Kelepir İlanlar

Gibson Lespaul Gothic Morte 2011 (sadece nakit fiyatı acil)İlan No: 910912056
Gibson Lespaul Gothic Morte 2011 (sadece nakit fiyatı acil) - En Uygun Gibson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 910912056

Bu piyasa da çok uygun,Les paul düşünen var ise kaçırmasın derim.En kötü aktif manyetikleri çıkartıp güzel bir set takarsınız.Metal yapacak adam zaten panter gibi atlasın.

Kelepir olarak değerlendirmenizi geçtim, 6500 TL’e değeceğini düşündüren nedir? Bu gitarı deneme şansınız oldu mu daha önce?

Kelepir olarak değerlendirmenizi geçtim, 6500 TL’e değeceğini düşündüren nedir? Bu gitarı deneme şansınız oldu mu daha önce?
Reverb de ortalama 1200-1400 dolar gibi rakamlara gidiyor,Yanlış olmasın bir tanıdıkta vardı bu model.Öyle elime alıp saatlerce inceleme şansım şansım olmadı ancak,genel itibari ile beğenmiştim.Satıcıyıda tanımam etmem.Kelepir olarak değilde,Uygun fiyatlı olarak değerlendirmek daha doğru aslında.Bugün satılan en ucuz 2.el Stüdyo fiyatının 1500-2000TL altına,Hem farklı hem de güzel bir çözüm olabilir Les Paul düşünen biri için.Exotic ağaçtan fingerboard gibi bir güzelliğide var.

Ben bir şey sormak istiyorum;
Şimdi şöyle bir ilana rastladım
ilanda ki gitarı kendi sitesinden bulmaya çalıştım ve aşağıda ki ürünü buldum.
ilandaki üründe çok fazla açıklama yok. dolayısı ile ürünler aynımı tam emin olamıyorum. Zuhal müzikte DBZ var ancak bu ürün satışı yok ve Zuhal de bu markanın en uygun fiyatı da 5.200-TL falan.
Arkadaşıma gitar almaya çalışıyoruz ve bu markayı pek bilmiyoruz. şimdi fiyatı görünce ilanda kafada deli sorular.
Cidden bu gitarın 2. el rakamı bu olabilir mi ? yoksa gitarda bir sıkıntı vardır ilanda belirtilmemiş olabilir mi ?
yada ben yine saçma sapan bir araştırmamı yapmışım ?

ilandaki üründe çok fazla açıklama yok. dolayısı ile ürünler aynımı tam emin olamıyorum. Zuhal müzikte DBZ var ancak bu ürün satışı yok ve Zuhal de bu markanın en uygun fiyatı da 5.200-TL falan.
Arkadaşıma gitar almaya çalışıyoruz ve bu markayı pek bilmiyoruz. şimdi fiyatı görünce ilanda kafada deli sorular.
Cidden bu gitarın 2. el rakamı bu olabilir mi ? yoksa gitarda bir sıkıntı vardır ilanda belirtilmemiş olabilir mi ?
Dbz ler 2. Elde ucuza gittiğini görmüştüm ama fotoğraflar eksik gidip denenebilir.

Milletimiz marka meraklısı olduğu için bu tip gitarlar 2. elde ucuza gidiyor. Gitarın adı Schecter falan olsaydı 5000 liradan aşağı açılmazdı ilan. Bunun sitesindeki fiyatın üzerine vergiyi koy yaklaşık 8000 lira eder. 2500 istenmiş. Düşünen varsa, gidip denesin ve alsın derim. Kore üretimidir bunlar.

Milletimiz marka meraklısı olduğu için bu tip gitarlar 2. elde ucuza gidiyor. Gitarın adı Schecter falan olsaydı 5000 liradan aşağı açılmazdı ilan. Bunun sitesindeki fiyatın üzerine vergiyi koy yaklaşık 8000 lira eder. 2500 istenmiş. Düşünen varsa, gidip denesin ve alsın derim. Kore üretimidir bunlar.
Arkadaşa ilanı ve telefonu v.s. attım şimdi. Lakin Ankara ve İstanbul pandemi dolayısı ile çok yüksek riskli iller arasına girdi ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması yeniden devreye girdi. Çıksak gitsek 34 plakayı gören polis kafadan çevirir. Bakalım arkadaş konuşacak ne olacak. Teşekkür ederim.

Reverb de ortalama 1200-1400 dolar gibi rakamlara gidiyor,Yanlış olmasın bir tanıdıkta vardı bu model.Öyle elime alıp saatlerce inceleme şansım şansım olmadı ancak,genel itibari ile beğenmiştim.Satıcıyıda tanımam etmem.Kelepir olarak değilde,Uygun fiyatlı olarak değerlendirmek daha doğru aslında.Bugün satılan en ucuz 2.el Stüdyo fiyatının 1500-2000TL altına,Hem farklı hem de güzel bir çözüm olabilir Les Paul düşünen biri için.Exotic ağaçtan fingerboard gibi bir güzelliğide var.
Satan arkadaşla bir alışverişimiz oldu. Genç ve güvenilir bir arkadaş. En azından bizim alışverişimiz o şekilde oldu. Bu Gitarı da o arada gördüm. Biraz yıpranmış gibiydi. Gerçi almaya niyetlerin iyice inceler zaten...

bu alet geçen ay ya da ondan biraz daha önce istanbul'dan ilandaydı 3000 tl'ye. 1 hafta sonra kalktı ilandan. sonra aynı modeli ankara'dan başka bi satıcı çok daha uyguna koydu. bana aynı gitar gibi geliyor açıkçası. çok piyasada olmayan bi modelin bu kadar tesadüflerle yakın zamanda, yakın fiyatlarla ilana düşmesi düşük bi ihtimal. alan kişi ya çok çok kelepire aldı ve satmak istiyor ya da gitarda bilmediğimiz durumlar var. ben şüpheliyim o alete

bu alet geçen ay ya da ondan biraz daha önce istanbul'dan ilandaydı 3000 tl'ye. 1 hafta sonra kalktı ilandan. sonra aynı modeli ankara'dan başka bi satıcı çok daha uyguna koydu. bana aynı gitar gibi geliyor açıkçası. çok piyasada olmayan bi modelin bu kadar tesadüflerle yakın zamanda, yakın fiyatlarla ilana düşmesi düşük bi ihtimal. alan kişi ya çok çok kelepire aldı ve satmak istiyor ya da gitarda bilmediğimiz durumlar var. ben şüpheliyim o alete
O kadar bilemiyorum Lakin yurtdışı ve zuhal fiyatını görünce bende bir durup düşündüm. Ancak forumda ki abiler bu marka ucuza satılıyor falan gibi yorum yapınca olabilir belki dedim. Arkadaş aramış 2 defa ama telefona yanıt verilmemiş. O bakımdan benlemedeyiz. Uyarı için teşekkür ederim

!! Fender Mexico 50's Surf Green Stratocasterİlan No: 917472564
!! Fender Mexico 50's Surf Green Stratocaster - En Uygun Fender Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 917472564

Benim strat satıldı satılacak yerini hazır uyguna bulmuşken kapatayım dedim aradım arkadaşı.Prs abi yoldaymış almaya geliyormuş bu akşam gitarı.Zaten hala o kırmızı Es339 ı unutmuş değilim..Yine gerildim akşam akşam.Küçük Emrah gibi dolaşıyorum evde
Konuya açıklık getireyim.Bugün tesadüf eseri bir ilanına yazmıştım ve Kendisi ile yazışmam gerçekleşti.Bana Gitarı onun almadığını bu ithamlardan rahatsız olduğunu belirtti.Anladığım üzere kendisi zaten bu konu hakkında işletmesi olan biri.Mesajları bir müşterisi görüp ona göstermiş ve rahatsız olmuş.Gitarı Başka biri almış.Konunun bu kişi ile alakası yok kısaca.

Bana bu ilanın fiyatı iyi geldi. Açıklama doğruysa sıfır Fender Super Champ X2 = 4000 TL. Büyük mağazalarda stokta kalmamış ama öncesinde 5k üzeriydi.

Trigon müzik'i daha önce de bir iki kere görmüştüm. Zaman zaman böyle tatminkar indirimler yapıyorlar. Ama daha önce alışveriş yapmadım sanırım.

Geri