İstanbul [ONLINE veya İstanbul/Taksim]Profesyonel Bas Gitar/Teori Dersi (Stüdyoda)

Merhabalar, Taksim Asmalımescit’te stüdyo ortamında Bas Gitar ve Müzik Teorisi dersleri veriyorum.
Diğer şehirlerdeki arkadaşlar veya tercih edenler ile Online olarak çalışıyorum. Korona virüsten çok daha öncesinden ve diğer websiteleri üzerinden tanıştığım insanlarla online olarak Ankara, Antalya, Kayseri, Adana, İzmir'den, yurtdışından KKTC, Almanya ve ABD'de ikamet eden öğrencilerimle hala çalışmaktayım. Stüdyo'ya gelen İstanbul'daki öğrencilerim ile de derslerimizi online ortama taşıdık. 66127150_856420458075042_8142878721911365114_n.jpg66214779_2447351235591350_6858974881848788106_n.jpg66719236_143093440217148_5625761130224684843_n.jpgthumbnail_IMG_9466.jpgthumbnail_Snapseed.jpgrevizeEkran Resmi 2020-05-27 21.41.34.jpgWhatsApp Image 2020-05-05 at 12.56.24.jpg

Önemli Not: Online dersler en iyi ses ve görüntü kalitesi ile gerçekleşir. Bas gitarı ve beni en iyi duyabileceğiniz şekilde kurulum yapıldı. Ses veya video örneği için yazabilirsiniz. (GÜNCELLEME: Logitech c525'i gerektiği durumlarda bas gitar klavyesinde ikinci kamera olarak kullanıp, görüntü kalitesini ve açısını arttırarak daha da kaliteli dersler yapabiliyoruz.)

Dersler size göre şekillenir fakat, Bas Gitar'ın temelleri, teorisi, bas teknikleri(slap, tapping, 3 ve 4 parmak çalım vb.), diziler ve arpejler, popüler riffler, walking bass, stil, groove, doğaçlama, kulak, nota okuma, eşlik, muted groovelar, amfiler, efektler, sahne, bilgisayar üzerinden kayıt vb. konularda detaylı bir şekilde çalışabiliriz.

Müzik teorisini anlamak, duymak, pratiğini yapmanın dışında en önemlisi uygulamanızı da sağlayacağım.

Dersler siz odaklı olacağı için en azından tanışmak için iletişimde olmamızı tavsiye etsem de, derslerimizin dışındaki zamanda da gelişiminize odaklanacağımı bilmeniz önemli. Bas Gitar için teknik, teorik ve pratik bilginin yanı sıra iyi derecede müzik teorisi öğrenecek, nota okuyabilip-yazabilecek, Gitar ve Klavye hakkında fikir sahibi olacak ve bilgisayarda kayıt yapabiliyor olacaksınız. Çalıştığımız süre boyunca bir eğitiminizi akademi ve üniversitedeki notların yanında, bir yandan güncel de tuttuğum döküman ve onlarca GB'lık e-dökümanlarla besleyeceğim. En önemlisi, sadece buluşmalarımızda değil, kendi kendinizi geliştirmenize de katkılarda bulunacağım.

Modern Müzik Akademisinde Bas Gitar sertifika bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümüne %100 burslu olarak kabul edildi ve mezun oldum 2018 Yılında İtalya/Napoli’de ağırlıklı olarak analog ekipman barındıran bir stüdyoda(Kokoro Recording) kayıt,mix yaparak ve Bas Gitar çalarak çalıştım. Oradayken ülkenin en önemli Mastering Mühendislerinden, aynı zamanda akademi eğitmeni Davide Barbarulo ile de çalışma şansı buldum. Şu anda stüdyo-sahne müzisyenliği ve eğitmenliğin yanı sıra, İstanbul’da bünyesinde bulunduğum Stüdyoda çalışmalarıma devam ediyorum. Napoli ve İstanbul’daki projelerle beraber resmî olarak yayınlanmış 120’nin üzerinde çalışmaya Bas Gitar çalarak, 250’nin üzerinde çalışmaya Kayıt Mühendisliği/Asistanlığı, Mix gibi aşamalarda katkıda bulundum.

Üniversitede ve Akademide aldığım, isteğiniz dahilinde sizle de paylaşacağım bilgileri olan bazı dersler,(İleri Armoni-Tonal,Modal,Post-Tonal-Orkestrasyon, Aranjman, Şarkı Yazımı, Caz Kompozisyon, Caz ve Rock Prodüksiyonu, Mix, Surround Mix, Mastering, Music Business, Jingle Writing, Ses Fiziği)

Üniversitelerin yetenek sınavlarına yönelik özel olarak da hazırlık yapabiliriz.

Ders günü/günleri, saatleri ve varsa lütfen çekinmeden sorularınız için,

05357415785 nolu numaramdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
[email protected]

Çalışmalarımdan bazıları için,

ig: korelmemilimusic

Gelişiminize katkıda bulunmak ve tanık olmak üzere..

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel

Dosyalar

• Ekran Alıntısı1406.JPG
    Ekran Alıntısı1406.JPG
    209.4 KB · Gösterim: 264
  • turkrock1.jpg
    turkrock1.jpg
    256.2 KB · Gösterim: 200
  • turkrock2.jpg
    turkrock2.jpg