılların firmasını sosyal platformda karalayarak bir sonuca varamazsiniz.
Bu forumdaki insanların tepkisi de bu bana gore.
Arzu ederseniz ister özelden, ister buradan nejat abinin telini verebilirim. Elinden geleni yapacagina eminim.

Iyi geceler dilerim.
Bir şeyler yapılmasını istemiyorum ki. Ben artık onlardan alışveriş yapmam hiçbir şekilde. Yapanı da yadırgamam. İsteyen istediği yerden istediği alışverişi yapabilir. Koskoca müzik market benim yazdıklarımdan sonra batacak değil ya. İşlerini doğru düzgün yapıp,sattıkları ürünleri kontrol ederek göndersinler yeter. Herkes Senkop Müzik’ten memnunsa bi tek bana denk gelmiş bu problem demek ki. Ben bu tarz problemler olmaz demiyorum. 2 kez üst üste aynı üründe böyle bir problemin olmasına kızıyorum sadece hepsi bu 👋

138186 eklentisini görüntüle138187 eklentisini görüntüle138188 eklentisini görüntüle
Selamlar,

Sıfır aldığın bir ürünün kusursuz gelmesini beklemen son derece normal, bu açıdan geri iade etmek istemen gayet anlaşılır.
Ben olsam pedalı denerdim ve keyif alıyorsam iade etmezdim, üzerindeki çizikleri pek önemsemezdim,
Bu benim yaklaşımım, farklı düşünenlere saygı duyarım.
Senkop müzikten kimseyi tanımam ama üzerlerine düşeni yapmış görünüyorlar, çok da uzatmamak lazım :)

zaten şuanda 735 tl satıyor sıfırını bu normalde 2. el fiyatı bu pedal için 600-750 tl arasında satılıyor 2. elde birde ben 2. resim değil 2. gelen pedaldan bahsettim yani 3. resimden resimlerden göründüğü kadarıyla fabrikasyon bir hata bile olabilir.

Ben yanlış anlamışım yazdığınızı. Fabrikasyon bir hata olabilir diyerek hala Senkop Müzik’i savunuyorsunuz. Neden savunduğunuz da belli zaten. Fabrikasyon hata nedir,nasıl olur bunu herkes anlayabilir az çok. Kullanılmış pedal nedir,nasıl olur bunu da herkes anlayabilir. Sürekli fiyat konusundan bahsetmeniz de çok saçma ayrıca. Fiyatı benim açımdan hiç önemli değil. İster 100 TL olsun ister 1000 TL olsun. Ben aldığım hizmete bakarım arkadaş. Ve almış olduğum hizmet de rezaletin son perdesiydi !.. Eğer 2. gelen üründeki kusurların fabrikasyon hata olduğunu ispatlasınlar,ellerinde olan bütün Tech 21 OMG pedallarını komple satın alıp bu forumdaki Senkop Müzik savunucularına hayrına dağıtacağım !.. 👋👋

Senkop'un kapısından geçmişliğim yoktur hayatta ama böyle agresif başlıklar olunca ya karşı tarafa da bir sorsak diyesim geliyor, o yüzden ciddiye almadım bu başlığı yoksa yanlış anlaşılmasın üstte de yazdım hak aramak en doğru yaklaşım ve baskı oluşturmak da önemli çünkü işini kötü yapan firma/çalışan bol piyasada.

Selamlar,

Sıfır aldığın bir ürünün kusursuz gelmesini beklemen son derece normal, bu açıdan geri iade etmek istemen gayet anlaşılır.
Ben olsam pedalı denerdim ve keyif alıyorsam iade etmezdim, üzerindeki çizikleri pek önemsemezdim,
Bu benim yaklaşımım, farklı düşünenlere saygı duyarım.
Senkop müzikten kimseyi tanımam ama üzerlerine düşeni yapmış görünüyorlar, çok da uzatmamak lazım :)
Senkop Müzik’in üzerine düşen,pedalı sürekli kusurlu gönderip para iadesi yapmak değil. Doğru düzgün ürün satıp,tüketiciyi memnun etmek. Bunu yapmak için de özenle ve özveriyle çalışmak gerekiyor tabi. 1 hata 1 kere affedilebilir. İkincisi lüks olur !..

Geri