Senkop Müzik Alışveriş Rezaleti !..

Senkop'un kapısından geçmişliğim yoktur hayatta ama böyle agresif başlıklar olunca ya karşı tarafa da bir sorsak diyesim geliyor, o yüzden ciddiye almadım bu başlığı yoksa yanlış anlaşılmasın üstte de yazdım hak aramak en doğru yaklaşım ve baskı oluşturmak da önemli çünkü işini kötü yapan firma/çalışan bol piyasada.
Karşı tarafa da sormak isteyenler arayıp sorabilir. İnkar edip etmemek Senkop Müzik’e kalmış. Ben kafadan senaryo yaratmadım sonuçta. Her şey ortada ve gerçek 👋👋

Senkop Müzik’in üzerine düşen,pedalı sürekli kusurlu gönderip para iadesi yapmak değil. Doğru düzgün ürün satıp,tüketiciyi memnun etmek. Bunu yapmak için de özenle ve özveriyle çalışmak gerekiyor tabi. 1 hata 1 kere affedilebilir. İkincisi lüks olur !..
Bu forumda bir konu açıyorsanız insanlar bununla ilgili fikirlerini yazacaklardır.
Ben de kendi düşüncemi paylaştım, farklı düşünüyor olabiliriz. Bundan sonrası laf yarıştırmaya girer. Ona da ne gerek var ne de o kadar zamanım var.
Herkese sevgiler

Bu forumda bir konu açıyorsanız insanlar bununla ilgili fikirlerini yazacaklardır.
Ben de kendi düşüncemi paylaştım, farklı düşünüyor olabiliriz. Bundan sonrası laf yarıştırmaya girer. Ona da ne gerek var ne de o kadar zamanım var.
Herkese sevgiler
Laf yarıştırmıyorum. Firmaların üzerine düşen nedir,onu belirttim. Haksız mıyım ? Tüketiciyi memnun etmek mi daha önemli,para iadesi yapmak mı daha önemli ?

Laf yarıştırmıyorum. Firmaların üzerine düşen nedir,onu belirttim. Haksız mıyım ? Tüketiciyi memnun etmek mi daha önemli,para iadesi yapmak mı daha önemli ?
valla açık konuşayım senkop ağzıyla kuş tutsa senin düşüncendeki bir müşteriyi mutlu edemez. bu formda da seni mutlu edebilecek kişi varmı onuda sanmıyorum. ne diyelim bu sana ders olsun ozaman birdaha internetten alışveriş yapmayıp gidip mağazadan alırsın hem sen uraşmazsın hemde firmaları uraştırmazsın

Arkadaşım geçmiş olsun. Hatalı ürün gönderdiyse zaten seve seve para iade edecek bu olumlu bir şey değil. Satın alan "yerse" diye elindeki malı gönder.

Ben de sanırım 4-5 yıl önce mydukkandan akustik gitar aldım. Ucuz yollu bir gitardı. Sap gövde bağlantı yerinde çatlaklar, soyulmalar. O gitarı göndermeye utanmamış. Foto çekip gönderiyorum. Zaten uygun fiyatlı gitarlar diyor. Yani ucuz gitar aldığında boyası falan dökülmüş olabilir ve iade etmeyeyim diye uğraşıyor telefonda.

Kısaca "hakkını arayamayan birine denk gelirim belki" umuduyla basitleşiyorlar.

valla açık konuşayım senkop ağzıyla kuş tutsa senin düşüncendeki bir müşteriyi mutlu edemez. bu formda da seni mutlu edebilecek kişi varmı onuda sanmıyorum. ne diyelim bu sana ders olsun ozaman birdaha internetten alışveriş yapmayıp gidip mağazadan alırsın hem sen uraşmazsın hemde firmaları uraştırmazsın
Bana akıl verecek yetkinlikte birisi olduğunuzu sanmıyorum. Fikirlerinizi ve aklınızı kendinize saklayın lütfen 👋 Sizden akıl ve fikir istediğimi hatırlamıyorum !.. 👋

Arkadaşım geçmiş olsun. Hatalı ürün gönderdiyse zaten seve seve para iade edecek bu olumlu bir şey değil. Satın alan "yerse" diye elindeki malı gönder.

Ben de sanırım 4-5 yıl önce mydukkandan akustik gitar aldım. Ucuz yollu bir gitardı. Sap gövde bağlantı yerinde çatlaklar, soyulmalar. O gitarı göndermeye utanmamış. Foto çekip gönderiyorum. Zaten uygun fiyatlı gitarlar diyor. Yani ucuz gitar aldığında boyası falan dökülmüş olabilir ve iade etmeyeyim diye uğraşıyor telefonda.

Kısaca "hakkını arayamayan birine denk gelirim belki" umuduyla basitleşiyorlar.
Teşekkür ederim ✌️ Size de geçmiş olsun. 👋

Rezalet boyutunda bir olay olduğunu düşünmüyorum. Asıl gerçek rezaleti yaşamamışsın galiba.
“Rezalet” başlığın dikkat çekmesi amacıyla kullanılmış bir kelime. Çok da takılmamak gerek. Haklarımı bildiğim için ve elimde ispat niteliğinde deliller olduğu için sıkıntı yaşamadım ben. Bilinçli hiçbir tüketici bu gibi konularda sıkıntı yaşamaz zaten. Buna benzer problemler hangi firmayla yaşarsam yaşayayım tepkim aynı olur. Senkop Müzik’e özel değil düşüncelerim 👋

Hayır değil. Bakarsan yazılanlara Senkop'a destek olan kadar post sahibine hak veren ve sadece objektif olarak sağa sola saldırmadan, agresif kelimeler seçmeden de sorun çözülür diyen bir o kadar insan var.
Ben kendim dedim ya adam haksız değil, tüketici olarak hakkını arayacak ama tavrı bana uygun değil, Senkop'un ise kapısından geçmişliğim yok.

Hayır değil. Bakarsan yazılanlara Senkop'a destek olan kadar post sahibine hak veren ve sadece objektif olarak sağa sola saldırmadan, agresif kelimeler seçmeden de sorun çözülür diyen bir o kadar insan var.
Ben kendim dedim ya adam haksız değil, tüketici olarak hakkını arayacak ama tavrı bana uygun değil, Senkop'un ise kapısından geçmişliğim yok.
Sağa sola saldırdığımı düşünmüyorum. Burada kimseye hakaret ya da küfür etmedim sonuçta. Sadece yazılanları okuyarak,yüz mimiklerimi ve ses tonumu vs. görmeden,duymadan agresif olduğum varsayımını çıkarmak yanlış. Gayet normal bir şekilde yazıyorum yazdıklarımı. İsteyen istediği yere çeker tabi söylemek istediklerimi. Yazarak iletişim kurmanın iletişim sağlığı açısından çok düşük yüzdelere sahip olduğu bilinen bir gerçek 👋

Köklü firmayız,şöyle iyiyiz,böyle uygun fiyatlıyız vs. şeklinde övünmektense doğru düzgün ürün satışı yapmaları kendileri için çok daha iyi olacaktır.
agresif sayılması için gidip dükkanı yakarım demeye gerek yok

Kabul etmediler,ürünlerimiz sıfırdır kesinlikle teşhir ürünü göndermiyoruz falan dediler. Yalan tabi.
en baştan bir resim olsa daha iyi olurdu ki bunu herkes söyledi .... yalan gibi ağır bir ifade ispatı olmadıkça agresiftir. Doğru bile olsa ispat, iddiadan iyidir.

,sorumsuz müzik marketler
yine belge, kanıt olmadan yaftalama....

Neyse kelime cımbızlamaya gerek yok, ısrarla diyorum rezalet kelimesi ile başlayıp iş ahlakını sorgulamaya giden tarz haklı konuda bile tepki görmene sebep oluyor. Bir kez daha söylüyorum Senkop nerede desen yerini bilmem, yaşadığın sorun da maalesef bir sürü markada olabiliyor. Keyfin kaçmış heves ettiğin ürüne ulaşamayınca, o da tatsız bir durum eyvallah ama aynen senin dediğin gibi yazılı dil ile aktarırken demek ki biraz daha objektif yazmak gerekiyor.

agresif sayılması için gidip dükkanı yakarım demeye gerek yok

en baştan bir resim olsa daha iyi olurdu ki bunu herkes söyledi .... yalan gibi ağır bir ifade ispatı olmadıkça agresiftir. Doğru bile olsa ispat, iddiadan iyidir.

yine belge, kanıt olmadan yaftalama....

Neyse kelime cımbızlamaya gerek yok, ısrarla diyorum rezalet kelimesi ile başlayıp iş ahlakını sorgulamaya giden tarz haklı konuda bile tepki görmene sebep oluyor. Bir kez daha söylüyorum Senkop nerede desen yerini bilmem, yaşadığın sorun da maalesef bir sürü markada olabiliyor. Keyfin kaçmış heves ettiğin ürüne ulaşamayınca, o da tatsız bir durum eyvallah ama aynen senin dediğin gibi yazılı dil ile aktarırken demek ki biraz daha objektif yazmak gerekiyor.
Kelimeleri cımbızla seçerseniz agresif de olurum,sinirli de olurum,haksız da olurum sizin mantığınıza göre :) Yazdığım şeyler gayet normal şeyler ve yazdıklarımın içerisinde deliller de var zaten,paylaştım. Her türlü ben haklıyım. Aksini iddia eden tarzda yorum yapanlar da ispat ve delillerle konuşsunlar ya da sussunlar :) 👋👋

İspat isteyenler için fotoğraflar. Foto1 ve Foto2 ilk siparişten olan fotoğraflar. Foto3 ise ikinci siparişten olan fotoğraf. Yaa onlardan ne olur,ürünün çalışmasına fonksiyonlarını yerine getirmesine engel değil ki falan filan tarzında şeyler söyleyenler çıkabilir. Biz de biliyoruz fonksiyonel açıdan sıkıntı yaratacak şeyler olmadığını. Ben sıfır ürün diye ödemiş olduğum paramın hakkını,tam olarak sıfır bir ürün satın alarak görmek istedim hepsi bu. Yazdıklarımı anlamayanlar ve anlamak istemeyenler için diyeceğim şey ise umarım sizin de başınıza bu tarz sıkıntılar gelir de uğraşır durursunuz. Başınıza gelmeden anlamayacaksınız belli ki. Ayrıca ürünün parasında falan da değilim. İade edilen parayı çoktan harcadım bile. Benim için ve bir çok kişi için ufak paralar bunlar. Bu problemde kritik nokta para değil zaten,firmaların bu gibi problemler yaşanmadan satış yapmaları. Her firmada böyle şeyler olur diyenler için de ''1 kere olur.'' diyorum. Aynı üründe 2 defa böyle bir sıkıntı oluyorsa o firma işini doğru düzgün yapmıyor demektir. Senkop Müzik savunucularına duyurulur... 👋👋
138186 eklentisini görüntüle138187 eklentisini görüntüle138188 eklentisini görüntüle
İspat,delil,belge isteyenler buyursun 👋 Ürünlerin fotoğrafları mevcut 👋

Hocam en başta ben savunuyorum zaten ki son 10 senedir İstanbula bile doğru düzgün uğramadım ve Senkop'tan da belki toplamda 200 Tllik ürün almamışımdır. Ama on gün önce üye olup dün bu başlığı açan kişi Senkop'u savunanlara eş dost falan demiş, yani kabaca yorum yazanların büyük çoğunluğuna. Benim bu başlık altındaki yorumlardan çıkardığım işinizi düzgün yaptığınızda bi noktada hata da yapsanız müşterileriniz sizi savunuyor. Senkop'un müşterilerine yaklaşımını bir kez daha takdir ettim.

Geri