Kelepir İlanlar

Güle güle ağız tadıyla kullanın, hiçbir şey yok gitarınızda. Şöyle boydan da bir fotoğraf paylaşın da endamını görelim :)
Çok teşekkür ederim🤘 tabii paylaşayım hemen. Gitar duruş olarak çok hoşuma gitti 30'umdan sonra bir gitara aşık olacağımı düşünmezdim hiç🙂

Dosyalar

• IMG_20210519_230857.jpg
    IMG_20210519_230857.jpg
    745.1 KB · Gösterim: 230
  • IMG_20210519_230846.jpg
    IMG_20210519_230846.jpg
    506.1 KB · Gösterim: 211
Sökebildiğin her jelatini sökeceksin :D Gitarın jelatine ihtiyacı yok.
Bende sökmeyi istiyorum ama sökmelik bir başucu falan hiç bir şey yok tamamen sıkı bir şekilde sarılı halde manyetiğe. Sadece o görünen yerden bıçak ya da falçata gibi bir şey ile yırtıp sökülebilir gibi duruyor. Onu ise yapmayı istemedim açıkçası manyetiklere bir zarar verebilirim belki diye.
Bizdeki aşklar bitmez hocam, 35-40-50-60-70 gider böyle :)
Kesinlikle katılıyorum. Bu yaşa kadar neden bulaşmamışım hala onu sorguluyorum 🙂

Bende sökmeyi istiyorum ama sökmelik bir başucu falan hiç bir şey yok tamamen sıkı bir şekilde sarılı halde manyetiğe. Sadece o görünen yerden bıçak ya da falçata gibi bir şey ile yırtıp sökülebilir gibi duruyor. Onu ise yapmayı istemedim açıkçası manyetiklere bir zarar verebilirim belki diye.

Kesinlikle katılıyorum. Bu yaşa kadar neden bulaşmamışım hala onu sorguluyorum 🙂

Sanırım buradaki gibi bir durum var. Tel değiştireceğiniz zaman manyetikleri de biraz dışarı alıp çıkartalabilirsiniz gibi duruyor. İsterseniz tabi.

Sanırım buradaki gibi bir durum var. Tel değiştireceğiniz zaman manyetikleri de biraz dışarı alıp çıkartalabilirsiniz gibi duruyor. İsterseniz tabi.
Evet şimdi bende göz attım durum aynı. Konuda da söylendiği gibi çizilme gibi durumlara karşı korumak için konulmuş gibi duruyor. Bende gözüken o lekelerde jelatinin üstünde olan lekeler olabilir. Sizin dediğiniz şekilde çıkarmış sanırım o kişi de. Bende telleri değiştirirken çıkarırım jelatini teşekkürler bilgilendirme için.

Fiyat gerçekten çok uygun.Hasarlı olsaydı bile (ki olmadığını yazmış) fiyat yine uygun olurdu.Yarına ilan kapanmış olur diye düşünüyorum.4000-5000 tl civarında tekrar ilana düşecektir diye öngörüyorum

ÇOK ÇOK NADİR GİTAR - IBANEZ CIMAR STAR İlan No: 928789389
ÇOK ÇOK NADİR GİTAR - IBANEZ CIMAR STAR - En Uygun Ibanez Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 928789389
Fiyat bence normal gibi. Biri alıp güzelce bakımdan geçirse 3000 3500 verilebilir.

seri numarasını girince ebony strat çıkıyor. pembe beklerken kara muhabbeti.
sapı bile orijinal değil kısaca
Gitarın sapı bana oldukça Orjinal gözüktü,Çıkma sap olduğunu düşünüyorum.size sahte olduğunu düşündüren nedir ?
Kaldı ki sap için normal bir fiyat.gövde de kötü bir şey çıkarsa masa-tabure olur. Diğer parçalar falan da yedek olarak kalır bir yerlerde.

Son düzenleme:
Geri