Letans (Sivas)

LaZKoPaT_ demiş ki:
bahar şenlikleri nde pek gösteremdnz kendizi hakktn üzüldm ben. letans adına .. yagmur da yagacak günü buldu : ))

biz üzülmedik alieren sağlık olsun ... bu arada şenliklere hazırlıklarımız boşa gitti nette de fazla kalmayacaz desteğin için sağol drummer :D

bycambazZz demiş ki:
abi seninle alakası yok neden üstüne aldın anlamıorum ki????

mevzuyu uzatmak niyetinde değilim yanlız benim adımın geçtigi son 2 postun altına '' GÜLÜYORUM SADECE'' gibisinde abuk ve anlamıs bir post eklersen bende üzerime alınıp bunun sebebini sorarım kusura bakma!!!

Kusura bakmayın Letans başlığınızı kirlettim...

Görüşürüz

yok cancım önemli diil ne kirletmesi desteğini bilmek güzel birşey seneye de beraberiz dimi bak kaçma bi yere yeni şarkılar öğrenecem ben :p :p

CAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNN teşekkürler...

nabacaz olm seneye daha ii olmak için çalışıyoz (burak ve ben)akustik falan oluyo ama eğlenceli 8O artık kendi şarkılarımızın kaydını alabilmek için kendimi aştım ve cubase öğreniyorum 8) en kötü ensturmantal yapacam hehehehe

heaa akustık deişken benım akustik i gelimde alım yawwww sen kendını harbı astın ha fatıh abı mıllet okul okuyo sen kendı kendıne cozdn walla olayı helal olsun

şok şok şok .... :D Letans grubu olarak kendi parçamızı kendi imkanlarımızla kayıt almaya başladık .. büyük kısmı biten şarkı ilgilenenlere sürpriz olacak ... bizi takip etmeye devam edin ... teşekkürler....

graphic12gv5.jpg

Geri