Kelepir İlanlar

Neler yazmışım neler okumuşum diye geçmişe bakarken Cabwaystar hocamın bu gitarı paylaştığı bir mesaj gördüm. Birkaç gitar daha paylaşmış ama onlar satılmış bi bu satılmamış. Kelepir mi emin değilim ama arada kaynadıysa birileri faydalansın.

Arkadaş küçükçekmecede ve sokağa çıkamıyormuş. Covid değilse yeni başlayan biri gidip alabilir gitarda major bi sorun yok. Küçükçekmeceye üşendim o yüzden buraya atayım dedim :D

Ben zamanında bir T&T sisters kullandim. Dusmanima bile tavsiye etmeyecegim bir alet. Ayni gun parcalarina ayirip burada satmistim :) Truss rod ile sap ayarlanmiyordu. Ses sustain fln yok ztn :) Yurtta calmak icin almistim onun icin bile kullanmadım. Iyi bir gitar beklentisiyle alinmasini tavsiye etmem.

Ben zamanında bir T&T sisters kullandim. Dusmanima bile tavsiye etmeyecegim bir alet. Ayni gun parcalarina ayirip burada satmistim :) Truss rod ile sap ayarlanmiyordu. Ses sustain fln yok ztn :) Yurtta calmak icin almistim onun icin bile kullanmadım. Iyi bir gitar beklentisiyle alinmasini tavsiye etmem.
Mübarek, zaten sahnede öttürmeye kim alır bunu..
Yeni başlayıp takip eden varsa forumu alsın taksın telini, parmak egzersizi yapsın.
böyle bi tt sisters maceram olmuştu, topraklarından arındırıp sattım. Çok çok çok çok kötü değil. Bence kullanılır..

Benim kişisel deneyimim çok kötüydü. Hayatımda ilk defa bir gitarı 24 saat geçmeden elimden çıkartmak istedim :) Manyetikleri duruyor bir tek. Onları da gitarın fretlerini ince bulaşık teli ile parlattığımda dökülen kırıntıları toplamak için kullanıyorum :))

Hiç gitar olmamasından bir tık iyidir belki, ama hayatımda denediğim (ilk gitarım dahil) en kötü gitardı. Belki bana en kötüsü denk geldi bilmiyorum.

yanılıyor olabilirim lakin. Ben gitara yeni başlıyorum diyenin şahsımca kaçırmaması gerekir diye düşünüyorum. Yani sanki amfi yanında gitar hediye gibi duruyor fiyata bakınca. amfinin 0 satışı internette 3.000 lira. yoksa yanılıyormuyum yine yav.

Geri