Kelepir İlanlar

Dikkat!!! Kelepir önerisi değildir

Les Paul andantino? ilan 3 saat önce paylaşılmış, yaklaşık 5.000 kişiye ulaşmış 100’e yakın favlanmış.

letgo’da beğeni için flood hilesi falan mı var, yoksa gitar eşsiz bir şey mi? Hakkında hiçbir şey göremedim de...

İlanların süresi 1 ay. 1 ay sonra yenilenen her ilan yeni açılmış gibi gözükür süre olarak, favori ve görüntüleme sayısı hariç.

Değildir herhalde ben dore de modelini hatırlamadığım bikaç giriş seviyesi gitarını denemiştim kalın geldi ibanez ve Jacksona göre.

İnce saplı gitarları da var, tıpkı diğer gitar markalarının kalın saplı modelleri olduğu gibi. Paul Gilbert'in Ibanez Iceman'imsi gitarı örneğin, gördüğüm en kalıp sapa sahip.

Son düzenleme:
İlanların süresi 1 ay. 1 ay sonra yenilenen her ilan yeni açılmış gibi gözükür süre olarak, favori ve görüntüleme süresi hariç.

İnce saplı gitarları da var, tıpkı diğer gitar markalarının kalın saplı modelleri olduğu gibi. Paul Gilbert'in Ibanez Iceman'imsi gitarı örneğin, gördüğüm en kalıp sapa sahip.
Doğrudur küçük şehirde yaşayınca çeşit çeşit gitar görme imkanım olmuyor o schecterları da Ankara'ya işim düşmüştü arkadaşım da gitara heves etmiş ona bakmak için dore ki görevlinin önerisi ile denemiştim.

Bu ilana ilk baktığımda kelepir değildi. Son üc aydaki fiyat artışlarıyla studyo lp'lerin 10 bine fırlamasıyla bu gitar kelepir statüsüne yükseldi. Vay halimize :D

Geri