İzmit Elektro Gitar Tamir/Bakım ve Gitarın Paslanması

Merhaba İzmit'te tanıdığınız elektro gitar bakımı ve tamiri yapan kişi var mı ?
Manyetik demirleri paslı, teller değişecek (ben alacağım), perde üstlerinde paslanma var (genel olarak demir bulunan yerlerde, ufak parçalar olsalar da paslılar. aşırı değil ama paslı), switch tuşu tamiri ve kuytu köşelerdeki tozlar için temizleme (manyetik boşluğundaki).
Tahminen ne kadara patlar?

Dosyalar

• WhatsApp Image 2020-06-01 at 14.36.58.jpeg
    WhatsApp Image 2020-06-01 at 14.36.58.jpeg
    142 KB · Gösterim: 228
  • WhatsApp Image 2020-06-01 at 14.36.14.jpeg
    WhatsApp Image 2020-06-01 at 14.36.14.jpeg
    216.6 KB · Gösterim: 144
Paslar cok onemli degil. Tetanos olmassiniz. Kontak sprey ile switch de temizlenebilir. Youtube'da istemediginiz kadar video var. How to diye google'da dahi aratsaniz surusuyle sonuc var. Ilk karsima cikani paylasiyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Koray Kaptanoğlu var. İzmit Köseoğlu Pasajı'nda. Neverland Stüdyo'nun olduğu yer.
Koray abiye yazdım. Bana fiyat çıkardı ama şuan o parayı verecek durumda değilim. Kendim halledemezsem, elime de para geçerse gidebilirim.
Paslar cok onemli degil. Tetanos olmassiniz. Kontak sprey ile switch de temizlenebilir. Youtube'da istemediginiz kadar video var. How to diye google'da dahi aratsaniz surusuyle sonuc var. Ilk karsima cikani paylasiyorum.

Teşekkürler. Bu daha çok dış taraftan temizleme gibi. Komple söküp temizlenmezse benim içim rahatlamaz :) . Ama deneyeceğim.

Geri