Kelepir İlanlar

Ne iş bu? Dolandırıcılık mı, fiyatı mı yanlış yazdı acaba? Bir sürü de müzik aleti satıyor. Yeni isimle ilan duruyor bu arada.
Diğer ilanlarına baktım, dolandırıcılık olmayabilir. Oğluma aldık, tornavida değmemiş, acil satılık gibi kelimeler.. Scarlett studio paket almış. Müzisyen vs gibi durmuyor satıcı. Amfi çok temiz duruyor bu arada. Piyasasını net bilmiyorum ama fiyat garip. İstemsizce yükseldim.

Edit: yurtdışı fiyat 1500 euro dior 2203 reissue sanırım, maşallah. Oralarda olan varsa gidip bizzat bakabilir, güzel macera olur.

Son düzenleme:
Diğer ilanlarına baktım, dolandırıcılık olmayabilir. Oğluma aldık, tornavida değmemiş, acil satılık gibi kelimeler.. Scarlett studio paket almış. Müzisyen vs gibi durmuyor satıcı. Amfi çok temiz duruyor bu arada. Piyasasını net bilmiyorum ama fiyat garip. İstemsizce yükseldim.

Edit: yurtdışı fiyat 1500 euro dior 2203 reissue sanırım, maşallah. Oralarda olan varsa gidip bizzat bakabilir, güzel macera olur.
Scarlett paket Gen 3 olarak yazmış ama değil bu arada.

O amfinin bu forumda kaç kere bahsi geçti. Kullanılan fotolar bile aynı. Bu forumda takılanlar bile tuzağa düşmeye meylediyorsa demek ki adamlar birilerini çok rahat kandırıyor.

He aynen yarın sabahtan eft sini yapmak için sıraya girmiştik zaten, kargo bekleyecektik.

Teşekkürler scelik.
Dostum sana EFT yapacaksın diyen oldu mu? Dolandırıcı olmayabilir diye bir takım şeyler sıralamışsın. En son raddede ise orada olan baksın demişsin. İşte senin bu yükselmeni bir tık daha arttırıp EFT yapıp kazıklanan kişiler olabilir. Bunu diyorum.

Bu forumda şüpheli ilanlar bilmem ne ilanlar sürekli aktif. Burada takılan biri son raddeye kadar yükselip durmuş. Adam demek ki birilerini kandırabiliyor diyorum.

Hatta sen bu kadar yükselmişken (adamın amacı bu) o adamla irtibata geçsen belki seni de kafalayacaktı. Hatta ilanın sahte olduğunu bilen beni bile kafalayabilir. Adam pro dolandırıcı ise çok güzel kafalar.

Bilinen, kaliteli ve temiz bir ürünün fiyatı yarı fiyatından ucuzsa direkt şüphelenmek gerek zaten ki ilanın fiyatı saçma derecede ucuzdu. Zuhalde 27000 lira gözüküyor, adam 5000 lira istemiş.

Bileğimdeki ganglion kistlerinden ötürü elektrik gitarı bir süre kenara alıp akustik gitara geçiş yapma kararı aldım, geçmişte bu başlıkta gerçekten "kelepir" paylaşımlar yapıldığına şahit olmuştum; eğer gözünüze kelepir bir akustik çarparsa burada paylaşarak bir üniversite öğrencisi sevindirme şansına sahip olabilirsiniz :) Herkese sağlıklı günler...

Bedavadan biraz pahalı.
Toplamda 0 alınmak istese birisi en az 6.000 - 7.000-TL cebinden para çıkar.
Bence satıcının uyarılması gerek. Yazık günah. Sanırım pek piyasa bilgisi olmayan birisi
Yani ya ürünlerde ciddi bir sıkıntı var belirtmiyor
Yada başka bir durum var.
Yoksa mümkün mü 2.000-TL ye

Toplamda 0 alınmak istese birisi en az 6.000 - 7.000-TL cebinden para çıkar.
Bence satıcının uyarılması gerek. Yazık günah. Sanırım pek piyasa bilgisi olmayan birisi
Yani ya ürünlerde ciddi bir sıkıntı var belirtmiyor
Yada başka bir durum var.
Yoksa mümkün mü 2.000-TL ye
Ürünlerin adını başlığa yazabilen biri arama motoruna da yazıp fiyatlara bakmıştır diye düşünüyorum. Zaten fiyatı 2900 lira yükseltip sonra ilanı kaldırmış. Sattı muhtemelen. 2 günde satmış oldu. Ucuz fiyat koymanın mantığı biraz da budur. Ürünler ortalama 6500 lira ediyor diye 3500-4000 lira yazsaydı aylarca dururdu o ilan. Millet aç aç, maalesef.

Geri