Kelepir İlanlar

Dosyalar

• Screenshot_20210430-132115_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20210430-132115_sahibindencom.jpg
    221.1 KB · Gösterim: 250
Bunda sıkıntı olabilir ben yazdım ama get açmıyor kendine yakın yere götürmüyor
Ben bu ilanı ilk gördüğümde ilgimi çekmişti ama sonra dikkatli inceleyince uzak durdum.
Sap manyetiği (ve belki diğerleri de) değişmiş ama neyle değişmiş belli değil.
Üst eşik kilidi çıkartılmış ve dağınık bir şekilde casede duruyor.
Üst eşik kilidi çıkartılmış ise köprü sabitlenmiş olmalı ancak bununla ilgili bilgi yok.
1. tel (ince mi teli) nereye gidiyor belli değil. Saddledan çıktıktan sonra si teline yaklaşıyor sonrası ise belli değil. Niye o halde.
Biraz dağınık-pasaklı bir imaj ve belirtilmemiş konular var. Dolayısıyla bir sürpriz ile karşılaşmamak adına geri durdum. Alacak arkadaş varsa bunları göz önünde bulundursun.

Ben bu ilanı ilk gördüğümde ilgimi çekmişti ama sonra dikkatli inceleyince uzak durdum.
Sap manyetiği (ve belki diğerleri de) değişmiş ama neyle değişmiş belli değil.
Üst eşik kilidi çıkartılmış ve dağınık bir şekilde casede duruyor.
Üst eşik kilidi çıkartılmış ise köprü sabitlenmiş olmalı ancak bununla ilgili bilgi yok.
1. tel (ince mi teli) nereye gidiyor belli değil. Saddledan çıktıktan sonra si teline yaklaşıyor sonrası ise belli değil. Niye o halde.
Biraz dağınık-pasaklı bir imaj ve belirtilmemiş konular var. Dolayısıyla bir sürpriz ile karşılaşmamak adına geri durdum. Alacak arkadaş varsa bunları göz önünde bulundursun.

Sap manyetiği ve üst eşik kilitlerinin sökülmüş olması problem değil, mi teli de kopmuş gibi görünüyor ama tabi yazılanlardan sonra gidip gitarı inceleyerek almak daha doğru tabi.

Arkadaşlar şu gitarı almayı düşünüyorum. Gibson ve piyasa konusunda pek bilgim yok. Ne dersiniz?
Gibson Les Paul Traditional USAİlan No: 916168282
Gibson Les Paul Traditional USA - En Uygun Gibson Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 916168282

Bu fiyatlara gibson les paul standard alınabiliyor sanki. Artık piyasa o kadar kızıştı ki takibi zor fiyatların, 3-4 ay önce 15-16kya standardlar vardı bir sürü. İyi araştırmak lazım hocam, bu fiyatlara çıkıyorsanız traditional değil standard kovalayın bence.

Sıfır fiyatı thomann'da vergisiyle (%20den) kargosuyla aşağı yukarı aynı fiyata denk gelebilir. Beklemek istemeyen için alınabilir ama kelepir midir bilemedim.

Sıfır fiyatı thomann'da vergisiyle (%20den) kargosuyla aşağı yukarı aynı fiyata denk gelebilir. Beklemek istemeyen için alınabilir ama kelepir midir bilemedim.

Haklısınız incelemeden bakmışım ben kemper profiler stage zannetmiştim başka bir ürünmüş.

Benimde garage sale kapsamında zuhalden sipariş verdiğim gitar bugün elime ulaştı. Gitar kozmetik açıdan mükemmel geldi. Kılcal dahi bir çizik yok üzerinde. Yıllardır rafta bekliyordu muhtemelen ama ona rağmen tek bir çizik olmamasına şaşırdım bile diyebilirim.

Sadece manyetiklerin üzerinde hafif pas lekeleri gibi lekeler gördüm o biraz şüpheye düşürdü beni. İlk elektro gitarım olduğu için bilemedim açıkçası bir sıkıntı olarak sayılır mı bu durum?

Dosyalar

• IMG_20210519_221329.jpg
    IMG_20210519_221329.jpg
    348 KB · Gösterim: 182
Benimde garage sale kapsamında zuhalden sipariş verdiğim gitar bugün elime ulaştı. Gitar kozmetik açıdan mükemmel geldi. Kılcal dahi bir çizik yok üzerinde. Yıllardır rafta bekliyordu muhtemelen ama ona rağmen tek bir çizik olmamasına şaşırdım bile diyebilirim.

Sadece manyetiklerin üzerinde hafif pas lekeleri gibi lekeler gördüm o biraz şüpheye düşürdü beni. İlk elektro gitarım olduğu için bilemedim açıkçası bir sıkıntı olarak sayılır mı bu durum?
Manyetiğin üstünde jelatin mi var ben mi yanlış görüyorum ?
Yoksa bile, manyetiğin o kısmı sadece kapak. Bir fonksiyonu yok. Polepieceleri net göremedim.

Manyetiğin üstünde jelatin mi var ben mi yanlış görüyorum ?
Yoksa bile, manyetiğin o kısmı sadece kapak. Bir fonksiyonu yok. Polepieceleri net göremedim.
Evet onu bende anlamadım jelatin var üzerinde ama jelatini sökecek bir uç falan göremedim. Yani sökülmesi gerekiyor mu onu da bilmiyorum açıkçası. Şu şekilde daha net görünür.

Dosyalar

• IMG_20210519_230425.jpg
    IMG_20210519_230425.jpg
    216.1 KB · Gösterim: 142
  • IMG_20210519_230351.jpg
    IMG_20210519_230351.jpg
    229.9 KB · Gösterim: 148
Geri