Kelepir İlanlar

yanılıyor olabilirim lakin. Ben gitara yeni başlıyorum diyenin şahsımca kaçırmaması gerekir diye düşünüyorum. Yani sanki amfi yanında gitar hediye gibi duruyor fiyata bakınca. amfinin 0 satışı internette 3.000 lira. yoksa yanılıyormuyum yine yav.
fiyat normal sayılabilecek bir fiyat. aynı gitarı 1.2 den nakit sattım. amfi de 2 ye yakın gitmez bence

Bana bu ilanın fiyatı iyi geldi. Açıklama doğruysa sıfır Fender Super Champ X2 = 4000 TL. Büyük mağazalarda stokta kalmamış ama öncesinde 5k üzeriydi.

Ben bunu aldım arkadaşlar:) Zuhal indiriminde bile 4700'e inmişti.. Zuhaldeki de son ürünmüş bu arada.

Ben bunu aldım arkadaşlar:) Zuhal indiriminde bile 4700'e inmişti.. Zuhaldeki de son ürünmüş bu arada.
Ben Fender in modelleme amfilerini hoş buluyorum.Hayırlı olsun.Bir kaç ay oldu olacak,Zuhalden 3300TL ye Mustang GT 100 almıştım Fiyatına göre pedal modellemeleri,Ekranının kullanım kolaylığı,Looper özelliği falan.pratik güzel amfiler

Ben Fender in modelleme amfilerini hoş buluyorum.Hayırlı olsun.Bir kaç ay oldu olacak,Zuhalden 3300TL ye Mustang GT 100 almıştım Fiyatına göre pedal modellemeleri,Ekranının kullanım kolaylığı,Looper özelliği falan.pratik güzel amfiler

Benim arkadaşımda vardı o yüzden çok kez deneyebilmiştim , bu fiyat aralığında hem lambalı hem modelleme yapabilen güzel bence.

GT-100 de çok güzel, siz de çok uyguna almışsınız, şuan zuhalde indirimli hali 4.3k, , diğer sitelerde 5k üzeri. Bu kur ve fiyat artışlarıyla aldığımız yanımıza kar sanırım.

Zuhalde kavrulmuş akçaağaç sap, macassar abanozu klavye, alevli akçaağaç kapak, dimarzio tone zone ve maun gövdeli bir ibanez var. Çok güzel bir indirimle 4400 liraya düşmüş. Ben beyaz olanını alıyordum neredeyse ama sonradan vazgeçtim saptan dolayı. Onu satmışlar ama kahverengi olanı duruyorsa müthiş kelepir bir gitar şu fiyata.

Tutamadım kendimi
1_org.jpg

Geri